zayıflamam lazımmmm:(

Evet hemen diyeti günde kırk defa dikte ede ede insanı o psikolojiye sokuyorlar

Su konusunda bende öyleyim malesef. Kahve önerilerinizi zevkle uygulayacağım çünkü zaten çok seviyorum.

süperrr... Tebrikler:)

Bu arada alakasız olacak ama bu benim ikinci konu açışım fakat konularım yeni mesajlarda falan çıkmıyor Neden?

Ben metabolizmayı hızlandıran çok güzel bir çay kullanıyordum(çünkü metabolizmam çok yavaş) yemeklerden yarım saat önce içiyordum yada gün içinde açlık hissettiğim bir an kutu üzerinde SOS yazıyor mangolu bir çay afedersiniz ama gün içerisinde mutlaka tuvalet ihtiyacım oluyordu ki normalde 2-3 günde bir:)

yazıyı okuyunca dayanamadım kahve şekersizdir herhalde değil mi?
ölçüyü nasıl yapıyorsunuz?

Sabah aç karnina öğlen ac karnina aksam aç karnina elma sirkesi ılık su bal karistir ic yemeklerden 1 saat önce gorumcem zayfladi

Abuk sabuk haplar kapsüller içerek ölebilirsin felç kalabilirsin. Ona göre iç.
Suana kadar bitki cayi disinda hap vs kullanmadim.vucuda cok zararli olabiliyor dedigin gibi korkuyrm bnde ama zayiflamaya destek olacak dogal urunlerde vardir bence

Canım kilo vermek istiyorsan cuma zayıflama yarışmasına katılabilirsin. Ben 5. takımdan Ebru..
Grupça hem sağlıklı besleniyor hemde kilo veriyoruzz.

Konu sahibi, masa başında oturdugum için kilo veremiyorum ifadesini kullanmışsınız, bende evde oturuyorum? Bu kilo vermeme engel değilmiş bunu anlamak lazımmış. Küçük aliskanliklarla herşey halledilir, ornek yoğurt ve salata yı her öğün kullanarak başlayan bilirsin. 15 dakika leslie var(evde yuruyus) yatmadan önce veya başka bi arada yapsan yeterli. Ben bugün itibariyle 20 kilodan kurtuldum dikkat ederek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…