zayıflamam lazımmmm:(

Öncellikle sabahları ılık limonlu su çok işe yarıyor.İşyerinde sürekli oturuyorsan bile yürüme mesafesinde olan heryeri değerlendirmen lazım.Tatlı krizlerinde kurutulmuş meyveler çok işine yarıyacaktır.Türk kahvesinin yağ yakma özelliği varmış akşamları özellikle onu içebilirsin :) Ben buna benzer birkaç değişiklikle 65 kilodan 48e düştüm :)

baska neler yaptin soyle bakalim bana?? su 6 kiloyu vereyim hocam bende ):

Bende tam tersi deneyim ve önerileri çok dikkate alırım. Tabiki spor ve az az sık sık yemek dikkat etmek tek çözüm ama takviye tarzı birşeyler düşünüyorum çünkü benim yeşilçay, su vs hiç aram yok Metabolizmam da çok yavaş

canim bak detoks yap oncelikle toksinlerinden arin..yani bagirsaklarin bi temizlensin..bu zaten sende 1-2 kg fark eder..sonra metabolizma hizlandirici yollar var..iste ne bilim tarcinli sut (yeni duydum bunu) yesil cay vs..gercekten icmeye calis..emeksiz yemek olmaz.,vucuda giren kalori cikandan az olsunki ise yarasin..mesela kalorisi dusuk seyler tuketmeye bak..atistirmalik salatalik domates ye..aksam hafif ye..aklima gelenler bunlar..ve illaki spor gerek yaa..ben haftalardir aylardir ayni kilodayim sanki..cunku spor yapacak vakti ayirmiyorum kendime..tabii yedigim hamurlari soylemiycem :)
istemesende kendini yesil caya cok su icmeye alistir canim. cunku susuz olmuyor inan..detoks bile yaptiginda su ile etkisini gorursun susuz olmaz.

Tebrikler çok güzel vermişsin canım he bir de kahve demişken neskafe alışkanlığım var birde hiç vazgeçemediğim kremalı

Haklısın canım ya zorlucam kendimi ki zorluyorum 1.5 lt su içebilmek için bile:) Tüm önerileri uygulanamaya çalışacağım yarından itibaren gelişmeleri yazarım

Haklısın canım ya zorlucam kendimi ki zorluyorum 1.5 lt su içebilmek için bile:) Tüm önerileri uygulanamaya çalışacağım yarından itibaren gelişmeleri yazarım
iyi bakalim bekliyoruz hep birlikte..belki sen bize akil verirsin bundan sonra onca guzel nimet varken bogazina hakim olmak zor..ama bi sure iste nefse hakim olabilsek..gerisi gelecekte...

Sigarayı bırakmak istiyorsan elektroik sigara denemelisin bende çok işe yaradı birde akapunktur var bu şekilde çok tanıdığım bıraktı
Bizim iş yerinde de 2 kişi elektronik sigarayla bıraktı bende düşünüyorum ama nişanlım onlada vücuduna nikotin giriyor yine dedi ondan denemedim

63 kiloyum 55 olsam gelinlik ince belime ne güzel olur diye hayal kuruyorum ama iste bir yerlerde hata yapıyorum nerde yaptığımı bilmeden

yaparsın sen yaparsın gelin olacaksın eminim verirsin öncelikle sıkma kendini ve herkese diyete girdim deme canım istemiyor iştahım yok midem ağrıyo gibi bahaneler bul ben öyle yaptım çünkü birine diyetteyim dediğim zaman pazertesi başlayıp salı bitirenlerden oldum ama şimdi devam inşallah

İlaçlara kesinlikle bulaşmayın bence.
3 lt su için, porsiyonlarınızı azaltın, akşam yemeğini en geç 6da yemeye özen gösterin (sonrasında 8-8buçuk gibi bir ara öğün yapma şartıyla), zaten kilo vereceksinizdir.
1 saatlik spor yapmaya çalışın haftada 3 gün. En azından yürüyüşşş.

baska neler yaptin soyle bakalim bana?? su 6 kiloyu vereyim hocam bende ):

Canım ben şu şekilde verdim sırrımı açıklıyorum ta ta tammm :) Çok uzun zaman diyetisyen vs de gittim olmadı hatta özelden öncesi sonrası foto da atarım sana :) Öncellikle işim gereği sabah kahvaltıya vakit bulamadım her sabah nescafe içtim iştahı hemen kapatıyor öğlen istediğim yemekleri yedim ekmeksiz özellikle yogurt oldu menüde öğlen kurulmuş meyveler dondurma bile yedim.Akşam yemeği yemedim türk kahvesi içtim iştahı hemen kapattı ve ortalama yarım saat yürüdüm benim hiç su içme alışkanlığım yok bir hafta da bir bardak su içerim düşün :)

1.58 e 55 de çok ben de 1.58 im şuan 50 oldum ve bence fazla 46 ya inmem lazım ve yaptığım tek şey akşam 6 dan sonra bir şey yememek. Daha önce de bu şekilde çok rahat kilo verdim. Bir kaç gün sonra alışıyorsun ve gün içinde de artık fazla yememeye başlıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…