Zayıflıyorum yemin ettim 😐

tamamdır düzene sokacağım şu bayramı bir atlatayım duruma bakacağım belki diyetisyene giderim bilmiyorum çocuk düşünüyoruzz kilom da etkiliyor 2 senedir korunmadım çocuğumuz da olmadı :KK43:
Stres yapma sebepsiz infertilité olan bir sürü insan çocuktan vazgeçince hamile kalıyor stres herşeyi etkiliyor

Stres yapma sebepsiz infertilité olan bir sürü insan çocuktan vazgeçince hamile kalıyor stres herşeyi etkiliyor
evet sebepsiz infertilite yok sadece eşimin afedersiniz sperm sayısı düşüktü dr direkt tüp bebek diyor biz doğal diyoruz bu sefer erken yaşta anne olmanın hayalini kuruyorum yaşım 31 eşim 29

Buralarda olsan kasvetten geberirdin hep yağmur. İngiltere utandı be
Benim bulunduğum bölge şu an bulutlandı yağmur gelecek herhalde diye sevinçten kafamın üstünde döncem rapciler gibi.
Ben yaz insanıydım bu sene şimdiden yazdan bıktım çöl havası gibi bi tuhaf

Her zaman ki tabak aksama yemek yok yulaf yerim yoğurtla zaten yaz geldi istah kactı ben de 😆

Eklentiler

• IMG_3380.jpeg
    IMG_3380.jpeg
    159,5 KB · Görüntüleme: 26
A

Ankaranın havasını seviyorum bıktırmıyor. Hele baharlar nefis 🌸 sonbahar binbir renk, ilkbahar binbir çiçek, çeşit çeşit kokular… iğde çiçekleri yeni bitti ıhlamur açmaya başladı.
deniz de olsaymış tadından yenmezmiş 😁
Deniz de olsaydı bize bırakmazlardı Ankarayı, doluşurdu millet 🤣
Ben sıcakta geceleri çok bunalıyorum artık 🥺 önceden ne olursa olsun gece serin olurdu ama geçen yaz bezdirdi herkesi.

X