zayıflayamıyorum ve bu yüzden hamile kalamıyorum

S
SeN çözümünü bulmuşsun maşşallahh dediğin gibi beterin beteri var allah başka dert vermesin

Na
Nasıl zayıfladın pekii biraz bahseder misin gün içinde neler yaptın

Na

Nasıl zayıfladın pekii biraz bahseder misin gün içinde neler yaptın
Diyetisyene gittim. Kan tahlili yaptirdim. Tiroid ilacina basladim. Sonrasinda da haftada 4 gun yuruyus yaptim 1 saat. Ve diyete uydum. Baska bisey yapmadim. 15 kilo vermek hedefim.6 kilo gitti diyet sayesinde sadece yagdan verdim 6 kiloyu. Duzenli beslenmek cok onemli. 2.5 litre de su ictim..

Valla süpermiş kaç kilodan kaça düştün

Ahh oyle abla benimde olsa :) masallah nazar degmesin yemek yapmayi seviyorsn hemde bilgin var cok guzel. Malesef suan yurt disindayim annem olsaydi herseyime kosardi ah ahh :)) naz yapacagim kimse yok suan esimde uzakta :)) zamanla duzelir diye dusunuyrm. Insallah duzelir ama cok ilgilisiniz cok sevdim sizi :))

ahh o kabızlık yok mu en büyük sorunum kesin çözüm hala bulamadım her şey işe yaramıyor ben de de:)
Açlik otu diye bi cay var aktarda satiliyor . Müsil ilaci etkisi göteriyor aksam iç sabah etkisini goruyorsun. Tabi cok zorda kaldigimda kullandim devamli bagirsak tembelligi yapmasin diye kullanmadim.

gülüm 18 senelik evliyim 16 yaşın da oğlum her şeyi beğenmeyen bir eşim, sürekli aileden uzakta gurbetlerde tayinci olunca mecburen kendimi geliştirmişim :)))
vahh gülüm sen şimdi tek başına mısın , eşin de yanın da değilmiş , imkan varsa hamileliğin ilerlemeden doktor yolculuk yasak demeden yurda annenin yanına mı dönsen yada gelme şansı varsa aileden birileri mi gelse , hiçbiri olmazsa da boş ver üzülme biz buradan sana destek oluruz allahın izniyle hiç yalnızlık çektirmeyiz ne sıkıntın olursa bana özelden de yazabilirsin sormak istediğin bir şey olursa da hiç fark etmez, adını bilmediğim yüzünü görmediğim insanları bazen yanım daymış gibi hissederim (o anki duygularını) bu sayfanın sahibini de tower i de ilk yazıların da hissettim ruh hallerini kendime yakın buldum o yüzden yazdım sen de aynısın çekinme sakın ne olursa olsun yaz gülüm tamam mı

Açlik otu diye bi cay var aktarda satiliyor . Müsil ilaci etkisi göteriyor aksam iç sabah etkisini goruyorsun. Tabi cok zorda kaldigimda kullandim devamli bagirsak tembelligi yapmasin diye kullanmadim.
senelerdir kullanıyorum müsil ilaçları bile etki etmiyor ama aşlık otu etki ediyor normale dönüyorum 1 gün :)

Ayy abla iyiki varsın sayende birazda olsa umutlandım hiç bi zaman ümidimizi kaybetmeyelim :)

Allah bagislasin evladinizi :) ben 4 senelik evliyim. Geri donme imkanim yok onlarda gelemez ama esim gelecek nasipse bir ay sonra. Simdilik idare ediyrm. Burada cok guzel insanlar tanidim. Allah razi olsn desteginiz icin. Yazarim musait oldukca :)

BEn de 110 kilodan 98 kiloya düştüm ama dahada dusemiyorum kaldım böyle 98
bundan sonra 98 i kullanma sen de..:)) bir hafta boyu sürekli 95 kiloyum de özellikle uyku öncesi tekrarla 95 kiloyum sağlıkla zayıflamaya devam ediyorum bedenim ve zihnim uyum için de, kendimi olduğum gibi kabul ediyorum seviyorum ...
bir hafta boyu uykuya dalmadan hemen önce ve uyanır uyanmaz tekrarla sonra da bana yaz bakalım artık 98 zincirini kırdın mı olur mu gülüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…