zayıflamam lazımmmm:(

Görünüşe göre konu sahibi sizden az yiyor tebrik ederim güzel kilo vermişsiniz çokta aç kalmadan

çörek otu yağı faydalı. kapsül deyince ticari birşey aklıma geliyor. zayıflama konusunda faydası olduğunu duydum. ama tek başına yeterli değil... spor ve diyette lazım

Üfff Benimde zayiflamam lazim 165 boyum 65 kiloyum 3 ay önce sigarayı bıraktım inanilmaz bir şekilde tam 10 kilo aldım hayatim boyunca ben 53- 56 kilo arasındaydım ilk defa bu kiloya çıktım çok üzgünüm ama yemedende duramıyorum
Sigaraya tekrar başlama fikri beni deli ediyor eger başlarsam yine eski halime gelirim gibi bir düşünce beynimde dolaşıyor

iş yerinde yemeye çalış mesela etimek al üzerine krem peynis sür çayla 2 tane ye bu seni tok tutar
Bir ara eve gidince sadece 1 adet meyve(hiç farketmez ne olduğu) gece yatmadanda yağsız yoğurt içine pul biber koyup yiyordum 1 haftada 1,5 kilo vermiştim çok dikkat ediyordum yine öyle yapcam sanırım mecbur

Bende dikkat ediyorum fakat otururken aniden midem kazınıyor peksimet yiyorum hemen bir dilim hata ediyorum sanırım:)
peksimet olmasa iyi olur bence kalorisi cok..
sabahlari ilik limonlu su ic mutlaka metobolizmani hizlandirir..
benimde tek dewrdim meyve cok yiyorum maalasef

Görünüşe göre konu sahibi sizden az yiyor tebrik ederim güzel kilo vermişsiniz çokta aç kalmadan

teşekkür ederim evet aç kalmıyorum mesela akşam eşim cips aldı tv seyrederken yemeye bayılırız ama film vardı baktım aklım cips te eşime dedim ben oturursam yerim 1 paket en iyisi gidip yatayım ve gidip yattım bu şekilde kaçarak frenlemeye çalışıyorum kendimi

Bugün açtığım bir diğer konuydu kendime sigara bırakma arkadaşı arıyordum:) Bir türlü bırakamıyorum.Tek bir gün bile hiç içmemişliğim yok Lütfen kendine bu yanlışı yapma ne güzel bırakmışsın.Darısı başıma.

Önerileriniz süperrrr..Çok teşekkür ederim mutlaka uygulayacağım.:)

Rica ederim,
Son önerim de kapsül yağı değil ama sabahları yediğin beyaz peynirin üzerine çörek otu serpebilirsin.

Tavsiyem,
2 dilim bugday ekmegi arasına beyaz peynir,üstüne çörek otu serpilecek.
Bir dilim domates, tere,maydonoz ve roka koyman.

Sağlıklı ve doyurucu bir kahvaltı olur.

Sigaraya Tekrar başlamayı gerçekten hiç istemiyorum çünkü böyle çok daha mutluyum her anlamda ama gel görki öyle bir iştahım varki neredeyse bütün gün birşeyler yiyorum geçici bir durum diye başlarda sorun yapmadım ama sanki midem gitgide büyüyor sonra önüne nasıl gecerim

Bence işlenmiş gıdaları mümkün olduğunca hayatınızdan çıkarın, çiğ ceviz, çiğ badem ve avokado tüketin mutlaka, bunlar yağlı olduğu için kilo veremeyeceğinizi düşünebilirsiniz ama çok faydalı yağlar barındırıyor ve çok tok tutuyor. Ayrıca meyve yerken yanında süt ürünleri tüketmeye çalışın böylece kan şekerinin hızlı yükselmesini önlemiş olursunuz. Protein almayı, sebze yemeyi aksatmadan dengeli beslenmeye çalışın ve kan şekerini hızlı yükseltip hızlı düşüren basit karbohidrattan uzak durmaya çalışın, kolay gelsin :)

Sigarayı bırakmak istiyorsan elektroik sigara denemelisin bende çok işe yaradı birde akapunktur var bu şekilde çok tanıdığım bıraktı

canım kaç kilosun boyun kaç yaş kaç acaba evlimisin bekarmısın
çünkü bekarken zayıflamak daha kolay

Sarı leblebide Çok iyiymiş hem tok tutuyor hemde susatıyormus bu sayede daha fazla su icirip kolay zayiflatiyormus

ayy kizma konu sahibi hani yorumlar hep boyle baslar ya..bi tanidigim filan diye

ben boyle seylere pek inanmiyorum..bolca sivi spor saglikli beslenme..herseyden az az iste..zaten kelin merhemi olsa kendine surermis...su son 5-6 kiloyu veremedim yapisti uzerime..cunku spor icin vaktim yok ve bogazim cok ohff

iradenize hayran kadim ne güzel birakmissiniz sigarayi bidaha baslama fikrini de aklinizdan cikarin bence... sürekli yeme isteginizi bastirmak icin arada badem ceviz yiyin, suyunuzun icine tarcin koyun..
Limonlu suyu bende duymuştum ama hiç denemedim. Denicem.
ise yariyor ben normalde cok kabiz oluyorum afedersin ama basladigimdan bu yana problemim ortadan kalkti

Haklısın canın ne zaman birşeyler yemek istese birşeyler iç bence mesela benim suyla,bitki çaylarıyla falan aram hiç iyi değil günde zorla 1,5 lt su tüketiyorum ama hiç zevkle içmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…