Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Canım ben hala yerleşmeye çalışıyorum Allah ne verdiyse bulup yiyorum🤣sabah peynir yedim çay falan içtim kahvaltiya.Ben zaten evde ne pişirsem ondan yiyorum oglum ve bebegimle kendime özel birşeyler yapamiyorum vakit kalmıyor.
Bende öyle yapıyorum canım. Evde ne pistiyse onu yiyorum. Porsiyon azaltıp, ekmeği kestim. Birde erken bitiriyorum yeme işini. Çok farketti. Sürdürülebilir olması önemli benim için. Sürekli kendime bir şey yapamam.

Selamlarr ☀️

12:00 ilk öğün
Mantarlı ıspanaklı yumurta
Domates
Zeytin
Tost ekmeği üzerine ricotta ve avokado
IMG_6225.jpeg

Merhaba bugün yulaf tostunu denedim gayet lezzetli oldu.Ben karbonhidratı azalttım protein yiyorum.kisi ağırlığına göre protein almaliymis ki kas erimesi olmasın.her kg için 1 gram ben 81.40 kg yum 80 Gr almam gerekmiş.aksam yemeği tavuk köfte ya et yanında ise bir kase yoğurt ara öğünde badem fındık ya da ceviz ile bir porsiyon meyve ile gunu kapatiyorum.gecen hafta sonu regl olmama rağmen tartıda 81.40 gördüm bakalım haftaya ne olacak,🤭😴

Merhaba bugün yulaf tostunu denedim gayet lezzetli oldu.Ben karbonhidratı azalttım protein yiyorum.kisi ağırlığına göre protein almaliymis ki kas erimesi olmasın.her kg için 1 gram ben 81.40 kg yum 80 Gr almam gerekmiş.aksam yemeği tavuk köfte ya et yanında ise bir kase yoğurt ara öğünde badem fındık ya da ceviz ile bir porsiyon meyve ile gunu kapatiyorum.gecen hafta sonu regl olmama rağmen tartıda 81.40 gördüm bakalım haftaya ne olacak,🤭😴
Umarım istedigin kiloya inersin🤩

Ay canim çekti😕🤣meyveden çok birşey olmaz ya ye🤣
2 gündür çok zorlanıyorum ya bebişle, aşı olur olmaz hemen huyu değişti eşim de iki gün yok aksi gibi, çok bitiğim dünden beri sürekli canım tatlı çekiyor uykusuzum yorgunum yiyip yatasım geliyor yarın tartı günü olmasa nutella kaşıklardım valla 😁

2 gündür çok zorlanıyorum ya bebişle, aşı olur olmaz hemen huyu değişti eşim de iki gün yok aksi gibi, çok bitiğim dünden beri sürekli canım tatlı çekiyor uykusuzum yorgunum yiyip yatasım geliyor yarın tartı günü olmasa nutella kaşıklardım valla 😁
Bir kaşıktan birṣ̌ey olmaz ya canin çok çekiyorsa ye sonra bir anda yersen durduramazsin kendini🫠🤣ama bir kaşık devamini getirme🤣
Tarti günü dimi yarin ay taşınma telaşından unutmuşum😕

X