zeynep bebek

merhaba sanırım topik elif zeynep için açılmış
arkadaşlar elif zeynebin babası murat eşimin baba tarafından kuzenlerinden olur
merak ettiğiniz ne varsa sorun
inanın şimdi iyi çok

olayın üstünden 3 gün geçti ama benim aklımdan çıkmadı melek yüzlü yavrucak..

6 yaşında ki kızım bile evin içinde bi an beni göremesin korkup anne anne demeye başlıyor.

dile kolay 25 saat o soğukta aç susuz,altı pis nasıl dayandı o çocuk

dünyada başıma gelebilecek en kötü şeydir kızımı bırakıp gitmek.allahıma hep dua ederim kaderini güzel yaz ,onu büyütmeden annesiz ,babasız bırakma diye..

annesinin ne hayalleri vardı allah bilir,o uçurumdan yuvarlanırken o saniyelerde neler geldi aklına düşündükçe deliye dönüyorum..

Rabbimin bir mucizesi daha, 25 saat boyunca yavrucak nasıl hayatta kalabilmiş, birşey yemeden içmeden, soğuktan donmadan, o kazada arabadan fırlayıp bi yerlere çarpmadan...
dün izlediğimde bende mahvoldum, daha minicik, ana kuzusu daha, rabbim anasından babasından aldığı ömrü ona versin inşallah, çok çok üzüldüm, Rabbimden o minicik Zeynep bebeğin bütün ömrü boyunca mutlu olmasını diliyorum..amin..

elif zeynep şu an gatada arkadaşlar tedavisi henüz bitmedi
kırık çıkık yok ama karaciğer enzimleri yüksek üşüttüğü için
yakın zamanda aileler konuşup velaayeti için anlaşacaklar
halası ve dayısı ile beraber bugün ankara ya geldi
endişe edilecek bir durumu yok şükür
ama sevgili murat ve mehtabı kaybetmenin üzüntüsü içerisinde herkes

Bende ağlayarak izledim ..içim acıdı..25 saat yanlız kalmış..rabbim korumuş onu..inşallah bahtı güzel olur..

Gazete okumuyorum Tv izlemiyorum haberleri pek takip etmiyorum.
Biraz da bu yüzden.Çok etkileniyorum.Şimdi siz yazınca baktım internetten.
İçim ezildi, çok üzüldüm..
Bahtı açık olsun minik elif zeynebin..

merhaba sanırım topik elif zeynep için açılmış
arkadaşlar elif zeynebin babası murat eşimin baba tarafından kuzenlerinden olur
merak ettiğiniz ne varsa sorun
inanın şimdi iyi çok

Allah daha da iyi etsin inşallah..en azından Zeynepi bağrına sokacak akrabaları varmış, hiç kimse annenin babanın yerini tutamz ama hekesin zeynepe kol kanat gereceği belli..Allahım geride kalanlara güzel ömür versin..

Ailelerinede allah sabır versin gerçekten çok zor..biz bile tanımadığımız halde 2 gündür üzülüyorsak onlar ne yapsın..

amin canım çok sağol
elbette herkes zeynepin üzerine titreyecek
içinde anne baba hasreti mutlaka olacak ama en azından güzel bakılacağına eminim
inşallah hafta sono bende zeynepi hastaneden çıkartırlarsa görmeye gideceğim
ailemle beraber

canım peki aileler zeynep bebeğe bakacak durumdalarmı..inşallah kol kanat gererler ..tv de öyle iç acıtıcı şeyler görüyoruzki esracım inan bu yüzden tereddüte düşüyorum..acaba iyi bakılacakmı diye..

Isallah yurtda vermezler aılesı teyzesı nenesı dayısı halası sahıp cıkarlar

Yurtlarda cocukların basına her sey geleıyor bence tacızzınden tut dayak desen Aklıma getıremıyorum suan ama ısallah aıle bakar buyutur

canım hem muratın hem mehtabın aileleri çok iyi insanlar
olayı duyduklarından beri akılları en çok zeynep te
herkes gönüllü bakmak için
durumlarıda müsait içiniz raat olsun

canım yurda verme gibi bişey şu an söz konusu değil sanırım
aileler çok seviyor zeynepi
halası ve dayısı getiirdiler zaten

bende çok üzüldüm ama Allah ın takdiri inş Rabbim ona sağlıklı huzurlu günler yaşatsın..Allah kimseyi annesiz babasız kalmakla evlat acısıylada sınamasın inşallah evlatlarımızı bize bizleride onlara bağışlasın..

yurda tabiki vermezler, evlatlarının parçası yadigarı o, en güzel şekilde büyüyecek, şımarık olacak, mutlu olacak, çok sevilecek ben buna inanıyorum

Geçen gün bir film izlemiştim bu kazadan önce, life as we know it ( başımıza gelenler). Filmde daha bir yaşında bir bebeğin annesi ve babası kazada ölüyor ve bebek tek kalıyor. Annenin çok yakın bir arkadaşı ve babanın çok yakın bir arkadaşı bebeğe bakıyorlar. Aile vasiyet yazmış, ölümleri durumunda bebeklerine bakacak onu büyütecek kişileri tayin etmişler. Sonra çok güzel bir aile oluyorlardı. Film bu tabi.

Allah kimseyi annesi babasız bırakmasın, illa ki Zeynep'e de sahip çıkacaktır aileler, biz bu kadar üzülürken anneannesi babaannesi bırakır mı onu hiç.

26 saat aç kaldı,üşüdü..melekler korumuş o güzel bebeği.

off, içim daraldı

3,5 yaşında kızım var. ona baktıkça zeynep bebek geliyor aklıma.

ilk defa bir haber beni bu kadar ağlattı, benim de bir kızım var 1,5 yaşında Allahım onun acısını yaşatmasın bana, beni onsuz onu da bensiz bırakmasın. zeynep elif bebek bir daha annesinin kokusunu alamayacak...

Bende çok üzüldüm ve çok ağladım herkes ağlamış zaten , o bakışları gözümün önünden gitmiyor. Çocuk annesiz babasız kaldı hep eksikliğini hissedecek.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…