zeynep bebek

arkadaşlar zeynebin dayısı zeynebin yeni resmini şimdiki halini paylaymış zeynepten merak edenler baksın meleyim benim boncuk gözlüm

ben de bir kaç gün önce gördüm maşallah çok tatlı nazar değmesin meleğimize.Neredeyse her gün girip bakıyorum resmine,özlüyorum sanırım :)

hanımlar dayısı zeynep'in yeni bir resmini paylaşmış (parkta) maşallah büyümüş meleğim(gözlerim doldu yine)

yine göz yaşlarıma hakim olamadım meleğim büyümüş sevgi dolu bir ortamda büyüdüğüne eminim. inşallah heep mutlu olursun canım yavrum(hep aklımdasın)

hanımlar dayısı zeynep'in yeni bir resmini paylaşmış (parkta) maşallah büyümüş meleğim(gözlerim doldu yine)

Merhaba arkadaşlar; uzun zamandır uğrayamasamda hep aklımdaydı zeynebim, sizlere bişey sorucam fotoğraflarına nerden bakıyorsunuz çok çok özledim, görmek istiyorum bende ama facebook falan yok bende nasıl görebilirim Zeynebimi? Bana yardımcı olabilir misiniz.

Arkadaşlar Zeynebimin resmini nasıl görebilirim, çok merak ediyorum yardımcı olabilir misiniz. Hep eski resimlerine bakıyorum .Meleğim ne kadar büyümüş nasıl gülmüş çok merak ediyorum.

Arkadaşlar Zeynebimin resmini nasıl görebilirim, çok merak ediyorum yardımcı olabilir misiniz. Hep eski resimlerine bakıyorum .Meleğim ne kadar büyümüş nasıl gülmüş çok merak ediyorum.
Dayısı Facebookta paylaşmıştı birkaç kere ama artık Facebook sayfasını ben de bulamıyorum nette

dayanamadım facede babasının sayfasına baktım .
şu babasının omzunda çıplak bi resmi var yine dayanamdım ağladım ağladım. yavrusuna doyamayan annesine mi babasınamı zeynebime Rabbimin takdiri.bundan sonra ömrü güzel olsun. cennette Allah onları bir eylesin hep böyle dua ediyorum.

Annesinin bir arkadaşı resimlerini paylaşmış bunları görünce ben de dayanamıyorum öyle güzel kareler var ki annesinin babasının Zeyneb'e çok düşkün olduğu öyle belli ki

Bayramda sürekli aklımdaydı Zeynep,çok merak ediyorum seni meleğim Esra hanım siteyi ziyaret ediyorsanız be olur kuzum nasıl haber verir misiniz dualarım hem onunla hem ailesi ile...

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bugün Zeyneb'imizin doğum günü iki yaşına bastı kuzum Rabbim sana sevdiklerine hayırlı uzun ve çok güzel bir ömür nasip etsin inşallah seni unutmadım

dayanamadım facede halalarının sayfasına baktım . gözlerim doldu . hüngür hüngür bağıra bağıra ağlamak istedim. neden bu kadar canımı acıtıyosun tatlım bıdığım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…