zeynep bebek

bir arkadaşımız insanın hayatı nasılda bir anda değişebiliyor demiş çok doğru demiş
en yakın komşumuz annesi kızı ve kendisi beraber yaşıyorlardı.Kızı da kardeşimin en yakın arkadaşıydı dört dörtlük derler ya öyle bir hayatı vardı herşeyi özeldi yemesi içmesi doktoru bile.Bir gün o bizdeyken dedim ne kadar şanslı bir kız ilerde ne güzel bir hayatı olacak şansa bak diye .Herşey bir anda oldu önce annanesi hastaneye yattı kanserden dolayı ve vefat etti o sırada küçük kızın annesi de eskiden de bir kanser vakasından tedavi olmuştu bu sefer kendisi annesinin üzüntüsünden tekrar nüksetti hastalığı ve kırk gün arayla vefat ettiler.Tuana babasının yanına gitmek durumunda kaldı aslında burada ona bakabilecek iyi durumda bir akrabası vardı ama babası yanına aldı.
Hala görüşüyoruz ama o çıtı pıtı kız gitmiş yerine bambaşka biri gelmiş ve aynı zamanda bambaşka bir HAYAT.

okuyunca aklıma bu geldı paylaşmak istedim sizlerle.

Ben de çok üzgünüm , annesi babası yanındayken bir dakika içinde uçup gittiler , o ise 2 saat buz gibi soğukta aç susuz dıştan gelen saldırılara açıkken canlı kurtulabildi, Allah'ın mucizesi.. o yavrucak daha anne kuzusu nasıl bakılır kim annesinin yerini tutabilir ki.. Yurda verilmeyecekmiş anneanne babaanne tarafı aralarında velayet davası başlatmış bile.. Umarım Zeynep bebek için hayırlısı olur..

arkadaşlar merhaba zeynep bebekle ilgili bugün haberlerde hiç bişey yok sabahtan beri takip ediyorum acaba ne durumda ailesi aldılar mı bu bebek hiç aklımdan çıkmıyor akrabası olan bayan vardı esra hanım bizi bilgilendirirse sevinirim

merhaba canlar herkes zeynebi çok seviyor artık çok ta merak ediyor
zeynep henüz eve gelmedi arkadaşlar gata da yatıyor ona aile fertlerinden halaları refakat ediyorlar
aynı zamanda muratın görev arkadaşlarından birinin eşide zeynep in yanında
sağlığı son derece iyi ağlama vs gibi bir huysuzluğununda olmadığını söylediler
dün gece babanesi dedesi ve anne tarafından akrabelarıda zeynepi görmek için hastaneye gittiler
daha zeynepin akıbeti hakkında kesin bir konuşma olmamış aileler arasında
çünkü onlarda son derece acılılar
aileler kısa zaman içinde bir araya gelip zeynep için en doğru kararı verecekler inşallah
ancak haberlerdeki gibi yuvaya verilmesi gibi bir durum söz konusu bile değil
herkes zeynep için seferber olmuş durumda bundan emin olablirsiniz

benimde o korkudolu bakislari aklimdan hic gitmiyor. yavrum benim ya kiyamam.

benim de o yaslarda bir oglum var, ona sarilip agladim, icimi cok acitti o minik zeynebin bakislari.

yavrum korkmus, sokta belliydi nasil bakiyordu etrafina.

ben oglumu bir saniye gözümün önünden ayiramiyorum, o güzelim napsin:KK43::KK43::KK43::KK43:

ama allahin taktiri :KK43::KK43:

Benimde yuregim dağlandi ogun yandi kalbim icin icin

Aklimda surekli zeynebim turkusu agla agla gunu darettim

Zeynep insallah rabbim sana hayirli bir yasam versin

Kendininki gibi olmaz ama akrabalarin eksikligini aratmasin

Harika isin esin evlatlarin olsun yavrum

Bugün işyerinde gazetede gördüm " O SADECE ANNESİNİ" istiyor diye kocaman bir başlık gene başladım ağlamaya. Ya onun o korkmuş gözlerle etrafına bakan onu kurtarmaya gelen askerin parmağına sımsıkı tutmuş hali gözümün önünden gitmiyor.

