Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Olabildiğince girip çıkıp ilk sayfayı okuyorum zaten canım. Şöyle bir baktım zaten bugün atamayanlar olmuş. Ama direkt olarak bu şekilde tavır hoş olmadı benim açımdan. Sıkıntı yok ben reglli iken atarım tartıyı. Gelecek 7 binlik ceza da benim için sorun değil.
Teşekkür ederiz kuzucum ya zaten ortada tavır yapılacak bir durum yok yanlış anlaşılma olmasın sonuçta biz de burada güzel eğlenceli aynı zamanda kilo verilen bir grup olsun istiyoruz yani hiçbirimiz diyetisyen de değiliz Dr. Nowzaradan değiliz. Sen haftayadan itibaren çarşamba tartını verirsin tavırda bir sertlik olduysa da kusura bakma burası okul değil biz de öğretmen değiliz zaten 🌸

IMG_5863.png

Kuzum tartıları çarşamba atman mümkün mü?
Evet carsamba atarım bundan sonra düzenli
Ben buraya sizden bi tık gec geldim sansıma tartılcağım gün regl oldum. Bu haftada bugün yine tartılırdım ama eltim evde yoktu o yüzden yarına kaldı 🙏
Bllosomun ilk hafta tartisida yazilmamiş atmışsa accessdenied accessdenied unutmuş herhalde yazmayi?🤔
En yakın zamanda tartı alacağım müsait bir vakti bekliyorum

Pilatese gidecek vaktm yok cocukları bırakacak biri yok maalesef😑 evde kendim yapayım dedim yok asla motive olamıyorum
Çoluk çocuk vakitsizlik vs sebeplerle spor salonuna gitmeyenler ama evde de egzersiz yapmaya üşenenler, çoğunluğumuz kapı gıcırtısına oynayan insanlarız, egzersize alışmak motive olmak için işe müzik açıp oynayarak başlayabilirsiniz, telefonlara kulaklığı takın yemek yaparken ortalığı toplarken o da olmadı herkes uyuyup el ayak çekildikten sonra zumba yapabilirsiniz👇

Çoluk çocuk vakitsizlik vs sebeplerle spor salonuna gitmeyenler ama evde de egzersiz yapmaya üşenenler, çoğunluğumuz kapı gıcırtısına oynayan insanlarız, egzersize alışmak motive olmak için işe müzik açıp oynayarak başlayabilirsiniz, telefonlara kulaklığı takın yemek yaparken ortalığı toplarken o da olmadı herkes uyuyup el ayak çekildikten sonra zumba yapabilirsiniz👇

Beni tarif ettin mune 😬😬

Eklentiler

• 1000111183.jpg
    1000111183.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 18
Cikita muz söylememek ahhahaha
Valla bi daha kilo aldığında sana yürüyüş cezası vermiycem bebeyim zaten iş nedeniyle hergün 20000 adım atıyorsun git 10 bin yürü demek komik yani. Bi daha ki sefere valla Çikita mızı söylersin bak yazdım buraya. Bdndndb Repertuvarın genişse başka şarkı da olur. Cncndn

Valla bi daha kilo aldığında sana yürüyüş cezası vermiycem bebeyim zaten iş nedeniyle hergün 20000 adım atıyorsun git 10 bin yürü demek komik yani. Bi daha ki sefere valla Çikita mızı söylersin bak yazdım buraya. Bdndndb Repertuvarın genişse başka şarkı da olur. Cncndn
Ajdardan okusun istedigi parçayi😍🤣

X