zayıflayamıyorum ve bu yüzden hamile kalamıyorum

birumutbelkiolur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2017
175
183
30
İi geceeler arkadaşlar bende yeni üyeyim çok derdim var benim de kilo vermem lazım yoksa hem anne olamycam hemde eşimi kaybedicem diye çok korkuyorum . Kendimi yemekten alı koyamıyorum yedikten sonrada çok üzülüyorum kendimi suçlu hissediyoruum . Ne yapcm bilmiorum benim gibi olupta zayıflayan varmı acaba ? Tüp mide ameliyatı olayım dedim ama ailem müsade etmedi şimdide kara kara düşünüom nasıl kilo verebilrm diye . Trioidlerimde yavaş çalışıyor polikistlik over kistelerimde var of offf bana yatdım edin nolurr

senin ihtiyacın moralini yüksek tutacak bir topiğe girmen yarışma guruplarını dene bence
benim troid bezlerim 3.5 sene önce ameliyatla alındı mide ameliyatını ben bile düşündüm eşim çok kızdı lafını bile ettirmedi, ben oldum mu 111 kilo zaten doğuştan kiloluydum üstüne hipotroidi fibromiyalji hastalığı her şey zayıflamama engel sanıyordum araştırdım binlerce sayfa yazı okudum lafın kısası zayıflamanın hiçte zor olmadığını troid bezi yavaş çalışsın yada olmasın hiç fark etmeden zayıflayabileceğimi anladım ama bunu zihin altına inandırmam uzun sürdü birazcık
şimdi yavaştan da olsa zayıflıyorum, moral motivasyonu sağ olsun gurup arkadaşlarım her daim veriyor ben onlara onlar bana destek oluyor ev de ne sorun olursa olsun kendim için sağlıklı olmak için yoluma engel çıkmasına izin vermiyorum
bir birimizden doğru sandığımız yanlışları öğreniyoruz , herkes çatır çatır zayıflarken senin ne eksiğin var gülüm sen de zayıflarsın hem de gözlerine inanamayacağın kadar hızla yeter ki önce kendini olduğun gibi kabul edip sev sonrada inan
bu kadar kolay aslın da

Diyetisyene gitsen aslinda daha kolay kilo verirsin. Polikistlik bende de vardi banada doktor kilo almamam gerektigini soyluyordu. 65 kiloydm gobekte hic yag olmayacak diyordu. Bence basarabilirsin zayiflamak istemen guzel birsey. Ama ilk diyetisyene git gercekten iyi biri olsun. Birde bana doktor glifor tarzi ilac vermisti seker hastalarina verilen yavas yavas yemeni azaltiyor. Kendine guzel bir duzen koyabilirsn. Ben kendim zayiflamak istedigimde normalde hic yemezken ekmek yiyesim baska seyler yiyesim geliyordu. Simdi hamileyim midem bulanmasa yemek yemek istemiyrm. Basarabilirsin yeter ki iste :)

Desteğin için teşekkür ederm ama benim çok ama çok kilo vermem lazım çünkü 107 kiloyum en az 20 kilo vermem lazım . O dediğin şeker ilacından bende de var ama kullanmıom trioid ilacım var pnuda kullanmıom artık bıktım ilaç ilaç ama bi daha başlasam ii olacağımı biliom ama içimden gelmio psikolojim çok bozuk eşim bana yansıtmıo ama oda çok üzülüo benim bu halime

Bende katılabilirm aslında o topiklere nasıl olcak bana da yardım eder misin canm

Bende katılabilirm aslında o topiklere nasıl olcak bana da yardım eder misin canm
ben şu an 9. takımdayım takımın manevi destek gücüyüm :))
oraya gel gülüm istersen bak beğenmezsen diğer guruplardan birin de sana yer buluruz sen yeterki ben sağlıkla zayıflıycam kararlıyım de

bu günü bir yere not al 1 ay sonra kendinde ki değişimi fark edeceksin hatta etrafındakiler bile fark edecek sen ilk adımı attın karar verdin çünkü

bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah
yeterli yemek yemen bebeğin için çok önemli gerekli vitamin ve minaralleri alman lazım zaten doktorun takip edip söylüyordur bebişin zekası için her gün bir kaç tane badem yemeyi unutma olur mu gülüm

Tamam bebde karar verdim sizinle birlikte zayıflycam inşallah
beni çok etkileyen zayıflamaya başlamama vesile olan bir söz vardı onu seninlede paylaşayım
ekim2009 keske bana da yardımcı olsanız . kendimden nefret etmeye başladım.
yapma gülüm yaaaa bunu sen dünyada ki en değerli varlıksın mucizenin ta kendisisin nasıl kendinden nefret edersin rabbimin yarattığı paha biçilmez mucizeye bunu nasıl dersin
eşim acıkmış şimdi işim var sonra gelip seni bir güzel sirkeleyip kendini sevmeni sağlıycam inşallah

Paylaş canm

öncelikle konu sahibi arkadaştan özür diliyorum. kendi açtığı konuya kendi sorunuma direk giriş yaptım..ama cidden artık o kadar mutsuzum ki anlatamam. elimde bilgisar internette spor salonunda nasıl zayıflarım, plates mi zumba mı , bacaklarım nasıl inceldi diye arama yaparken tabi diğer elimde sinirden atıştırmalıklar, aklıma KK geldi. konu açacakken arkadaşın konusunu gördüm. motivasyon destek çok önemli bu konuda. aslında çok güzel hayatım var ama ben kilom yüzünden hiç mutlu olmasını bilmiyorum. güzel bir şehire memur olarak atandım, . çok şükür ayaklarımın üzerinde duruyorum. tek başıma yaşıyorum ama yalnız değilim . yaşadığım apartman mahalle çok iyi. evimi de çok seviyorum mahalleliyi de.sanki burda doğup büyümüşüm. ama ben artık zayıflamak istiyorum. 30 yaşındayım. kilom yüzünden de evlilikten kaçıyorum. kızmayın bana. çok komik gibi duruyor söyleyince ama gerçektende durum bu. kuzenimin 1 ay sonra düğünü var ama ben memlekete gitmicem çünkü bu kiloyla hiç bir elbise yakışmıyor. neyse başınızı şişirdim ama nolur bana yardım edin.

Kusurluk bişey yok canım en iyisini yaptın anlattıklarınla sende beni gördüm çünkü aynı şeyleri bende yaşıyorum evliyim ama eşim artık zayıflamamı istiyo ve bu durumdan çok utanıyorum. Artık zayıflamam gerek artık zayıflamamız gerek destek olalım birbirimize . Bu arada kaç kilosun .

çok saol cnm anlayışın için. 1.70 boy 80 kilo. bacak basen kalça almış başını gitmiş. kendimi bildim bileli diyet yapar bozarım. bir kez üniversiteden mezun olduğum yıl , 6 yıl önce 70 kiloya indim. sağlık sorunlarımda başladı şimdi. varis gibi. üst bedenim ince. basenlerim çok geniş. spor salonuna yazıldım ilk bir hafta her şey çok güzeldi. sonra bir şeye sinirlendim yemeğe saldırdım.

bu arada inşallah zayıflarız. sen de hayırlısıyla bebişini eline alırsın
Saol canım allah razı olsun . Aslında bariz bi kilon yokmuş boyun da var maşşallah bence kendini çok üzme ya benim gibi 107 olsaydın bide öyle düşün kendini teselli ett :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…