Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kız azcık pilavdan dönenin likaşığı kırılsın 😐 3 kaşık 5 kaşık için üzülmeyelim sevelim sevilelim gülelim eğlenelim bdbdhd ay sustum tamam be bdbdhd
IMG_2072.jpeg

Bir de hareket edince insanın kıçı başı toparlanıyor da. Annem mesela bir yürüyor aşkım her gün, en az 10.000 adımı var o kilosuyla. Onu da atmasa yuvarlanıp gidecek. Ama işte yürüyerek şekerini falan baya dengeledi 🥰
10bin adım kilolu birisi için hiç kolay değil maşallah annene.🧿

Bir de hareket edince insanın kıçı başı toparlanıyor da. Annem mesela bir yürüyor aşkım her gün, en az 10.000 adımı var o kilosuyla. Onu da atmasa yuvarlanıp gidecek. Ama işte yürüyerek şekerini falan baya dengeledi 🥰
Helal olsun, çok öpüyorum ellerinden. Valla utandım biraz şimdi

Balım annem gezençe olduğu için durmaz yerinde o yüzden yapı meselesi bu 🤓 sen de alıştıkça yürürsün annem gençken evden işe bile yürürmüş bazen🫨
Ablam çok yürür benim, her yere yürüyerek gidiyor. O da sayıyor adımlarını. Ben ise hiç adımsayar açmıyorum, uygulama dahi yok telefonumda

Mağduruz nxnxnxn
Vallahi gören de yeme diye kırbaçlanıyorsun sanacak😂 yahu löööööp löööööp yiyorsun diyet topiğinde pilav tarifi alıyorsun😂
Sen kilo vereceğim derken üzerine bir 5 kilo daha ekleyeceksin, sana sağlam bir ceza bulalım diyeceğim ama seni bulabilirsek yaptırırız🤣

Vallahi gören de yeme diye kırbaçlanıyorsun sanacak😂 yahu löööööp löööööp yiyorsun diyet topiğinde pilav tarifi alıyorsun😂
Sen kilo vereceğim derken üzerine bir 5 kilo daha ekleyeceksin, sana sağlam bir ceza bulalım diyeceğim ama seni bulabilirsek yaptırırız🤣
Kız ceza bulun valla yapıcam 🤣🤣 ceza bulun diyorum bulmuyorsunuz jfjdjd

X