Zayıflıyorum yemin ettim 😐

He valla eğer nefsime uyup yemişsem egzersiz yapıyorum, gece hem yürüyüş yaptım hem de 1 saati aşkın egzersiz yaptım bugün 5150 adım attım sonra evde temizlik yaptım, yediklerimi yakıyorum en azından, birisi gibi yağa çevirmiyorum

Ben de temizliğe niyet ettim sonra dedim yarın yaparım günler torbaya mı girdi? Dedim

En dogrusunu yapıyorsunuzöyle olunca kilo olarakta geri dönmez.

Bize ayar mı oluyosun yani
Zaman zaman evet. tırnaklarımla kazıyarak zayıf oldum ben hep kız ben bebekken bile şişkoydum. Anneme kızıyorum bu yüzden. Obez bebek yapmış beni resmen bebek bisküvileriyle çünkü ablam çok zayıfmış. Üzülüyormuş ona bakamadım bunu iyi beslicem demiş anneannem kızmış elinden almış beni sonra kampa sokmuş beni zayıflatmış resmen. Yaşım 2.

Ben de temizliğe niyet ettim sonra dedim yarın yaparım günler torbaya mı girdi? Dedim
Sen benden tembel çıktın ev işlerinde çok tembelimdir ama valla 42 derece sıcak dinlemedim hem öğlen 12:30 gibi çarşıya indim yürüyerek hem dönüşte hemen bir duş alıp evi temizledim, ki cama su püskürtüyorsun silemeden kuruyor o kadar sıcak ama inatla cam bile sildim gece yürüyüşe çıkarım, uyumadan yine egzersiz yaparım yarın da 34 beden bikinimi giyer denize kaçarım onun için de 4+4 gidiş dönüş 8 km yürürüm, ayhh üstünüze afiyet 34‘ü klavye büyütüyor nispet yapmıyorum

Guleser sen misin?

Ben çocukluğumdan bahsetmeyim iyice bilenme bana

Bayram zaten tam bir sınav gibi olacak çocuklar gelecek diye hazırlık yapan anneler hepsinin ağzına baklava börek kavurma tıkar

Bizim büyükler sağken çatlayana kadar yedirmeden bırakmıyorlardı
şimdi o evden öbür eve gidip hepsi kavurma yiyecek
Vallahi bizimkiler de öyleydi yemeyince bir de gönül koyarlardı

şimdi o evden öbür eve gidip hepsi kavurma yiyecek
Vallahi bizimkiler de öyleydi yemeyince bir de gönül koyarlardı
Sorma valla, bizimkiler de öyleydi, bizde her bayram babaannemlerde sabah kahvaltısı edilirdi ama ne kahvaltı zeytinyağlı sarmadan ev açması böreklere, 2 çeşit ev baklavası, kızartmalar, kavurma, orada zaten tıkabasa doyardık anneanneme gidince bir parti de orada, birinde yiyip diğerinde yemesen küserler, evlendim yine aynı bu sefer bir de babam eklendi, babam burada da yiyeceksiniz deyip sofradan yemeden kalkmamıza izin vermezdi, at olsa çatlar ama bayramda insanın midesi hepsini alabiliyor ne hikmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…