Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Sorma valla, bizimkiler de öyleydi, bizde her bayram babaannemlerde sabah kahvaltısı edilirdi ama ne kahvaltı:silah: zeytinyağlı sarmadan ev açması böreklere, 2 çeşit ev baklavası, kızartmalar, kavurma, orada zaten tıkabasa doyardık anneanneme gidince bir parti de orada, birinde yiyip diğerinde yemesen küserler, evlendim yine aynı bu sefer bir de babam eklendi, babam burada da yiyeceksiniz deyip sofradan yemeden kalkmamıza izin vermezdi, at olsa çatlar ama bayramda insanın midesi hepsini alabiliyor ne hikmetse😵‍💫
İnsan kendini şartlıyor abla mecburiyet öyle bir şey 🤣 bizde halamdan çıkar anneanneme giderdik hep yani yememenin imkanı yok birde ürün yelpazesi çok geniş 🥲 biri içli köfte yapmış biri ıslama yapmış 🤤 ama bu sıcakta mümkünü yok yenmez abla direk hastanelik 🥲

İnsan kendini şartlıyor abla mecburiyet öyle bir şey 🤣 biz de halamdan çıkar anneanneme giderdik hep yani yememenin imkanı yok birde ürün yelpazesi çok geniş 🥲 biri içli köfte yapmış biri ıslama yapmış 🤤 ama bu sıcakta mümkünü yok yenmez abla direk hastanelik 🥲
İnsan tokluktan çatlar zaten 😵‍💫 hepsi sevdiğin değer verdiğin insanlar olunca reddedince üzülüyorsun da😔

Infinite Soul Infinite Soul kuşum adım sayarım yok ama bu kadar saat yürüdüm

Eklentiler

• IMG_3373.png
    IMG_3373.png
    40,2 KB · Görüntüleme: 32
X