Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kızlar menüyü yazık kaçıyorum. Zira tam sopalı bir menü. Reglinjn ilk günleri karbonhidrat krizim tutuyor engel olamıyorum 😔

Sabah 3 dilim kepek ekmeği 1 dilim peynir 1 kaşık sos 5 zeytin

Ara kahve
Ara 3 ceviz 10tane dut kuru

Akşam 1 tabak peste soslu spagetti 1 tane tavuk baget 1 limonata 1 dilim ekmek 🙈😔

Kızlar menüyü yazık kaçıyorum. Zira tam sopalı bir menü. Reglinjn ilk günleri karbonhidrat krizim tutuyor engel olamıyorum 😔

Sabah 3 dilim kepek ekmeği 1 dilim peynir 1 kaşık sos 5 zeytin

Ara kahve
Ara 3 ceviz 10tane dut kuru

Akşam 1 tabak peste soslu spagetti 1 tane tavuk baget 1 limonata 1 dilim ekmek 🙈😔
Bende bu gun dikkat edemedim bu hafta dogum gunum var zaten kesin 3 kilo alicam🥹🙄😕

Hatrı sayılır bölgelerimizin hatrı sayılı açıkbüfeli bir otelinde neredeyse bir haftadır akşam yemeğimi az salata 2 dilim karpuz yiyerek yapıyorum. Sabahla öğleni de bundan hallice yiyorum. Spor yapmadım diye şu irademe sahip çıkıyorum günlük en az 7 bin adımım var. Tutun kardeşim boğazınızı 😄

Eklentiler

• IMG_6397.jpeg
    IMG_6397.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 6
Bu akşam çok halsizim
Tost yaptım ayranla yedim.yuruyus yok bugün
Battaniye altında film izleyeceğim.bu akşam böyle olsun gücüm yok motivasyon sıfır.yarin kaldığım yerden devam .

Hemde nasıl. Biraz daha kucuklerken yorgunluktan ben ne yediğimi bilmiyordum. Hızlı hızlı o kadar çok yiyordum ki. Düzensiz kontrolsüz beslendim hep.
Bende öyleydim hızlı yicem diye ne kadar yediğimi bilmezdim daha çok yerdim 🙈 insülin direnci çıktı bende ,ilaca başladım . Sabah ayaküstü iki lokmayla sabahı geçiştiriyorum tok tutuyo beni

X