Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Hergün mü yapılıyo o 😐
IMG_3677.jpeg

Bak bu benim 1 yıllık ortalamam mesela. Aralık ve haziran hariç günlük ortalama 5 bin adım altına düşmemişim. Ama az bu. Spor yaptığım dönem 15-16 bin adımı görüyordum.

accessdenied ben buraya taşınalı 12 yıl bitti, annem bir kere geldi bir daha gelemedi çünkü evde asansör yok, üstelik uçakla gelemiyordu korkuyordu, otobüsle yolculuk da 10 saat sürüyor molalarda otobüsten inemiyor, inse binemiyor mola vakti karnını doyurmasına yetmiyor, anlatınca üzücü ve acı ama onun yaşında olup hala sağ olan ve keklik gibi sekenleri görünce bir yanım kızıyor, hem kendilerine yapıyorlar hem sevdiklerini üzüyorlar.

Doktorları da dinlemiyorlar Depresif, yazmıştım anneme doktor taaa 22-23 yıl önce zayıflaman lazım dedi kadın tam tersini yaptı🤷‍♀️

Sizler de hissedersiniz insan verebileceği düzeydeki kilolarda dahi 1-2 kilo fazlasının ağırlığını hissediyor hareketlerin bile yavaşlıyor, merdiven iniş çıkışlarda nefesin hızlanıyor, sağlıklı yaşamak için elinden geleni yaparsın ama yine de sağlığın bozulur hasta olursun bu da Allah’tan ama bile bile kilolu olmak kendini zehirlemek gibi bence:KK43: ben yıllar içinde anlamadan kiloyu takıntı yapmışım, yazdıkça anlıyorum biliyor musun?
Annem o derece etkiledi beni.
Ama haklısın ki abla şimdi annem beni bazen öyle bir noktaya getiriyor ki ileride onun gibi olursam korkusu sardı beni de. En son artık sana bir şey olursa ben nolcam hiç düşündün mü kimsesiz kalcam diye vicdanıyla oynadım da biraz kilo vermeye karar verdi 🙊
Bana diyo ay sonu doktor randevum var biraz kilo vereyim ayıp oluyor 🥹 yine kendi için değil ha ben ve doktor için vereyim diyor 🤦🏻‍♀️

1000 adım yani🙂 1000 degerini göstermek için k kullanılıyor
1000 adım adım mı😵‍💫 ben adım olarak bilmiyorum da neredeyse her gün 3 km gidiş 3 km dönüş yürüyorum, kaç bin adım yapar bilmem, 1000 adım gece 4 bacaklıyı evin çevresinde gezdirirken attığım adım sayısıdır ancak 😈

Kuzum kişi gelmiş 450 kilo günde 30.000 kalori alıyor, bu kişiye günlük 1200 kalorilik diyet yaptırıyor o vermesin de ben mi vereyim 🤣 diyete birebir uyarlarsa 45+ kilo verebiliyorlar
Benim eşimde motive olmak için izliyor sonra bir onlara bakıyor bir de kendine amaaan bizde de kilomu var deyip kaldığı yerden yemeye devam ediyor 🤦

1000 adım adım mı😵‍💫 ben adım olarak bilmiyorum da neredeyse her gün 3 km gidiş 3 km dönüş yürüyorum, kaç bin adım yapar bilmem, 1000 adım gece 4 bacaklıyı evin çevresinde gezdirirken attığım adım sayısıdır ancak 😈
1000 değil 10 bin :KK70: k bin demek kgdaki k işte aslında bildiğimiz. 1 kg 1000g. 50k maaş alıyorum derlerse 50bin demek istiyor gibi gibi 🤣

7 bin adım için az önce çok dedim yapamam dedigi için accessdenied accessdenied bende 10 bin ceza olsun bari dedim yoksa çok değil zaten.10 bin adımı bir tek ben oğlumun peşinde koşunca tamamliyorum gün boyu başka işleri katmıyorum.🤣Bu arada 0 unutmuşumda 10000 olucakti o

7 bin adım için az önce çok dedim yapamam dedigi için accessdenied accessdenied bende 10 bin ceza olsun bari dedim yoksa çok değil zaten.10 bin adımı bir tek ben oğlumun peşinde koşunca tamamliyorum gün boyu başka işleri katmıyorum.🤣
Kız herkes bu kadar rahat atıyorsa 10K adım kimseye koymaz ki nası ceza bulcaz o zaman ?

X