Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Zayıflamak için yollar ararken ben
IMG_4202.jpeg

Arkadaşlar biorezonans diye bir alternatif tıp yöntemine gittim bugün. Kanımı aldılar. Benim kilolarımın sebebini bulacaklarmış. Gluten hassasiyetim mi var, süt ürünlerini mi sindiremiyorum vs. Ona göre akım vereceklermiş. İşe yarar bir tedavi ise yazacağım ilerleyen günlerde.

Eklentiler

• 8A4BFAEA-174E-41D7-9346-49C0EFB947EB.jpeg
    8A4BFAEA-174E-41D7-9346-49C0EFB947EB.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar biorezonans diye bir alternatif tıp yöntemine gittim bugün. Kanımı aldılar. Benim kilolarımın sebebini bulacaklarmış. Gluten hassasiyetim mi var, süt ürünlerini mi sindiremiyorum vs. Ona göre akım vereceklermiş. İşe yarar bir tedavi ise yazacağım ilerleyen günlerde.
Kaç kiloydun sen canım?Inşallah istedigin sonuçları alırsin.

Gadını sıkıştırmayın belli ki kariyer değişikliğine gidip manken olmaya karar verdi 🤣
50 yaş üstü 1,50 metre manken arayan var mıdır ki, konu mankeni olur stand mankeni olur vitrin mankeni olur 🤣🤣🤣
Canım normal yemek ye ama az ye küçük porsiyonlarla.Yeşil çayda iç tatli yeme canin çekince azıcık ye.Ekmek çok az güne bir dilim yeterli yemezsen bu aralar daha da iyi sporda yaparsan çokta güzel kilo verirsin.
Benim küçük porsiyon anlayışım👇
IMG_3680.jpeg

Bugün bu tabakla zeytinyağlı semizotu yedim aynı boyutta bir tabakla da yoğurt, sıfır ekmek.

Kız Cemil Baba dan dene bi kere çok güzel
Mevzu boğazınsa iyi yerleri nasıl da biliyorsun😂

50 yaş üstü 1,50 metre manken arayan var mıdır ki, konu mankeni olur stand mankeni olur vitrin mankeni olur 🤣🤣🤣

Benim küçük porsiyon anlayışım👇
Eki Görüntüle 3444514
Bugün bu tabakla zeytinyağlı semizotu yedim aynı boyutta bir tabakla da yoğurt, sıfır ekmek.

Mevzu boğazınsa iyi yerleri nasıl da biliyorsun😂
Normal boyutta tabak
bana tabak küçük olursa doymuyucam düşüncesi hemen geliyor🥲🤣

Kaç kiloydun sen canım?Inşallah istedigin sonuçları alırsin.
64 kg şu an Infinite Soul Infinite Soul İkinci doğuma 80 kg ile girmiştim. Kendi çabamla zayıfladım ama kalanları daha hızlı vermek istiyorum. Eski kıyafetlerimin hiçbirine giremiyorum, bu da mutsuz ediyor beni. Boyum 160

64 kg şu an Infinite Soul Infinite Soul İkinci doğuma 80 kg ile girmiştim. Kendi çabamla zayıfladım ama kalanları daha hızlı vermek istiyorum. Eski kıyafetlerimin hiçbirine giremiyorum, bu da mutsuz ediyor beni. Boyum 160
Senin kilon hiç doktor müdahilesi gerektirecek kadar degil ya spor yapsan hemen vericeksin aslinda hemde bedenin spora alışir yemen düzene girer saglikli beslenirsin.Ama yine de sen bilirsin tabi.

Normal boyutta tabak
bana tabak küçük olursa doymuyucam düşüncesi hemen geliyor🥲🤣
Aslında küçük tabakla da doyuluyor, benim o tabak züccaciyelerde satılan çerez vs koymalık tabaklardan içine en fazla 3 yemek kaşığı pilav, yemek vb koyabiliyorsunuz, bu tabakla doydum çünkü semizotu lifli bir sebze, yoğurt probiyotik.
Vücuttaki doyma hormonunu(leptin) aktif etmek için yüksek lifli gıdalar yemek, spor yapmak, burada okuduğum bazı arkadaşlar gibi hazır gazlı içecekler içmemek gerekiyor.

Hepiniz sağlıklı ve dengeli beslenir hazır içecekler paketli gıdalardan vazgeçerseniz ve hep vurguladığım gibi vücudunuza gereken miktardaki suyu tüketir spor da yaparsanız doyma hormonunuzu terbiye edersiniz, bu da otomatikman porsiyonların küçülmesini sağlar, sağlıklı beslenirken hiç ummadığınız kadar kilo da verirsiniz.

Bunu çok merak ediyordum. Kilo vermede işe yarıyorsa güncelle bizi. 🥲

Senin kilon hiç doktor müdahilesi gerektirecek kadar degil ya spor yapsan hemen vericeksin aslinda hemde bedenin spora alışir yemen düzene girer saglikli beslenirsin.Ama yine de sen bilirsin tabi.
Bazı insanlara spor deme de istersen öl de. İşte o insan benim ajskkdd

X