Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Pilatese gidecek vaktm yok cocukları bırakacak biri yok maalesef😑 evde kendim yapayım dedim yok asla motive olamıyorum
Bende aynı dertten muzdaribim canım. Benim Pt zaten zayıflamanın %80 diyet, %20 spor demişti. Ama sağlık için egzersiz de yapmamız lazım. En azından yürüyerek yakın mesafelere gitmeyi hayatımıza almak lazım. Ben çocuklar biraz büyüsün yeniden başlayacağım. Evde olmuyor. Benim evde koşu bandı vardı. Senelerce dekor olarak durdu. En sonunda arkadaşıma verdim.

Birazcikda olsa gitmiş benden de☺️

Eklentiler

• IMG_20240619_165635.jpg
    IMG_20240619_165635.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 17
Leslie 1 mil daha yaptım

Akıllı saati de taktım

Ama bence adım ile Leslie asla aynı değil

Lesliede şöyle hareketler var

Sağ sol ayak karna doğru çekme
Sağ sol ayak arkaya çekme
Sal sol ayak öne doğru atma
Kol calisma
Sağ bir adım sol bir adam git gel
Dururken sağ ayak aç kapa sol ayak aç kapa

Ama illa adım soranlar için 1946 olcmus benimki

Valla doğru soyluyo4 bebeğim olmuyor benim düzenim cok bozuk 2 gund3 bir tuvalete cikiyorum karnım kocaman oldu yarın tartilayim Depresif Penguen Depresif Penguen
Olsun aşkım zaten vücudumuzun 1 günü diğer gününü tutmuyor yine de tartıyı düzenli yapalım önümüzdeki hafta itibariyle ki hem ilerlememizi görelim hem insanlara haksızlık olmasın 🫶🏻

Leslie 1 mil daha yaptım

Akıllı saati de taktım

Ama bence adım ile Leslie asla aynı değil

Lesliede şöyle hareketler var

Sağ sol ayak karna doğru çekme
Sağ sol ayak arkaya çekme
Sal sol ayak öne doğru atma
Kol calisma
Sağ bir adım sol bir adam git gel
Dururken sağ ayak aç kapa sol ayak aç kapa

Ama illa adım soranlar için 1946 olcmus benimki
Teşekkür ederimm saolasin yani iki bin adım desem 3 mile de 6bin adım atmış oluyorum 🥰

Misafirim varrr gezip tozmaktan sitenin varlığını unutmuşum :KK43: birde reglim geliyor 2 günüm var ondan da tartılmadım çok şiştim
Tarti atmayanlara ceza verme karari alindi herkes aynı günde atmali😕Çunki herkes bir seyler diyor atmiyor artik manasi kalmıyor bu işin.2 kez üst üste atmayanları tablodan çıkaracak accessdenied accessdenied

X