zeynep bebek

merhaba arkadaşlar
zeynepi hiç unutmadınız ve hep merak ediyorsunuz
akşam kayınvalidem aysel teyzeyla konuştu
zeynepide sordu
babaneside çok hamarat zeynep demiş her sabah eline bi bez alıp sehpalara filan bezi vurarak toz alıyormuş
sağlığı iyi demiş
çok nadiren ufak huysuzlıklar yapsada genelde usluymuş
ananeside devamlı gelp oynuyormuş zeyneple
sözün özü
güzel ellerde zeynepçik

oy kurban olurum ben senin o minik üşüyen ellerine,kıyamam ben sana meleyim,bundan sonra senin tatlı hareketlerin tam bu zamanlar,keşke anneyınde babayında gözleride görseydi seni yavrum. esra hanım sizede cok teşekkür ederim inanın cok mutlu oldum,

merhaba arkadaşlar
zeynepide sordu
babaneside çok hamarat zeynep demiş her sabah eline bi bez alıp sehpalara filan bezi vurarak toz alıyormuş
sağlığı iyi demiş
sözün özü
güzel ellerde zeynepçik

oy kurban olurum sana meleyim o üşüyen minicik ellerin şimdide tozmu alıyo,en tatlı hallerin şimdi bundan sonraydı canım yavrum keşke anneyinde babayında gözü görseydi meleyim benim,öyle derinden yaktınki beni zeynep anlatamam minik kuzum,esra hanım sizede cok ama cok teşekkür ederim cok mutlu oldum,esracım aysel teyzeler nereli ankaranın hangi semte oturuyolar lütfen bitek onu iletin.zaten herkes biliyodur bizler uzakta oldugumuz icin merak ediyoruz burda o yüzden lütfen

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar
zeynepide sordu
sağlığı iyi demiş
sözün özü
güzel ellerde zeynepçik
Kuzummmm, sen ne tatlı bişeysin yaa... Çocuk işte, her şeyden oyun çıkarıyor. Bu yaşlarda anne babayı kolay unutuyorlar demek ki, bir bakıma iyi bu, yoksa o küçücük kalpleri nasıl dayanacak bu acıya:KK43:
Çok sevindim iyi haberlerine, çok teşekkürler

maşallah zeynebime çok seviniyorum böyle güzel haberlerini duyunca içim çok rahatlıyor allahım hep yüzünü güldürsün inşallah o meleğin

merhaba arkadaşlar
zeynepide sordu
sağlığı iyi demiş
sözün özü
güzel ellerde zeynepçik

kurban olurum seni Yaradana kuzum benim.senin yüzün hep gülsün,bahtın açık olsun annemm .Seni çok seviyorum zeynebim.nerdeyse her gün resimlerine bakıyorum

merhaba arkadaşlar
zeynepide sordu
sağlığı iyi demiş
sözün özü
güzel ellerde zeynepçik

Esra Hanım teşekkürler; verdiğiniz güzel haber için, bigün gördüğünüzde bi kerede benim için öpün Zeynebimi.:)))

tatlım benim .gözlerim doldu yine okurken sayfaları.
hani şans denirmi buna bilmiyorum ama anenesi ve babanesinin yakın olmaları olarak çok güzel

Benimde hiç aklımdan çıkmıyor..hergün ama hergün düşünüyorum..niye bilmiyorum ama özlüyorum..

canım zeynebim bebegim seni unuttuk sanma biran bile aklımdan kalbimden cıkmıyosun,her gün ama hergün resimlerine bakıp seviyorum seni,öpüp kokllamak istiyorum, caresizlik ne kadar kötü ,o resimlerindeki bakışların kalbimi sızlatıyo,arkadaşlar zeynepten bir haber cıktımı,hergün bu siteye bakıyorum zeynebimden haber varmı diye ,azcıkta olsa bir ümüt bekliyorum

