Zayıflıyorum yemin ettim 😐

ben hergün zaten 10000 fazla dım atıyorum

Olena atıyor olabilirsin bizim de kendimizce kurallarımız var. Beni bilen bilir çok rahatımdır ama tek başıma hareket etmiyorum burda bir ekibiz. Bir çok grubun aksine de gayet rahatız hiç bir yasağımız dayatmamız yok. Sadece haftalık tartıda kilo aldıysan 2 seçenek sundum,ya şarkı ya yürüme. Madem her gün yürüyorsun keşke Infinite Soul la ama benim ödemim var gibi bahanelerle dialoğa girmek yerine direkt atsaydın konu kapansaydı??

Olenacım neler yiyip içtiğini de yaz biz fazla gördüklerimizi söyleyelim sana ödem de olsa 2 kilo almazsın ödemden yani hiç kilo vermemiş olursun daha doğrusu. Hiç kilo verememek de olmamalı diyet grubunda. Demekki fazla ya da çok kalorili şeyler yiyorsun. Yani pms ya da regl dönemi bize istediğimizi yeme lisansı vermemeli kilo vermek istiyorsak. Benim de annem her gün 10k adım atıyor ama kilosu sabit

haklısın dün o ara düşünemedim iş yerinde yoğunluğum vardı ödemim var bahane değil şuan karnım 4 aylık hamile gibi 3 gün önce dümdüzdü 3 gündür afedersiniz wc bile çıkamıyorum

Evet direk atsaydın keşke zaten her gün 10 bin atdım atıyorsan cezadan kaçmana gerek yok ki

haklısın dediğim gibi biraz düzensiz oldu yediklerim mesela verdiğim zamanlar tek öğün yedim çorba +salata vs gibi son 1 haftadır bir akşam iskender bir akşam da et dürüm yemiştim bu çarşambadan beri de tekrar tek öğüne geçtim wc çıkamıyorum fakat en az 2.5 lt su içiyorum detoks falan ama karım dediğim gibi 4 aylık gebe gibiöff regl gecikmesi ede yaşıyorum şuan stres altındayım

Stres yapma yaw stres olmaya asla gelmedik eğlenmeye geldik

Tek ögün yeme o yüzden de tuvalete çıkamıyor olabilirsin. Zaten et tarzı proteinler genellikle kabızlık yapar. O yüzden bu günden itibaren biraz daha sebze ağırlıklı beslenirsen bağırsakların yumuşacık plur üzülme strese de girme reglde böyle mevsim geçişlerinde bir düzensizlik olabilir

tamamdır düzene sokacağım şu bayramı bir atlatayım duruma bakacağım belki diyetisyene giderim bilmiyorum çocuk düşünüyoruzz kilom da etkiliyor 2 senedir korunmadım çocuğumuz da olmadı

tamamdır düzene sokacağım şu bayramı bir atlatayım duruma bakacağım belki diyetisyene giderim bilmiyorum çocuk düşünüyoruzz kilom da etkiliyor 2 senedir korunmadım çocuğumuz da olmadı
Biz bi deneyelim kilo vermeni olmadı gidersin diyetisyene. İnan kilo çok fazla şeyi etkiliyor insan hayatında.
Bayramda az yiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…