zeynep bebek

cuma günü kızımın karnesi almaya gittim,o anda sadece aklıma zeynep geldi sanki bişeyler bogazıma dügümlendi herkesin icinde kendimi zor tuttumcanım yavrum of seni keşke böyle tanımasaydık her gün resimlerine bakmadan seni okşamaktan alamıyorum kendimi,1 gün görmeden duramıyorum sensiz sanki,icim yanıyo arkadaşlar o yavrum belki annesini özlüyo anlatamıyo anne kuzusu o daha ,bu yazıları yazarken bile şuan aglıyorumesra hanım zeynepten haber varmı ankaranın hangi semtindeler,zaten herkes biliyodur biz uzaktayız belki ondan cok merak ediyoruz lütfen

sizi çok iyi anlıyorum,ben de hep zeynebi düşünüyorum.biliyorum o çok seviliyor ama elimde değil.her an aklımda kuzum.bu olaydan sonra eski ben olamıyorum artık.en mutlu anımda bile gizli bir hüzün yaşıyorum.UNUTAMIYORUMMM

ve yine göz yaşlarımı tutamıyorum...

O, Rabbim tarafından da çok özel bi çocuk .Rabbim inşallah her daim, hayatının her döneminde onu özel olarak koruyacak inşallah. Omuzlarından melekler eksik olmasın inşallah, hayatının her sayfasında korusun o melekler canım kızımı. Güldürsün yüzünü, O gece de korudu, ömrü boyuncada işlerini kolaylaştırsın Allahım, mutluluklarla dolsun hayatı, zor anlarında da bi adım arkasında onu koruyup kollayan insanlar olsun. Karşılıksız sevenlerle dolu olsun hayatın. Seni çok seviyorum mis kokulu kızım. İnşallah..

ben de kuzum için hep böyle dualar ediyorum.Rabbim onun elini hiç bırakmasın,yüzü hep gülsün.seni hepimiz çok seviyoruz.BEN SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM

bunları yazıp sizi tekrar üzmek istemiyorum ama paylaşmazsam daha kötü olacağım.bu olay beni inanılmaz etkiledi bir ara daha iyiydim ama 3-4 gündür yine çok duygusallaştım.meleğimin annesi,babası,kendisi,resimlerde gördüğüm sevgi dolu anlar aklımdan çıkmıyor yine, sonra diğer resimleri geliyor gözümün önüne ve dayanamıyorum... Rabbim bu senin takdirin ve sen her şeyi en iyi bilensin meleğimize ve bütün ana kuzularına güzel bir hayat nasip eyle hepsinin yüzü hep gülsün inşallah -AMİN.

Bu olay, burada yazan tüm insanları çok etkiledi, zaten buraya yazmamızın nedeni de bu, acımızı, bizi anlayan insanlara anlatıp paylaşarak azaltmak.
Zaman zaman bu acı nüksediyor, artıp azalıyor. Aklımızdan tam olarak çıkacağını hiç sanmıyorum, ama zamanla daha az acı vermeye başlayacak eminim.
Önceki gece, oğlum uykusunda ağladı, ben yanına gidip yatağını sallayınca tekrar uykuya geçti, aklıma yine Zeynep geldi, o gece yavrum ağladığında kimse gelemedi diye...
Hala düşünüp çok üzülüyorum ama şimdi iyi ellerde ve bunların hiçbirini hatırlamayacak, bunlar onun ruhunda hiç bir yara bırakmayacak, çünkü kendisini çok seven ailesinin yanında. Üstelik iki ailesi var onu çok seven. O şanslı bir bebek.
Bazen oğullarım ellerinde oyuncaklarla oynarken gözlerim dalıyor, annesiz babasız bebekleri düşünüyorum, yuvalara bırakılanları... Onların ellerinde oyuncakları var mı, güvenle oynuyorlar mı, birileri onlara sevgiyle yaklaşıyor mu, ya da eziyet ediyor mu, gerçek anlamda sevenleri olacak mı diye... Öyle üzücü bir durum ki, çıldırmamak elde değil Sonra Zeynep geliyor aklıma, böyle bir ortamda değil en azından, onu gerçekten seven insanların arasında. Teselli ediyorum kendimi

annesini özlüyo anlatamıyor demişsiniz yaa yine çok üzüldüm.
yine canım yandı aklıma gelince tatlım benim. off yaa
ahh zeynep bebek ama sen yinede çok şanslı bi bebeksin. yuvada yetişmeyeceksin çok tatlı bi ailen var sana çok iyi bakacaklar