canım zeynebim seni unuttuk sanma biran bile aklıman kalbimden cıkmıyosun,hergün resimlerine bakıp öpüp koklamak istiyorum,caresizlik ne kadar kötü,sana karşı niyeyse öyle bir özlem duyuyorumki,hergün bu siteye bakıyorum acaba zeynebimden haber varmı diye senden gelecek olan ufakta olsa mutlu ediyo beni,ümüt kapısı işte,seni hic unutmuycam zeynebim hep aklımdasın annem,sende benim yavrumsun,sana bi ulaşamadım,arkadaşlar zeynepten hic haberi olanlar varmı,buhafta midemden cok kötü rahtsızlanım acillik oldum,1 haftadır doktora gidiyorum ,doktor bana dediki bu günlerde üzüldügün bişey yaşadınızmı dedi,bende yaşadım doktor bey zeynebim var,1 aydır zeynebe dayanıyorum dedim,annelik bu olsa gerek

canım zeynebim seni unuttuk sanma biran bile aklıman kalbimden cıkmıyosun,hergün resimlerine bakıp öpüp koklamak istiyorum,caresizlik ne kadar kötü,sana karşı niyeyse öyle bir özlem duyuyorumki,hergün bu siteye bakıyorum acaba zeynebimden haber varmı diye senden gelecek olan ufakta olsa mutlu ediyo beni,ümüt kapısı işte,seni hic unutmuycam zeynebim hep aklımdasın annem,sende benim yavrumsun,sana bi ulaşamadım,arkadaşlar zeynepten hic haberi olanlar varmı,buhafta midemden cok kötü rahtsızlanım acillik oldum,1 haftadır doktora gidiyorum ,doktor bana dediki bu günlerde üzüldügün bişey yaşadınızmı dedi,bende yaşadım doktor bey zeynebim var,1 aydır zeynebe dayanıyorum dedim,annelik bu olsa gerek

biliyorum buraya yazan herkes benden haber bekliyor aslında
herkesin yazdıklarını her gün okuyorum
ancak size anlatacak değişik bişey olmayınca yazmak zor geliyor
içiniz rahat olsun zeynepten haber alıyouz
gayet sağlıklı ve iyi olduğunu biliyoruz
ananeside sık sık ziyeret ediyormuş zaten
mahkeme günü belli olmuş ancak tarih olarak unuttum şu an
hayırlı olan taraf hangisi ise o tarafta kalır inaşallah
zaten iki ailede her nerde kalırsa saygı duyacak ve ilgilenmeye devam edecek ler
endişelenmeyim o emin ellerde

Zeynep; Seni çok seviyorum. Çok Seviyorum. İyi haberlerini hep sabırla beklicem bebeğim; kızımda bekliyo, evde hep senin adını söylüyor, hergün yatarken sanada masal anlatıyoruz Şevvalle birlikte; Canım kızım Allaha emanet ol, dualardasın hep güzel kızım...

ne tuhaf ben de sizler gibi zeynebi çok özlüyorun.sanki daha önce öpmüş,koklamış gibi hem de.üzücü kaza üzerinden tam bir ay geçti :KK43: ve bugün kandil.kendi yavrularımız içn dua ederken zeynebimizi unutmayalım.SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIMM BENİMMM

dün yine seni düşündüm meleğim seni öpmek,koklamak istedim, doyasıya sarılmak geldi içimden.dün senin için dua ettim,Rabbim'den güzel bir hayat istedim hem yavruma hem sana.biliyorum dün sadece ben açmadım ellerimi senin için.seni seven o kadar çok anne o kadar çok yürek var ki.sevgin çok büyük SENİ SEVİYORUZ...

Zeynep hepimizin aklında, kalbinde, hep de öyle olacak eminim. Hepimizin bebeği o. Umarım tüm kötü şeyleri unutmuştur ve çok mutludur bugün kimle oyun oynasam, hangi oyunu oynasam diye düşünüyordur inşallah. Hala resimlerine bakarken gözlerim yaşarıyor...
Tüm hayatın mutlulukla geçsin güzel meleğim...

X