zeynep bebek

merhaba sanırım topik elif zeynep için açılmış
arkadaşlar elif zeynebin babası murat eşimin baba tarafından kuzenlerinden olur
merak ettiğiniz ne varsa sorun
inanın şimdi iyi çok

canım Allah senden razı olsun.inan keşke bi tanıdığı falan olsa sorsam diyordum.
içimizi serinlettin az da olsa.

kendi babağimde var.ona sarılırken hep aklımda zeynep var.
keşke diyorum bazen oda yanımda olsa onuda öpsem koklasam sarılsam.

o masum yüzünü görünce içim parçalandı.umarım bundan sonra hep güzel günler yaşar bebekçik.

Cenazede hangisinin annesiydi bilmiyorum yavrum emanetini bırakıp da mı gittin diye ağlıyordu kadıncağız. Allah sabır versin. İnanıyorum ki iyi bakılacaktır, ama hayata 1-0 yenik başladı. Kurtuluşunun mucize oluşu insanın içine umut tohumları serpiyor yine de...

25 saat melekler korumuş küçük meleği ömrü hep güzelliklerle geçsin inşallah. Annesi ve babasınında mekanı cennet olsun...

canım onu söyleyen muratın annesi
ve şu an zeynepi almaya gittiler gata ya
inşallah çok güzel şekilde bakacaklar

Ben çok üzüldüm ona ağladım ya nasıl savunmasız nasıl ürkek bakıyordu etrafına o hali dünden beri gözümün önünden gitmiyor keşke onun için bişeyler yapabilsem her ne kadar ailesi sevenleri olsada annesiz babasız büyümek kadar zor birşey yok çok iyi biliyorum bu duyguyu benimde babam yok ve hatırlamıyorum bile bende 2 yaşındaymışım. El bebek gül bebek büyütüldük ama asla yerini tutamıyor

Son düzenleme:
ay bende cok uzuldum ne yaptıkı yavrucazım onca saat orada
ya bı anda anasız babasız kaldı evladım hayata 1-0 malup başladıı hıc tadamcak ana baba sevgısı sevkakı bahtı ıyı olur ınşalla yavrucagın

Allah kaderini güzel yazsın inşallah,Hayırlı bir ömür versin Zeynep bebeğe..

şu anda kelimelere çok dökemiyorum duygularımı..

haberi izlerken,boğazım düğümlendi,çok içim acıdı,gözlerim doldu.masum, nasıl da korkmuştu.o an o bebeğe neden bilmiyorum çok yakın hissettim kendimi..araştırdım facebookda babasının faceini buldum.karşıma çıktı isim girince.bebeğin resimlerini daha yakından gördüm.anneciği ve babacığıyla resimlerini.Allah rahmet eylesin,Zeynepciğe de bunan sonrasında baht açıklığı ve hayırlı bir ömür versin.

NErden açtınız bukonuyu katıldı içim ağlamaktan benimde kızım var. 8aylık allahım o yavruyu bana verseler kızımdan önce emziririm koklarım öperim çok üzgünüm iki gündür kızlar çok yazarkende ağlıyorum yorumları okuyamadım daha fazla dayanamadım ama rabbimin yanlış işi olmaz ey yüce allahım sana sığındım

bu haberi bende okudum cok fena uzuldum birden bir aile yok oluyor ve minicil yavru kaliyor cok etkilendim bizlerinde yarin icin garantimiz yok elbetteki ama hayat bazen cok garip oluyor anlam veremiyorum cok uzuluyorum o gencececik anne babayami uzuleyim hayatlarina cocuklarina doyamsdan gittiler yoksa o kuzuyami annesiz babasiz buyuyecek ( gozyaslarima hakim olamiyorum Allahim onu korusun guzel ve dogru insanlarla karsilastirsin herzaman yavrum benim...

aynı şeyleir bende düşündüm canım.

babasının face hesabında ki resimlere baktım.
babasının nasılda kıymetlisiymiş.omzundan indirmemiş. beşiktaş forması giydirmiş babası.
annesi kocaman bi pasta yaptırmış . kırmızı elbiseler giydirmiş.doğum günü partisi için. doyamamışlar bebklerine.
Rabbim cennette birleştirsin onları.
üzül üzül hasta oldum.
Rabbim bütün bebklerimizi analarını korusun.
bebeğine bakmayacaklara onlara zalimce davrananlara yurtlara atanlarada bebek vermesin amin

ay ay o yavrucak herkese dert oldu kaçgündür, valla yatıyorum kalkıyorum o gözümün önünde psikolojim bozuldu resmen, hele benimkini düşündükçe rabbim nasılda korumuş kollamış onu, hem anasız hem babasız kaldı gariban, 26 saat aç susuz ıslak, soğukta, gece karanlığında, şükür hafif atlatmış,
anaya babayada allahtan rahmet diliyorum, onlarda hemenmi öldüler acaba, yoksa sonradanmı, seslendilermi yavrularına, yavrucuk peki kaçkere ağladı ağladı sustu uyudu ay düşünmekten hasta olcam valla

arkadaşlar merhaba zeynep bebekle ilgili bugün haberlerde hiç bişey yok sabahtan beri takip ediyorum acaba ne durumda ailesi aldılar mı bu bebek hiç aklımdan çıkmıyor akrabası olan bayan vardı esra hanım bizi bilgilendirirse sevinirim

bende cok uzuldum ALLAH ona SAGLIKLI HAYIRLI UZUN GUZEL OMURLER NASIP ETSIN INSALLAH(AMIN)
egitim ve hastane masraflarini karsilayacaklar,bebegede anne ve babasinin ailesi ortak bakacaklarmis,
bi anda hem anadan hem babadan oldu ALLAHIN TAKDIR-I RABBIM ESIRGESIN..simdi birsey anlamicak belki ama ilerde zor olur,
ALLAH YARDIMCISI OLSUN..hele bide resimleri filan paylastilar üzüldüm mutlu bi aile tablosu yok oldu anne babasinada ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANLARI CENNET OLSUN INSALLAH(AMIN)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…