zeynep bebek

esra hanım hiç gittiniz mi gördünüz mü Zeynebi? özledim tatlı kızımı.görürseniz kocaman öpün onu hepimizin yerine olur mu bir de gördüğünüz zaman bize de haber verirseniz inanın çok mutlu olurum.

Bende çok merak ediyorum kızımı nasıl, inşallah iyidir, Esra hanım ; zeynebi görürseniz nasıl olduğunu hayatında olduysa bi değişiklik bize yazar mısınız bi haber. Şimdiden teşekkür ederim.Bebeğim Allah'a emanet ol her vakit her daim.

konuyu daimi olarak takip ediyorum
hala merak edenler olması çok duygulu gerçekten
arkadaşlar zeynepin çok iyi olduğunu eve iyice alıştğını biliyorum
ananesi gelip ziyaret ediyormuş devamlı
bi problem yok
velayet davası henüz görülmedi
değişik bi haber olduğunda buraya yazacağımdan emin olabilirsiniz

bugün seni rüyamda gördüm cennet kokulum.2-3 yaşlarındaydın,saçların uzundu öyle tatlıydın ki anlatamam.pembe bir odan vardı ben yanına geldim birde orta yaşlarda bir bakIcın vardı bana bakıcını çok sevdiğini söyledin. meleğim konuşuyor ama annesi göremedi diye öyle üzüldüm ki rüyamda ama gerçekten mutluydun eminim ki şuan da öylesin.RABBİM'E EMANETSİN BİTANEM

rüyamda gördüğüm günden beri seni çok merak ediyorum cennet kokulum.hergün muhakkak giriyorum bir haber var mı diye

canım yavrum meleyim,unutmadım seni,hergün bu sayfaya bakıyorum senden haber varmı diye,focebooktan resimlerine bakıyorum ,sanki o an seni bagrıma basasım geliyo,ama bugün senin yeni resmini gördüm dayının focebook sitesinde,nasıl mutlu oldum,heyecanlandım,gözlerim doldu,o güzel yanaklarından öpesim geldi ,nasılda tatlı gülücük sacmışın,canım yavrum hep gül,mutlu ol,kalbimin bi köşesinde yerin var hiç cıkmayan

ay iyi ki söylediniz ben de hemen baktım öyle tatlı çıkmış ki maşallah.o gülüşünü gördüm ya nasıl mutlu oldum anlatamam.ben de muhakkak her gün girip bakıyorum bir haber var mı diye çok merak ediyorum gerçekten.ama resmi görmek iyi geldi bana çok sağolun

biliyorum benim gibi zeynebi düşünenler var,hergün zeynepten bi haber varmı diye bakıyordum,o günden beri hic unutamadımki,yanaklarından,gıdıklarından öpesim geldi,allahım seni esirgesin yavrum,ama cok mutlu oldum,keşke anneyin babayında gözleri seni göreydi canım meleyim,

ben de muhakkak her gün girip bakıyorum.maşallah meleğim ne tatlı çıkmış,onun bu halini görmek çok iyi geldi bana.CİDDEN BAKMAYA DOYAMIYORUM, O RESİMDE GÜLÜYOR BEN BURDA...

merhaba hanımlar zeynebimin resmini nerde gördünüz ya banada söylermisiniz çok merak ediyorum hangi adresten giriyorsunuz

buldum sonunda :) ya ne kadar tatlı maşallah ne güzel gülmüş meleğim benim o fındık burnunu yerim çok güzelsin zeynebim hep gül sen

benm annem ve babamda ben 3 yaşındayken trafik kazasında ölmşler ve benide ne yazıkki evlatlık vermişler ve ben bunu öğrendiğimde 23 yaşındaydım çok çok kötü bir durum Allah yardımcısı olsun inş evlatlık vermezler

esra hanım ne olur kusura bakmayın sanırım çok sık boğaz eden biri oldum ama inanın çok merak ediyorum zeynebi,ailesini.hiç görebildiniz mi?kendisi de ailesi de daha iyidir inşallah.4 ay oldu büyümüştür.onun güzel haberleri iyi gelecek bize.selam ve dua ile

canım merak etme evlatlık verilmesi söz konusu değil

canım merak etmeyin çok çok iyi zeynep
konuşuyor artık baya bi biz telde konuşurken oda arkadan habire hala hala diye sesleniyordu geçen akşam
velayet davası henüz sonuçlanmamış canım ileri bir tarihe ertelendi
o yüzden kimle yaşayacağı tam belli değil daha
ama bu süreçte babanesinde kalmaya devam ediyor
tabiii anne tarafıda gelip seviyor istediği zaman
sorun yok yani şu anda

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

arkadaşlar zeynebin dayısı zeynebin yeni resmini şimdiki halini paylaymış zeynepten merak edenler baksın meleyim benim boncuk gözlüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…