zeynep bebek

canım meleyim kıyamam sana kuzum,esra hanım hani demişsiniz ya datcadan arkasları gelmiş tanımış diye,nasıl agladım ve halada aglıyorum onları tanıdıysa belki annesiyle babasnımı geldi zannetti ondamı sevindiki kuzum heyecanlandı ,41 gündün oldu zeynebim 41 gündür kalbimden cıkmıyosun canımyavrum,esra hanım aile nasıl,biz buralarda cok üzülüyoruz yanıyoruz,inşallah birazık olsun düzelmişlermi,tabi cok zor zeynep onlara yaşam sevinci olmustur onlara

canım meleyim kıyamam sana kuzum,esra hanım hani demişsiniz ya datcadan arkasları gelmiş tanımış diye,nasıl agladım ve halada aglıyorum onları tanıdıysa belki annesiyle babasnımı geldi zannetti ondamı sevindiki kuzum heyecanlandı ,41 gündün oldu zeynebim 41 gündür kalbimden cıkmıyosun canımyavrum,esra hanım aile nasıl,biz buralarda cok üzülüyoruz yanıyoruz,inşallah birazık olsun düzelmişlermi,tabi cok zor zeynep onlara yaşam sevinci olmustur onlara

canım datcadan gelen misafirlerin çocuları var
onlara alışkın olduğu için oynamış onlarla filan
anne babasını zaten biliyor
evde büyük bi resim var murat ve mehtabın düğününden
ailesini unutmasın diye kaldırmıyorlar resimleri
anne babasını resimden gösteriyormuş
ama alışmş evdekilere huysuzluk etmiyormuş rahatsız filan olmayınca
çocuk bu tabiki yeri gelir ğlar yeri gelir güler oynar
aile biraz daha iyi tabiki canım
ama ateş düştüğü yeri ykıyor
gidenler gitii geride kalanlar hüzün içerisindeler

Ahh canımmm bebeğim, içime nasıl bir sıkıntı çöktü anlatamam. Gelenleri tanıdığına göre anne babasını hatırlayıp özlüyordur, ama sonra düşündüm ki, o insanlar geldiği için tanıdı, bu yaşta gelmeyen kişileri bilemiyor çocuklar :KK50: Tekrar tekrar görmeleri lazım unutmamaları için. Bu biraz teselli oldu çünkü görmediği birilerini özlemez diye düşündüm, ama bir daha onları göremeyecek diye de üzüldüm:KK50: Hayat böyle maalesef. Zeynep hayatın zor taraflarıyla çok erken karşılaştı ne yazık ki, ama bu onu daha güçlü yapacak, eminim. Babaannesi, dedesi,halası, anneannesi, dayısı onun geniş ve güzel çekirdek ailesi olacak.

canım merak içindesiniz hala biliyorum
ancak zeynebi göremedim arkadaşlar
ave gidildiğinde uyuyormuş
uykusu dağılıncada uyumadığı için huzursuz etmek istemedik
geçenlerde datçdan muratın arkadaşı gelmiş ailesiyle
zeynep onları görüp tanımış hemen
çok mutlu olmuş
zaten iyiymiş genel olarak arkadaşlar
babanesine iş yapmasıda yardım ediyormuş toz almaya çalışıyormuş
sağlığıda gayet iyi merak etmeyin
zaten aklı hep pepe deymiş
halası netten açıp izletiyormuş çok istediği zaman
ooyy kuzum benim ya mesajınızı okuyunca ben de göz yaşlarımı tutamadım.özlemiştir kuzum anne ve babasını.halen -ANNE-BABA diyor mu acaba yoksa unuttu mu.resimlerine bakıyor özlüyordur kuzum.o aileyi tanıması dokundu bana.belki anne babasını da beklemiştir meleğim.ooff ya yine duygusallaştım

Son düzenleme:
Ahh canımmm bebeğim, içime nasıl bir sıkıntı çöktü anlatamam. Gelenleri tanıdığına göre anne babasını hatırlayıp özlüyordur, ama sonra düşündüm ki, o insanlar geldiği için tanıdı, bu yaşta gelmeyen kişileri bilemiyor çocuklar :KK50: Tekrar tekrar görmeleri lazım unutmamaları için. Bu biraz teselli oldu çünkü görmediği birilerini özlemez diye düşündüm, ama bir daha onları göremeyecek diye de üzüldüm:KK50: Hayat böyle maalesef. Zeynep hayatın zor taraflarıyla çok erken karşılaştı ne yazık ki, ama bu onu daha güçlü yapacak, eminim. Babaannesi, dedesi,halası, anneannesi, dayısı onun geniş ve güzel çekirdek ailesi olacak.
anne,babasını hatırlıyor ve özlüyordur meleğim.onların kokusunu hele ki annesinin...canımsın benim ya

hafta sonu aklım hep sizdeydi zeynebi göreceğinizi düşünerek çok heyecanlanmıştım ama yine de bizi ihmal etmeyip durumunu bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim Esra Hanım

