zayıflayamıyorum ve bu yüzden hamile kalamıyorum

bundan sonra 98 i kullanma sen de..:)) bir hafta boyu sürekli 95 kiloyum de özellikle uyku öncesi tekrarla 95 kiloyum sağlıkla zayıflamaya devam ediyorum bedenim ve zihnim uyum için de, kendimi olduğum gibi kabul ediyorum seviyorum ...
bir hafta boyu uykuya dalmadan hemen önce ve uyanır uyanmaz tekrarla sonra da bana yaz bakalım artık 98 zincirini kırdın mı olur mu gülüm:KK15:
Dediklerini yapıcam canm insallah neden olmasin

Ayy abla iyiki varsın sayende birazda olsa umutlandım hiç bi zaman ümidimizi kaybetmeyelim :)
umut oldukça varız gülüm yoksa denizde her dalgayla sürüklenen yapraktan farkımız kalır mı
şükredecek kendimizi sevecek mutlu olacak o kadar çok şeyimiz var ki ama sadece 2 dk bile sakin de durup kendimize çevremize ne mükemmel olduğumuza bakmıyoruz
en basiti koku alma duyusu, öyle büyük bir nimet ki gittiğin de tat alma duyusu zayıflıyor baharın kokusunu kışın soğunun kokusunu almak bile büyük nimet mutluluk bence (eşimin koku duyusu 3 sene önce girip sonrası gitti de) :))

Allah bagislasin evladinizi :) ben 4 senelik evliyim. Geri donme imkanim yok onlarda gelemez ama esim gelecek nasipse bir ay sonra. Simdilik idare ediyrm. Burada cok guzel insanlar tanidim. Allah razi olsn desteginiz icin. Yazarim musait oldukca :)
amin cümlemizin kini senin de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim :))
bak gülüm anne duası en güçlü duadır bence anne ne çok dua etmiş ki sana orada iyi insanlarla tanışmışsın ,
rabbim hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın

Dediklerini yapıcam canm insallah neden olmasin
eft diye bir yöntem var netten bir bak eft vuruş noktaları diye yazıp arat ben 3 sene önce öğrendim bu yöntemi her şeye kullanabilirsin uyku öncesi olumlama cümleleriyle beraber eft(duygusal özgürleştirme tekniği) de yapsan şahane olur

Merhaba. Ben de gecen sene ayni senin durumundaydim. Bende pkos yuzunden adet duzensizligi vardi (6 ay adet gormedigim oluyordu) insulin direncim vardi, fazla kilolarimdan dolayi ayak agrisi, ödem ve tansiyonum vardi.

Bunlarin hepsi topaninca kafaya koydum kilo vermeyi. Diyet ve sporla 93 kilodan 68 kiloya dustum 5 ay icinde (25 kilo verdim). Bir senedir 70 kilo civarindayim. Simdi her ay duzenli adet goruyorum ve diger butun sikayetlerim gitti.

Hic birsey imkansiz degil. Saglikli beslen, kurallar koy kendine ve duzenli spor yap. Insallah sen de istedigin seyi basaracaksin. :dua:

Merhaba. Ben de gecen sene ayni senin durumundaydim. Bende pkos yuzunden adet duzensizligi vardi (6 ay adet gormedigim oluyordu) insulin direncim vardi, fazla kilolarimdan dolayi ayak agrisi, ödem ve tansiyonum vardi.

Bunlarin hepsi topaninca kafaya koydum kilo vermeyi. Diyet ve sporla 93 kilodan 68 kiloya dustum 5 ay icinde (25 kilo verdim). Bir senedir 70 kilo civarindayim. Simdi her ay duzenli adet goruyorum ve diger butun sikayetlerim gitti.

Hic birsey imkansiz degil. Saglikli beslen, kurallar koy kendine ve duzenli spor yap. Insallah sen de istedigin seyi basaracaksin. :dua:
Tam olarak anlatır mısın nasıl kilo verdin canım

İi geceeler arkadaşlar bende yeni üyeyim çok derdim var benim de kilo vermem lazım yoksa hem anne olamycam hemde eşimi kaybedicem diye çok korkuyorum . Kendimi yemekten alı koyamıyorum yedikten sonrada çok üzülüyorum kendimi suçlu hissediyoruum . Ne yapcm bilmiorum benim gibi olupta zayıflayan varmı acaba ? Tüp mide ameliyatı olayım dedim ama ailem müsade etmedi şimdide kara kara düşünüom nasıl kilo verebilrm diye . Trioidlerimde yavaş çalışıyor polikistlik over kistelerimde var of offf bana yatdım edin nolurr
Bende troid hariç insülin direnci polikistik over var ve kilodan müzdariptim bölgesel zayıflamayı araştır ilk önce spashape+aqualyx+akupunktur yaptırdım 28 kilo verdim kalan kısım içinde soğuk lipoliz yaptırdım Mehmet Akgün e bir araştır derim inşallah sende çözümünü bulursun ben kendimle küsmüştüm ama şuan çoğu şeyi düzelttim

Son 3ay önceki halim biraz daha zayıfladım.

Eklentiler

• 16402152_1519749418053224_1025530295_n.jpg
    16402152_1519749418053224_1025530295_n.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 109
Bende troid hariç insülin direnci polikistik over var ve kilodan müzdariptim bölgesel zayıflamayı araştır ilk önce spashape+aqualyx+akupunktur yaptırdım 28 kilo verdim kalan kısım içinde soğuk lipoliz yaptırdım Mehmet Akgün e bir araştır derim inşallah sende çözümünü bulursun ben kendimle küsmüştüm ama şuan çoğu şeyi düzelttim
Ne kadara patladı bunlar sana çok para gitti mi

X