Ne kadar olabilirki
olamayacaklar ananede babaannede ıyı ıhtımalle 50 yaslarında baslarındalar 20 yasındayken bebecık anane 70 yasında dayanacak
kı bu ısın cok basıt boyutu
Bılemıyorum :S

niye bu kadar karamsar bakıyorsunuzki, anne-babasıda gençtiler ama bak şimdi yanında yoklar, bu işler yaşa bakmıyorki, her an her şey olabilir
bebeğe çok üzüldüm, bundan sonraki hayatı güzel olur inşallah Allah yardımcısı olsun
iyiki ona bakmak isteyen akrabaları var inşallahda çok iyi bakarlar

zeynep bebekle ilgili herşeyi internetteki her kelimeyi okudum diyebilirim..
tanıdıklarına bile ulaşmak istedim..şimdi durumu nasıl diye?
babasının görev arkadaşlarından birinin eşi çok yakındık zeynep anne baba derdi şimdi ağzını açmıyor uzun uzun dalıyor demiş..
bu yazıyı görünce içim parçalandı..tek söyleyebildiği kelimelerdi onlar..şimdi anne dese karşılığı yok..baba dese de..
zeynebi videosunda gözleri kocaman olmuş ağzında bişeyler gevelerken gördüğümde öldüm kahroldum..
kızıma benzettim..3 gündür yerken içerken ve hatta gülerken aklıma geliyor bopğzımda kalıyor herşey..
Allah'ım o yavrucağı korusun kötülüklerden..ve hakkında herşeyin hayırlısı olsun..

merhaba canlar herkes zeynebi çok seviyor artık çok ta merak ediyor
zeynep henüz eve gelmedi arkadaşlar gata da yatıyor ona aile fertlerinden halaları refakat ediyorlar
aynı zamanda muratın görev arkadaşlarından birinin eşide zeynep in yanında
sağlığı son derece iyi ağlama vs gibi bir huysuzluğununda olmadığını söylediler
dün gece babanesi dedesi ve anne tarafından akrabelarıda zeynepi görmek için hastaneye gittiler
daha zeynepin akıbeti hakkında kesin bir konuşma olmamış aileler arasında
çünkü onlarda son derece acılılar
aileler kısa zaman içinde bir araya gelip zeynep için en doğru kararı verecekler inşallah
ancak haberlerdeki gibi yuvaya verilmesi gibi bir durum söz konusu bile değil
herkes zeynep için seferber olmuş durumda bundan emin olablirsiniz

konuşabiliyor mu? tepki verebiliyor mu? lütfen cevap verin

konuşabiliyor mu? tepki verebiliyor mu? lütfen cevap verin

arkadaşlar zetnep daha bebek elbette bazı kelimeleri telaffuz edebiliyormuş ancak dediğim gibi bebek o herşeyi konuşamıyor tabiki
sağlık olarak iyiymiş gayet
bende henüz görmedim hafta sonu aileyi tekrar ziyerete gideceğiz
zeynep orda olursa onuda görürüm
eğer olmassada sizlere akıbeti hakkında sağlığı hakkında daha ayrıntılı haber veririm
elbette bu olay çok yaraladı herkesi
ama ardından gelen yalan haberler aileleride yıpratıyor
dünürler birbirine girdi diyen var
zeynep yuvaya verilecek diyen ver
bunların hepsi uydurma
lütfen bu saçma haberlere itibar etmeyin

Bugün işyerinde gazetede gördüm " O SADECE ANNESİNİ" istiyor diye kocaman bir başlık gene başladım ağlamaya. Ya onun o korkmuş gözlerle etrafına bakan onu kurtarmaya gelen askerin parmağına sımsıkı tutmuş hali gözümün önünden gitmiyor.

haber yapmak elbette hakları ancak zaten üzücü olan bu konuyu iyice demogojik hale getirmeleri aileyi son derece yıpratıyor
elif zeynep şu an gayet sakin
yanında kalan akrabaları onunla son derece iyi ilgileniyorlar
mehtap zeynepi gözünden kıskanan bir enneydi tıpkı tüm anneler gibi
ancak bu yaşananlar kader
o yüzden bundan sorasını düşünmek çok önemli
kısa zamanda aileler konuşup zeynep için uygun olan duruma karar verecekler
bu süreçtede zeynep in tedavisi bitecek ve sevgiyle büyüyeceği eve gelecek inşallah

arkadaşlar zetnep daha bebek elbette bazı kelimeleri telaffuz edebiliyormuş ancak dediğim gibi bebek o herşeyi konuşamıyor tabiki
sağlık olarak iyiymiş gayet
bende henüz görmedim hafta sonu aileyi tekrar ziyerete gideceğiz
zeynep orda olursa onuda görürüm
eğer olmassada sizlere akıbeti hakkında sağlığı hakkında daha ayrıntılı haber veririm
elbette bu olay çok yaraladı herkesi
ama ardından gelen yalan haberler aileleride yıpratıyor
dünürler birbirine girdi diyen var
zeynep yuvaya verilecek diyen ver
bunların hepsi uydurma
lütfen bu saçma haberlere itibar etmeyin

