zayıflayamıyorum ve bu yüzden hamile kalamıyorum

Canım bende 64-65 kilo arasiyim kaç kere doktoruma kilo vermek istediğimi ya diyetisyene yonlendirmesini yada ondan ilaç istedim yok bende 50 lere düşsem biliyorum çok güzel etkileri olacak ama senin mi kilon yok böyle şeylere takılma deyip gönderiyor

Saol canım allah razı olsun . Aslında bariz bi kilon yokmuş boyun da var maşşallah bence kendini çok üzme ya benim gibi 107 olsaydın bide öyle düşün kendini teselli ett :)

görüntüde daha fazla duruyor. birine 80 dediğimde hadi be en az 90-100 vardır diyor. basenlerim çok geniş. ve normal değil bu yaşta.. neyse ekim2009 mucizesini bekleyelim biz şimdi :)

Boy kaç

görüntüde daha fazla duruyor. birine 80 dediğimde hadi be en az 90-100 vardır diyor. basenlerim çok geniş. ve normal değil bu yaşta.. neyse ekim2009 mucizesini bekleyelim biz şimdi :)
diyet yapmadan spor olmadan light ürünsüz zayıflanmaz YALANNNNNNN vallahi de yalan billahi de yalan
ben işin yeme kısmına bakmıyorum benim işin zihin altıyla ilgilenmek zihin altını doğru kodladığın an hiç düşünmeden, nasıl ki susadığın da hop diye kalkıp bir bardak su içiyorsun, düşünüyor musun bedenim kalksın adım atsın elini bardağa uzatsın diye hayır otomatik kalkıp suyunu içiyorsun işte beynini doğru bilgiyle kodlayıp inandırdığın da yeme işini de bedenin otomatik sağlıklı ihtiyacı olan şeylerden yana tercih yapıyor nefsinle savaşıp ayy yemeyeyim diye enerjini boşa harcamıyorsun
mucize sensin mucize benim benim aynımdan bir tane daha yok eşsizim , çook değerliyim hiç bir ana beni bir daha doğurmayacak emsalsiz bir mucizeyiiim
aynısı senin için de geçerli kendi değerini anladığın da kendini o kadar çok seveceksin ki sevmemek rabbime karşı gelmek gibi hissedeceksin rabbim ruhunu yaratmış sana bedeni hediye vermiş o senin en değerli emanetin kıymetlin elbette ki seveceksin koruyacaksın öyle değil mi gülüm

diyet yapmadan spor olmadan light ürünsüz zayıflanmaz YALANNNNNNN vallahi de yalan billahi de yalan
ben işin yeme kısmına bakmıyorum benim işin zihin altıyla ilgilenmek zihin altını doğru kodladığın an hiç düşünmeden, nasıl ki susadığın da hop diye kalkıp bir bardak su içiyorsun, düşünüyor musun bedenim kalksın adım atsın elini bardağa uzatsın diye hayır otomatik kalkıp suyunu içiyorsun işte beynini doğru bilgiyle kodlayıp inandırdığın da yeme işini de bedenin otomatik sağlıklı ihtiyacı olan şeylerden yana tercih yapıyor nefsinle savaşıp ayy yemeyeyim diye enerjini boşa harcamıyorsun
mucize sensin mucize benim benim aynımdan bir tane daha yok eşsizim , çook değerliyim hiç bir ana beni bir daha doğurmayacak emsalsiz bir mucizeyiiim
aynısı senin için de geçerli kendi değerini anladığın da kendini o kadar çok seveceksin ki sevmemek rabbime karşı gelmek gibi hissedeceksin rabbim ruhunu yaratmış sana bedeni hediye vermiş o senin en değerli emanetin kıymetlin elbette ki seveceksin koruyacaksın öyle değil mi gülüm

sen kendini kilolu mu hissediyorsun yoksa bedeninin aynadaki görüntüsü mü seni daha çok zayıflamaya yönlendiriyor
bence sen 1-2 kilo verip kaslarını bir güçlendirsen muhteşem görünürsün ama sadece 5-6 kilo versen normal görünürsün , nette bir sürü foto var zayıfken normal görünen ama kas yapıp hatta üstüne 4-5 kilo almış haliyle muhteşem görünen kadınların fotoları var hem fit hem sağlıklı görünüyorlar ayy insan imreniyor valla öyle erkek kası gibi değil dediğim seksi vucut kası :))

Aynen öyle bende kilo sayısına değil aynadaki görüntüme odakliyim ve sağlıklı olacağım kilo arayisindayim 62 kilo ydum bi ara ama kendimi çok iyi hissediyordum başkalarına göre 55 de yaşadığı hissiyat şuan rahatsız oluyorum ama polikistik diye bi rahatsızlığım var bu yüzden de istiyorum bu rahatsizligimin geçtiği iyi oldugum zamanlarda 62 li zamanlarim yani sağlıklı hissettiğim vücudu istiyorum ben evde leslie plates ve yürüyüş yapıyorum sadece düzene sokamadim

