Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kova umursamazlığındandır o :KK70: hiç birşeyi kafaya takmamanızdan 🤣 kızlar şu yazın herseyi bırakıp nede olsa eylûlde baslariz olayı nedir ya yapmayın gözünüzü seveyim
İşte bu grubu zıpkın gibi ayağa dikecek kuvvet

bu gruptan bi çıkıcaz (3 vakte kadar) herkes spor bağımlısı olacak.
Vur kırbacı bibi sana da kas olsun

Böyle gel bana canımı ye 35 dk plankla gelme benim jöleli göbeeme 🤣
35 dakika plank yapsan önünde saygıyla eğilirim sen parmağını 35 saniye kıpırdatmıyorsun ki 35 dakika plank 🤣
Sen ve spor duy da inanma, yiyerek zayıflama yattığın yerden vücut sıkılaştırma tekniği olan varsa 1 numaralı takipçisi olursun ama bibibella’nın spor kampı ı-ıh sana göre değil🤣🤣🤣

35 dakika plank yapsan önünde saygıyla eğilirim sen parmağını 35 saniye kıpırdatmıyorsun ki 35 dakika plank 🤣
Sen ve spor duy da inanma, yiyerek zayıflama yattığın yerden vücut sıkılaştırma tekniği olan varsa 1 numaralı takipçisi olursun ama bibibella’nın spor kampı ı-ıh sana göre değil🤣🤣🤣
Plankın ne olduğunu şimdi öğrendim zaten :KK70: Ben öyle duramam ambulanssız hdhdhs

Heh şöyleeee seni biliyorum ya, Fransa serinliğinde dahi yürümedin doğru dürüst🤣 senin spor yapman için benim seni sırtıma alıp 10 bin adım atmam lazım, sonra kollarını bacaklarını benim indirip kaldırmam lazım hahahahahhahahaha ayyy gülme geldi bizi o halde düşündüm de hahahahahaa

Heh şöyleeee seni biliyorum ya, Fransa serinliğinde dahi yürümedin doğru dürüst🤣 senin spor yapman için benim seni sırtıma alıp 10 bin adım atmam lazım, sonra kollarını bacaklarını benim indirip kaldırmam lazım hahahahahhahahaha ayyy gülme geldi bizi o halde düşündüm de hahahahahaa
Hahahhshshshzhdvs :KK70: :KK70: :KK70:Öyle yapınca spor yapmış sayılıyorsam deneyelim mi :KK70: :KK70:

X