aslında şokta mı onu sormak istedim..dili tutulmasın yavrum hayatına devam edebilsin inş en güzel şekliyle

aslında şokta mı onu sormak istedim..dili tutulmasın yavrum hayatına devam edebilsin inş en güzel şekliyle

ha anladım pardon
yok canım öyle bir durum
hem sağlıgı çok iyi dediler
hemde sakin bir bebek dediler
ama öyle dil tutulması filanda yk

son sayfaya kadar zor tuttum kendimi.
Rabbim hiçbir çocuğu yetim bırakmasın.
okadar üzüldümki zeynep bebekle ilgili bir haber olunca
gözlerimde yaşlar sel oluyor.boğazım düğümleniyor,
şimdi annesini nasıl arıyordur yavrum
hiçbirşeyden haberi yok,anlamıcak kadar küçük.
annesi ve babasıyla birlikte güzel günlerde
çekindiği resimler,1 yaş doğum günü,arka tarafta görünen atı...
daha fazla yazamıcam...
İnşallah bahtı güzel olur zeynep bebeğin.

son sayfaya kadar zor tuttum kendimi.
Rabbim hiçbir çocuğu yetim bırakmasın.
okadar üzüldümki zeynep bebekle ilgili bir haber olunca
gözlerimde yaşlar sel oluyor.boğazım düğümleniyor,
şimdi annesini nasıl arıyordur yavrum
hiçbirşeyden haberi yok,anlamıcak kadar küçük.
annesi ve babasıyla birlikte güzel günlerde
çekindiği resimler,1 yaş doğum günü,arka tarafta görünen atı...
daha fazla yazamıcam...
İnşallah bahtı güzel olur zeynep bebeğin.

hele arkada konsolun üstünde ailecek çektirdekleri fotoğraf filan:KK43::KK43:

ya herşeyi çok inceledim..bu yüzden aklımdan çıkmıyor.8,5 aylık kızım var hep aklıma o geliyor..resmen depresyona girdim

3 gündür böğrüme taş oturdu.
babasının face resimlerine bakınca çocuğuna doyamayan anne baba daha üzdü.bende sizler gibi oturdum araştırmalar yaptım. sırf tanıdık birilerini bulabileyim diye.çok şükür ki burdan esra çıktı karşımıza.
ama Allaha şükür ki zeynepcimizin akrabaları var. halalrı varmış.
burda hayata mağlup başladı diyen arkadaşlar olmuş ben ona katılmıyorum.Rabbim talihini bahtını açık etsin. ne annesi babası olan insanlar var kaderi yok.
inanaırmısınız bir dün zeyneple biryerlerde karşılaşmak için dua ettim.kimbilir belki kızımın arkadaşı olur:)
canım beim Allah zeynebi annesini abbasını hepimizi cennetinde buluştursun

3 gündür böğrüme taş oturdu.
babasının face resimlerine bakınca çocuğuna doyamayan anne baba daha üzdü.bende sizler gibi oturdum araştırmalar yaptım. sırf tanıdık birilerini bulabileyim diye.çok şükür ki burdan esra çıktı karşımıza.
ama Allaha şükür ki zeynepcimizin akrabaları var. halalrı varmış.
burda hayata mağlup başladı diyen arkadaşlar olmuş ben ona katılmıyorum.Rabbim talihini bahtını açık etsin. ne annesi babası olan insanlar var kaderi yok.
inanaırmısınız bir dün zeyneple biryerlerde karşılaşmak için dua ettim.kimbilir belki kızımın arkadaşı olur:)
canım beim Allah zeynebi annesini abbasını hepimizi cennetinde buluştursun

bende aynen çok kötüyüm ancakbugün biraz iyi olabildim..
hala ve dayısı da bekar ki:KK43:
ancak aile büyükleri bakabilir..
sahipsizlik öyle kötü birşey ki 1. derece yakınlardın olmayışındaki sahipsizlik..
benimde yeğenim yetim kaldı..
ordan biliyorum..bazen onu arkadaşmış gibi görüp tartışıyordum..
aslında çok seviyorum herşeyi veriyorum alıyorum elimden geldikçe..
ama genelde o benim elimde..ama babası olsaydı eminim ki bana bağımlı olmazdı..
şimdi ben alırsam sahip olabiliyor bazı şeylere..aklıma gelmezse sahip olamıyor..
bekarken zordu anlamıyordum.ama şimdi kızım var ve anlıyorum..
direkt anne babası olması çok farklıymış

X