Rabbim sen zeynebin iki ailesine de hayırlı uzun sağlıklı ömür ver,güç kuvvet ver.onların acısını yaşatma meleğimize.hiç bir yavruya anne baba acısı, hiç bir anne babaya da evlat acısı yaşatma.SENİN GÜCÜN HER ŞEYE YETER AMİNNNN

canım merak içindesiniz hala biliyorum
ancak zeynebi göremedim arkadaşlar
ave gidildiğinde uyuyormuş
uykusu dağılıncada uyumadığı için huzursuz etmek istemedik
geçenlerde datçdan muratın arkadaşı gelmiş ailesiyle
zeynep onları görüp tanımış hemen
çok mutlu olmuş
zaten iyiymiş genel olarak arkadaşlar
babanesine iş yapmasıda yardım ediyormuş toz almaya çalışıyormuş
sağlığıda gayet iyi merak etmeyin
zaten aklı hep pepe deymiş
halası netten açıp izletiyormuş çok istediği zaman

boğazım düğüm düğüm oldu yine
kızım günlerdir ateşli hasta herkes etrafında pervane ama beni görünce yüzünde gülücükler açıyor kucağıma atlıyor bu durumda en çok bana ihtiyacı oluyor beni istiyor...zeynepi düşündüm ve dua ettim
dilerimki zeynep hiç ama hiç hasta olmasın :KK43:((((
diyecek o kadar çok şey varki ama yazamıyorum
annesi babası hep rüyalarında olsun orada hasret gidersinler.....

boğazım düğüm düğüm oldu yine
kızım günlerdir ateşli hasta herkes etrafında pervane ama beni görünce yüzünde gülücükler açıyor kucağıma atlıyor bu durumda en çok bana ihtiyacı oluyor beni istiyor...zeynepi düşündüm ve dua ettim
dilerimki zeynep hiç ama hiç hasta olmasın :KK43:((((
diyecek o kadar çok şey varki ama yazamıyorum
annesi babası hep rüyalarında olsun orada hasret gidersinler.....

yakın zamanda benimde oğlum hastalanmıştı ve hastalığı boyunca kucağımdan hiç inmedi nerdeyse.benim de aklıma hep zeynep ve annesi olmayan diğer melekler geldi ve çok üzüldüm...

Verdiginiz haberlerle nasıl derman oluyosunuz içime, teşekkür ederim. Bi gün gördüğünüzde ne olur sımsıkı sarılıp kokusunu içinize çekin. Bebeğim, Allaha emanet ol, Rabbimim sevgisi, merhameti, koruyuculuğu hep yanında olsun.Hep düşünüyorum seni; bıcırık kızım benim daha güzel günlerin olsun inşallah. Senden haberlerini hep bekliyor olucam.

Zeynebim dualarım seninle.
Allahım sana bakanlara maddi manevi kuvvet versin
senide kötülükelrden ve kötü insanalrdan korusun
Amin..

Zeynep canım kızım bende seni çok özledim; kim bilir neler neler değişti hayatında; Meleğim herşey gönlünce olsun, mutluluklarla dolsun tatlı hayatın; olacak olan üzüntülerinde o kadar kısa sürsün ki hiç hissetmeden geçip gitsin hayatından, yanıbaşında seni hep çok ama seven değer veren, Allah korkusu olan insanlar olsun, ve bi şekilde hayatına tanık olmuş bizlerin milyonlarca insanın duaları. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. Seni çok seviyorum mis kokulu bebeğim:)..

Esra hanım velayet davası oldu mu acaba? Daha önce yazmıştınız yakın zamanda dava var diye,merak ettim.

Son düzenleme:
Özledim tatlı kızımı, neler yapıyorsun, nasıl o gül yüzün; gözlerimi kapatıp öptüm o gül yüzünü canım yavrum benim. Allaha emanet ol.

Esra hanım velayet davası oldu mu acaba? Daha önce yazmıştınız yakın zamanda dava var diye,merak ettim.

hala unutmayıp buraya yazanlar olması hem çok ilginç hem çok dokunaklı
velayet davası olmadı henüz ama yakın cnlar
ayrıca merak edenler için söylüyorum
elif zeynep çok çok iyiymiş
iyce alışmış ev ortamına
ilgide üzerinde tabiiii
bi sıkıntısı yok merak etmeyin

hala unutmayıp buraya yazanlar olması hem çok ilginç hem çok dokunaklı
velayet davası olmadı henüz ama yakın cnlar
ayrıca merak edenler için söylüyorum
elif zeynep çok çok iyiymiş
iyce alışmış ev ortamına
ilgide üzerinde tabiiii
bi sıkıntısı yok merak etmeyin

mutlu olmana çok sevindim zeynebim.dualarım seninle...

X