Zona hastalıgı

Eli nasıl olsa iyileşir Allahın izniyle siz de çocuğunuzu tanımış oldunuz kalan hayatında özenli davranın lütfen

Eski fotolardan bakıp anladığım kadarıyla Kremi kullandığımız hafta durdu ve renkleri morarıp kurumaya başladı.

Prednol kortizon olduğu için kullanmadan önce doktora danışın bence, kremler neyse de
Kıremlerı aldırdım zaten iğne olarak varmıs kalsın o dedim eczacıyada sordum evet ıkı kırem ıyı gelır dedı duzenlı kullanın yeterlıymıs inşallah toparlar kendıne gelır kuzum üstüne gırıpte oldu ıkı hastalıgıyla ugrasıypruz suan

Eski fotolardan bakıp anladığım kadarıyla Kremi kullandığımız hafta durdu ve renkleri morarıp kurumaya başladı.
Kırem onerın ıcın çok ama çok teşekkür ederım cnm ekındekı tomurcukların rengı degısmeye başaladı nasıl anlatsam sertlesıyor onu gectım poposubdakılerde gözle görülür şekilde azalma var

Çok sevindim çok. Evet solmaya bsşlar.mora filan döner. Sönünce kantoron sürün leke kalmasın yavrucakta inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…