Zayıflıyorum yemin ettim 😐

günaydin...:)
dünkü menümü yazayim..
2 tane karabuğdag patlagindan pizza yaptım.. tadi fena degildi..
iki firinlanmiş yumurta tam tutmadi yedim:KK70:
öğlen de anneme gittim.. ne yedim bilmiyorum. bi dilim ekmek yemişimdir konuşmaktan yemeyi de unuttum:KK70:
akşam 19.30 ta tavuklu patates yemegi yedim bi tabak. ve karpuz...
SU,: 2LT
SPOR 8000 ADIM.

Ghdbbdjdndnfnndnfn dndbdb. Hd d dndnıdjdhdjjdjjddjjdkdjdjdjfjffjfjjffkfj dn dnnenend f bf gf mdçf föm fr. D rr r. Tr r e eee ee e e w. Kekekemdkkdkeb
Gjghrdnhdjrnrjrjejedjjejejwjehwnenenenemekkejejejeejjeejejjhrs. Rbbr e. Nrkrjmr
Anaa :KK70: anne bi şey yazıcam diye aldı telefonu sıpa :KK70:

dün kızı parka götürdüm bi saat oynadi zaten ben çalışıyordum.. akşam da cocuğu parka götüreyim dedim.. piknik sandalyemi aldim bide soguk kahve.. ohh mis gibi.. benden daha güzel keyf yok. ben götürdüysem bi baktım millet de evden bişeyler götürmeye başlamiş.. :KK70: cafelere para vermeyelim parkta sandalyeni aç otur kahveyi yudumla iç mis gibi...

öğleni yazayım bende//
  • yaklaşık 9 adet filan beyti sarma yedim (aslında yufka hamur işi yemesem iyiydi de akşam az yemişim çok acıktımm akşama telafi eder yürüyüş yaparım)
  • yarım kase domates çorbası

öğleni yazayım bende//
  • yaklaşık 9 adet filan beyti sarma yedim (aslında yufka hamur işi yemesem iyiydi de akşam az yemişim çok acıktımm akşama telafi eder yürüyüş yaparım)
  • yarım kase domates çorbası
kız niye üzüldünn modumu düşürme yaa dün 7 den sonra bişi yemedim saat 12 ancak yedim aralıklı oruç ediyom :KK70: sabah işe yürüyerek geldim yarım saat yürüdüm akşamda yürürüm bi yarım saat gene tatlı ağzıma sürmüyorum dondurma çikolata evde yeniyor ben yemiyom ay bir öğünümde kilo olmasın yaa zaten küçük küççük yufkadan 9 adet sarma :KK17::KK17::KK17:

kız niye üzüldünn modumu düşürme yaa dün 7 den sonra bişi yemedim saat 12 ancak yedim aralıklı oruç ediyom :KK70: sabah işe yürüyerek geldim yarım saat yürüdüm akşamda yürürüm bi yarım saat gene tatlı ağzıma sürmüyorum dondurma çikolata evde yeniyor ben yemiyom ay bir öğünümde kilo olmasın yaa zaten küçük küççük yufkadan 9 adet sarma :KK17::KK17::KK17:
1719482133245.png

X