ZENCEFİL,ZERDEÇAL VE TARÇIN...

Chigdemmm

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2018
6
10
Tartım bozuktu 2 aydır dün yeni bir tartı alayım dedim ve ben şok tam 76 kilo almışım :KK43: moralim o kadar bozuldu ki resmen yemeden içmeden kesildim. Ve bende an itibariyle zencefil,zerdeçal,tarçın ve yoğurt kürüne başlama kararı aldım. Umarım işe yarar neler yediğimi içtiğimi sizlerle paylaşacağım lütfen sizde etkisini gördüğünüz tarifleri yazın. Spor olarakta bisiklet süreceğim, mekik çekeceğim ve ip atlayacağım inşallah zayıflayacağım :spor::21:

Merhabalar, hayirli olsun :) insallah hedeflerine ulasabillirsin.

76kilo almisim yazmissin olmusum yazicaktin sanirim? Cnkü 76 kilo almak öle kolay bisi olmasa gerek :)))

Bu arada benimde vermek istedigim bi 5 kilom kaldi arada spor yapiyorm haftada 2 felan ve yediklerime dikkat ediyorm. Haftalik detokslar deniyorm genelde 1 günlük veyatta 2. Internetten arasdiriyorm :)

Merhabalar, hayirli olsun :) insallah hedeflerine ulasabillirsin.

76kilo almisim yazmissin olmusum yazicaktin sanirim? Cnkü 76 kilo almak öle kolay bisi olmasa gerek :)))

Bu arada benimde vermek istedigim bi 5 kilom kaldi arada spor yapiyorm haftada 2 felan ve yediklerime dikkat ediyorm. Haftalik detokslar deniyorm genelde 1 günlük veyatta 2. Internetten arasdiriyorm :)

Aynen olmuşum bende araştırıyorum ama işe yarayan bişey olsun istiyorum memnun kaldığın detoks varsa yaz olur mu??

Aynen olmuşum bende araştırıyorum ama işe yarayan bişey olsun istiyorum memnun kaldığın detoks varsa yaz olur mu??

Lahana corbasi vardi o bana iyi gelmisdi ama cok önerilmiyor kastan verdiriyor yagdan degil diyorlar..
Onun disinda genelde hafif bir kahvalti aksamlari yogurt karisimlariyla cok yaptim, ayse tugba sengelin tarifleri var bi göz at istersen bana iyi geliyor onlar.

Evet arkadaşlar:ukala: .. 9 günümü anlatayım sabahları ılık limonlu su içtim sonra çok hafif bir kahvaltı, öğle yemeğimden önce yoğurt kürümü yaptım ve üzerine 2 bardak su içtim. Gün içerisinde yaklaşık olarak 4 lt yakın su içtim diyebilirim yeşil çay ve zencefil çayları içtim metabolizmam hızlansın diye sade nescafe içtim. Akşam yemeğinde ya sebze ya da eti tercih ettim tabiki yoğurt kürünü yarım saat önceden yemeği ihmal etmedim. Akşamları:21: bisiklet ve hulohop çevirdim :) mekik plank hareketleri ve sonuç olarak bendeniz 1,5 kilo verdim :) benim için o kadar büyük bir adım oldu ki anlatamam çok mutsuzdum şimdi biraz daha iyi hissediyorum ve yapabileceğime adım gibi eminim ayrıca benim arada kaçamaklarımda oldu ama artık olmayacak :):KK12::KK66::KK71:

Bende tartida o lanet rakami gordum ama ben 77 80 ne merdiven dayamisim ama bugunden itibaren karar verdim haziran ayinin sonuna kara 67 ye dusucem cok azimliyim bakalim sonuc ne olacak birbirimize burdan destek verelim mi

Bende tartida o lanet rakami gordum ama ben 77 80 ne merdiven dayamisim ama bugunden itibaren karar verdim haziran ayinin sonuna kara 67 ye dusucem cok azimliyim bakalim sonuc ne olacak birbirimize burdan destek verelim mi
Çok iyi olur canım ya bende şuanda çok iyi gidiyorum gözle görülür derece de incelme var . Bi güzellik geldi resmen :nazar: senin nasıl gidiyor neler yapıyorsun bakalım :KK45:ben küre ara verdim şimdi shake içiyorum sabah akşam öğle yemeğimi sebze ya da et bol bol metabolizma hızlandıran çay ve yeşil çay en önemlisi de su su tabi ki hareketi de unutmamak lazım benim hedefimde 55 kilo olmak :dua: olacağım inşallah

Canim bende iyi gidiyo gibiyim onceden ac olmasamda yerdim sukur artik dur diyebiliyorum ama insallah.kararli olabilirim ohh sevindim bu aradA senin adina simdiki kilon kac acaba bende kahve iciyorum gunde iki kere onceden bana cok faydasi olmustu diyetle birlikte 10 kilo civarinda vermistim ama tabi geri aldim malesef bide zencefilli limonlu su iciyorum 3 litreye yakin

Canim bende iyi gidiyo gibiyim onceden ac olmasamda yerdim sukur artik dur diyebiliyorum ama insallah.kararli olabilirim ohh sevindim bu aradA senin adina simdiki kilon kac acaba bende kahve iciyorum gunde iki kere onceden bana cok faydasi olmustu diyetle birlikte 10 kilo civarinda vermistim ama tabi geri aldim malesef bide zencefilli limonlu su iciyorum 3 litreye yakin

Ben 73,210 kg yum canım aynen bende zencefilli tarçınlı su içiyorum cidden faydasını görüyorum :KK49:

X