boş ver onları gülüm yaaa azıcık azıcık leslie yi de yürüyüşü de yap tamam da sen asıl kas çalış plank hareketini dene nette ayrıntılı var kasların güçlensin vucudun şekillensin ev de şu şişesi yada sıvı çamaşır deterjanı şişeleriyle kendine ağırlık yap kollarını çalıştır illa spor salon spor aleti şart değil evdekilerle de hemen şimdi çalışmaya başlayabilirsin plates lastiğin yok mu, kalın çamaşır lastiği(çarşaf lastiğini ) uzunlamasına iki kat elin ucundan göğsünün ortasına kadar ölç 2 kat bağla onunla çalış , kanepe kırlentini oturduğun yerde koy bacağının arasına sık gevşet üst bacağında ağrıyı hissedersin ağrı varsa doğru yoldasın demektir saatlerce çalışmaya da gerek yok bu dediklerimle ilk başta bir kaç dakikayla başla vee en önemlisi doğru nefes almaya çalış derin güçlü nefes en basit anlatımla balon şişiriyormuşsun gibi düşün sanal şişirme yap derin nefesi al tut ve üfle tüm yağların yansın kasların artsın

Sagol Allah razi olsun canim. Zayif kalmak icin yemek yememezlik yapmiyorum canim. yani asla boyle birsey yapmayi dusunmem ama bu hamilelik biraz farkli hic yiyesim gelmiyor. Hamile kalmadn oncede midemde sorun vardi cok bulaniyordu simdi de oyle. Tesekkur ederm tavsiyen icin bademi bilmiyordm. Ceviz findik yemeye calisiyrm zorlada olsa badem de iyiyse ondn da yemeye calisirm. Gastrit vardi bende sıkınti stres yapinca daha kotu oluyor o zamann cekirdek findik badem yedigimde bir ay zor kendime geliyordm. Saglik hersey :)

Bende 64 kiloydum doktor bana zayifla dediginde. Ama zayiflama dusunuce kilo aliyrm. Allah dert sıkınti vermesin. Bi sıkıntı cektim 57 kilo oldum. Tabi zayif insan daha iyi oluyor ama yine aldm 63 kiloym . Kabizlik da insann zayiflamiyor eger oyle sorunn varsa ne olursa olsn zayiflayamiyor insan :)

gülüm yoğurtlu yemekle salçalıyı asla yan yana yeme mideni iyice mahfeder , hamilere sürekli kullanımı sakıncalı mı bilmiyorum ama kimyon mideyi güçlendirip onarıyor ve tabi ki aç karına bal midedeki tüm iç yüzeyi sabun gibi kaplayıp sıkıntılı yerleri onarıyor, kız kardeşim de senin gibiydi hamileliğin de 4 ay sadece zeytinle azıcık ekmek yiyebildi midem almıyor abla diyip duruyordu kuzumm ona en yakın şehirde oturan benim ailede dedim bana gel canın ne çekiyorsa söyle
malatyalıyız yöresel yemeklerden az çok yapabildiklerim var söyledi canı ne çekiyorsa hem onları hem de normalde yapamayacağı yemekleri yaptım dedim korkma hiç biri sana dokunmayacak şifa olacak bak görürsün dedim şükür cidden hiç sorun olmadı herşeyi yedi evine gittikten sonrada normal yemeye ufak ufak başladı
acaba sana da birileri pişirse sen görmeden koklamadan önüne getirse bir kaç gün sen de normal yemeye dönersin gibime geliyor var mı yakının da ailenden birileri

ahh o kabızlık yok mu en büyük sorunum kesin çözüm hala bulamadım her şey işe yaramıyor ben de de:)

Allah yardımcın olsun abla o nasıl bi hastalık ki çok geçmiş olsun

107 kilomukocayı geç sağlık için görüntü için çok sakıncalı . Acil diyetisyen

Allah yardımcın olsun abla o nasıl bi hastalık ki çok geçmiş olsun
eklem ve kaslar ağrı şişlik yumuşak doku romatizması da deniyor ama romatizmadan farklı biraz çok çabuk yorulup halsiz kalıyorsun, stres ve üzüntüde bile bir yerine şiddetli ağrı ve şişlikler olabiliyor tedavisi yok maalesef ben de kendime olumlama oto telkin eft(duygusal özgürleştirme tekniği akapunktur noktalarına vuruşlar yapılıyor) ile beraber nefes tekniklerini yapıyorum şükür her günü şiddetli ağrıyla geçirmiyorum
ben halimden memnunum şükür daha beter dert vermesin rabbim yorulduğum yerde tüm işi bırakıyorum zaten unutkanlık ve kafa karışması da yapıyor gidip uyuyorum kendime gelince devam ediyorum işime :))

Bende tiroidden dolayi kilo veremiyorum ama karar verdim hemen diyetisyene basladim 1 ayda 6 kilo verdim.hala diyete devam ediyorum. Evde oturup yemek yiyerek bu derdine care bulamazsin. Kararli olmak sart. Gunde 1 saat yuruyusle baslayabilirsin. Ayrica tiroid ilacini kullanmadan da hamile kalamazsin. Bence diyetisyene gidip spora yazilarak en yakin zamanda basla. 10 kilo daha vericem ben cabaliyorum surekli kolay degil ama zoru basarmakta ayri tat veriyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…