Zayıflayamıyorum

Bayanmatmazelelmas

Zayıflama hikayem olsun istiyorum
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2016
121
193
26
Merhaba ben 18 yaşında 63 kilo bi kızım. 10 kilo vermek istiyorum fakat bi türlü motive olamıyorum. Diyet başarı öykülerini okuyorum belli bir süre uyguluyorum 2-3 kilo verip bırakıyorum. Var mı o motivasyonu yakalayan? Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen

86 kilodan 57 kiloya düştüm.hapsız diyetisyensiz.Tek gereken istemek ve kararlı olmak.Fazla uzatmadan temel konuları yazayım.İlk madde kan ve sağlık değerlerinizi araştırın hormonlarınıza baktırın.Her şey normal ise zayıflamaya başlayabilirsiniz.Benim hiç bir kan değerimde sorun olmadığı gibi aksine daha sağlıklıyım.Başlıyoruz..
SABAH KAHVALTI
Çalışıyosanız bir çay bardağı süte 2 kaşık yulaf ezmesi ,1 kaşık tam tahıl gevrek,1 tatlı kaşığı bal tercihe göre k.üzüm fındık vs..
Çalışmıyosanız daha sağlıklı olan yiyebildiğiniz kadar salatalık domates zeytin peynir yeşil biber acı olanı tercihtir.1 adet haşlanmış yumurta çok haşlanmayacak.
ÖĞLEN
Sebze yemeği 1.5 porsiyon yada çorba 1.5 porsiyon yada et 1.5 porsiyon ekmeksiz.
ARA
Bir porsiyon meyve
AKŞAM
Sabah yulaf yemeyenler sütlü yulaf ,yumurtalı tarifi yemeyenler kahvaltı yapabilir
SONRA
istediğiniz saate kadar ayran ,cacık sarımsak,acı biberli yoğurt ,sütlü sade kremasız kahve serbest.meyve yemiyoruz akşam.
MUTLAKA HER GÜN kAhvaltıdan 2 saat sonra duble bira bardağıyla yeşilçay içine bol limon ve kök tarçın.Çaydan 2 saat sonra yemek.Her gün 3 bira bardağı su.
EKMEK ,TATLI VS.. KESİNLİKLE YOK ! HAFTA SONU TEK ÖĞÜN SERBEST (PİZA İSKENDER TOST,BÖREK VS..İSTEDİĞİ KADAR)
Öpüyorum hepinizi.Bu bilgilerle başarıya ulaşılmış ve hayata adeta yeniden gelinmiştir.Liste tamamen bana aittir.Kıymetini bilin derim :)Bozarsanız pes etmeden tekrar tekrar devam edin.Bu listeyle 5 ayda sağlığınızı bozmadan 30 kilo verirsiniz.Spor yapanlar daha da çok verebilirler.Ben mutluyum sizde olun istedim.Sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…