Zor durumdayım, benim için ayetel kürsi okuyabilecek arkadaşlar arıyorum. :'(

canım hakkında hayırlısını dile inşallah ayrılmazsınız olurda ayrılılırsanız hiç üzülme rabbim demişki her şerrin altında bir hayır vardır herhayırın altında da bir şer vardır belki sen yarın öbürgün evlendiğinde herşy dahada kötü olacak veya dahada iyi onun için hiç birşeyi kafana takma senin için namaz kıldıktan sonra 10 tane okuyup dua edeceğim haydi hayırlısı diyelim .......

Canım çok teşekkür ederim namaz sonrası dua çok makbuldür Allah kabul etsin inşallah. Allah razı olsun tekrar çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.

bilemedım ki canım ne denir ya:KK25: Allah hakkında hayırlısını versin.barışacaksanız da ayrılacaksanız da Allah gerçeklerı herkese göstersin de kimse mağdur olmasın.

Ciddi bir sebep olsaydı tamam ama sebep resmen incir çekirdeğini doldurmayacak cinsten ve ikimiz arasında değil bu çok kötü. Ama ikimiz arasında olmaması onun hatası olmadığını göstermiyor işte. Ailesine düşkün olmasını ben de çok isterim ama bu kadarı da biraz tuhaf kaçıyor artık. Her lafın başı ailemi kimseye ezdirmem olunca insana abartı geliyor. O ettiği laf için benden özür dilemesini istedin mi ki benden bunu istiyorsun deyince ısrarla üzerini kapatıyor bu konunun.

Allahım hakkında hayırlısını nasip etin
3 tenede ben okudum canım

Hanımlar gözlerim ağlamaktan şiş vaziyette yazıyorum size bu yazıyı. Nişanlıyım, ve ailesinden ötürü nişanı atmam söz konusu. Ama ben nişanlımı çok seviyorum. Normalde başıma bir felaket geldiğinde hemen ayetel kürsi okurum. Kendimce belirlediğim sayım vardır, 70 tane okurum. Vaktim varsa 313 tane okurum. Fakat öyle bir denk geldi ki regl oluyorum ve okuyamıyorum şu an. Hem zaten kimin duasının kabul olacağı belli olmaz. Sizden ricamdır. Benim için ayetel kürsi okuyup, kaç tane okuduğunuzu yazar mısınız? :KK43::KK43:

Bismillahirrahmanirrahim

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Allah ki, O'ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O'nundur.
O'nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O'na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O'nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
O'nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

canım senin için 10 tane okudum. Allah hakkında en hayırlısını versin inşallah..:nazar:

fındık işler düzeldi mi ?

Yok canım düzelmedi tamamen bozuldu. Bir derdim var bölümünde konu açtım arkadaşlarla dertleşiyoruz. Oraya yazdım ben tüm olanları. Saygı sevgi falan yitirdik tamamen. Çok çirkin ithamlarda bulundu bana kendisi. Dönüşü olmayan yola girdik iyice.

Yok canım düzelmedi tamamen bozuldu. Bir derdim var bölümünde konu açtım arkadaşlarla dertleşiyoruz. Oraya yazdım ben tüm olanları. Saygı sevgi falan yitirdik tamamen. Çok çirkin ithamlarda bulundu bana kendisi. Dönüşü olmayan yola girdik iyice.

canım belki de Rabbim seni çok daha büyük acılardan kurtardı ,hayırlısı olsun

Hanımlar gözlerim ağlamaktan şiş vaziyette yazıyorum size bu yazıyı. Nişanlıyım, ve ailesinden ötürü nişanı atmam söz konusu. Ama ben nişanlımı çok seviyorum. Normalde başıma bir felaket geldiğinde hemen ayetel kürsi okurum. Kendimce belirlediğim sayım vardır, 70 tane okurum. Vaktim varsa 313 tane okurum. Fakat öyle bir denk geldi ki regl oluyorum ve okuyamıyorum şu an. Hem zaten kimin duasının kabul olacağı belli olmaz. Sizden ricamdır. Benim için ayetel kürsi okuyup, kaç tane okuduğunuzu yazar mısınız? :KK43::KK43:

Bismillahirrahmanirrahim

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Allah ki, O'ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O'nundur.
O'nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O'na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O'nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
O'nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

allah yardımcınız olsun inşallah. 10 tane de ben okudum.

X