canım zeynebim canım annem dualarımız seninle kuzum,cokta talısın seni hergün öpüyorum,düşünsenize arkadaşlar zeynebin o dayısının kucagandaki bakışlar içimi yaktı yavrumda bişeyler oldugunu hüznünü anlatıyodu,ogünkü kıyafetini en son annesi giydirmişti,sabah beşiginden eminim annesi onu öperek almıştır kucagana,belki bizi en cok kücücük minik caresizce ormanda sogukta ,karanlık ta kalması,annesini babasını gördü belki onlara seslendi,bi yanım cok acıyo içim sızlıyo,buraya her yazdıgımda gözyaşlarımı tutamıyorum,ailenin durumuda cok zor oralara kadar düşünüyorum. zeynep yarın sordugunda düşensenize benim annemle babam nerde,herkesin annesiyle babası var benim niye yok diye inanın ailenin durumu cigerleri 1 kere daha acıycak,esra hanım hic zeynebi mezarlaga götürmüşlermi,belki annesiyle babası görür zeynep cok rahat der:):):):)

her gün okuyorum yazılanları
ancak değişik bi haber yok arkadaşlar zeynep iyiymiş
hafta sonu muratla mehtapın 40 mevlitleri var
oraya gideceğiz
zeynepi görürsem eğer size ayrıntılı yazacağım arkadaşlar merak etmeyin

sürekli zeynebim den bi haber varmı diye geliyorum buraya günde belki 20 defa bakıyorum maşallah hep iyi haberlerini alıyorum güzel kuzumun bence mutlu bir bebek o hep bunu söylüyorum

mesajınızı okuyunca heyecanlandım.belki kalabalığa getirmezler kuzumu ama siz haberini alırsanız bizi de haberdar edin lütfen.onun güzel haberleri bizi çok mutlu eder...

dediğiniz gibi bazen hafifliyor bazen artıyor.benim de tesellim sıcak bir yuvasının olması,onu çok seven iki ailesinin olması.öyle kuzular var ki sıcak yuvaya hasret öyle kuzular var ki anne yanındayken anne sevgisine hasret.
sanırım son zamanlarda duygusallaşmamın nedeni oğlum bir kaç gündür hasta ve bana çok düştü.doğal olarak zeynebim ve annesi geldi aklıma...konuyu uzatıp tekrar içinizi acıtmak istemiyorum.yavrumuza,yavrulara,zeynebimize çokça dua...

bazen düşünüyorum da keşke o kaza resimlerini zeynebimin o halini internette hiç yayınlamasalar. İlerde kuzumun bunları izleyip üzüldüğünü düşünmek bile istemiyorum.

mesajınızı okuyunca heyecanlandım.belki kalabalığa getirmezler kuzumu ama siz haberini alırsanız bizi de haberdar edin lütfen.onun güzel haberleri bizi çok mutlu eder...

haklısın tabiii kalabalığa getirmazler ama
biz akraba olduumuz için evede gideriz
o vakit görebiliriz
iyi olduğundan eminim sizde merak etmeyin
ama görünce dahhada rahat edicem ve sizede yazacağım

Çok geçmiş olsun oğlunuza, bu aralar herkes hasta.
Anne olunca her bebeğe, çocuğa çok üzülüyor insan...Annelikten önce de çok üzülürdüm, ama bu kadar ağır geçmezdi, çok yıkıcı oluyor bazen, durup dururken ağlıyorum, gözlerim yaşarıyor hemen... İnsan olmanın sonucu bu, böyle düşününce nasırlaşmamış duygularımızın olmasına da seviniyorum toplum olarak:)

o vakit görebiliriz

Hepimiz adına onun kokusunu içinize çekin; olur mu, bi de, sımsıkı sarılın; heberlerinizi hep bekliyor olucaz, ne olur bizi unutmayın; sonsuz teşekkürler size...

o vakit görebiliriz
Esra hanım gidebildiniz mi,görebildiniz mi Zeynebimizi? çok merak ediyorum,heyecanla bekliyorum haberlerinizi...

bu gün kaç kere girdim bilemiyorum bu sayfaya,heyecandan olsa gerek

canım merak içindesiniz hala biliyorum
ancak zeynebi göremedim arkadaşlar
ave gidildiğinde uyuyormuş
uykusu dağılıncada uyumadığı için huzursuz etmek istemedik
geçenlerde datçdan muratın arkadaşı gelmiş ailesiyle
zeynep onları görüp tanımış hemen
çok mutlu olmuş
zaten iyiymiş genel olarak arkadaşlar
babanesine iş yapmasıda yardım ediyormuş toz almaya çalışıyormuş
sağlığıda gayet iyi merak etmeyin
zaten aklı hep pepe deymiş
halası netten açıp izletiyormuş çok istediği zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…