zayıflamam lazımmmm:(

yaparsın sen yaparsın gelin olacaksın eminim verirsin öncelikle sıkma kendini ve herkese diyete girdim deme canım istemiyor iştahım yok midem ağrıyo gibi bahaneler bul ben öyle yaptım çünkü birine diyetteyim dediğim zaman pazertesi başlayıp salı bitirenlerden oldum ama şimdi devam inşallah
Evet hemen diyeti günde kırk defa dikte ede ede insanı o psikolojiye sokuyorlar:KK70:

Canım ben şu şekilde verdim sırrımı açıklıyorum ta ta tammm :) Çok uzun zaman diyetisyen vs de gittim olmadı hatta özelden öncesi sonrası foto da atarım sana :) Öncellikle işim gereği sabah kahvaltıya vakit bulamadım her sabah nescafe içtim iştahı hemen kapatıyor öğlen istediğim yemekleri yedim ekmeksiz özellikle yogurt oldu menüde öğlen kurulmuş meyveler dondurma bile yedim.Akşam yemeği yemedim türk kahvesi içtim iştahı hemen kapattı ve ortalama yarım saat yürüdüm benim hiç su içme alışkanlığım yok bir hafta da bir bardak su içerim düşün :)
Su konusunda bende öyleyim malesef. Kahve önerilerinizi zevkle uygulayacağım çünkü zaten çok seviyorum.

1.58 e 55 de çok ben de 1.58 im şuan 50 oldum ve bence fazla 46 ya inmem lazım ve yaptığım tek şey akşam 6 dan sonra bir şey yememek. Daha önce de bu şekilde çok rahat kilo verdim. Bir kaç gün sonra alışıyorsun ve gün içinde de artık fazla yememeye başlıyorsun
süperrr... Tebrikler:)

Bu arada alakasız olacak ama bu benim ikinci konu açışım fakat konularım yeni mesajlarda falan çıkmıyor:KK43: Neden?

iradenize hayran kadim ne güzel birakmissiniz sigarayi bidaha baslama fikrini de aklinizdan cikarin bence... sürekli yeme isteginizi bastirmak icin arada badem ceviz yiyin, suyunuzun icine tarcin koyun..

ise yariyor ben normalde cok kabiz oluyorum afedersin ama basladigimdan bu yana problemim ortadan kalkti
Ben metabolizmayı hızlandıran çok güzel bir çay kullanıyordum(çünkü metabolizmam çok yavaş) yemeklerden yarım saat önce içiyordum yada gün içinde açlık hissettiğim bir an kutu üzerinde SOS yazıyor mangolu bir çay afedersiniz ama gün içerisinde mutlaka tuvalet ihtiyacım oluyordu ki normalde 2-3 günde bir:):KK70:

Öncellikle sabahları ılık limonlu su çok işe yarıyor.İşyerinde sürekli oturuyorsan bile yürüme mesafesinde olan heryeri değerlendirmen lazım.Tatlı krizlerinde kurutulmuş meyveler çok işine yarıyacaktır.Türk kahvesinin yağ yakma özelliği varmış akşamları özellikle onu içebilirsin :) Ben buna benzer birkaç değişiklikle 65 kilodan 48e düştüm :)
yazıyı okuyunca dayanamadım kahve şekersizdir herhalde değil mi?
ölçüyü nasıl yapıyorsunuz?

Sabah aç karnina öğlen ac karnina aksam aç karnina elma sirkesi ılık su bal karistir ic yemeklerden 1 saat önce gorumcem zayfladi

Abuk sabuk haplar kapsüller içerek ölebilirsin felç kalabilirsin. Ona göre iç.
Suana kadar bitki cayi disinda hap vs kullanmadim.vucuda cok zararli olabiliyor dedigin gibi korkuyrm bnde ama zayiflamaya destek olacak dogal urunlerde vardir bence

Canım kilo vermek istiyorsan cuma zayıflama yarışmasına katılabilirsin. Ben 5. takımdan Ebru..
Grupça hem sağlıklı besleniyor hemde kilo veriyoruzz.

Konu sahibi, masa başında oturdugum için kilo veremiyorum ifadesini kullanmışsınız, bende evde oturuyorum? Bu kilo vermeme engel değilmiş bunu anlamak lazımmış. Küçük aliskanliklarla herşey halledilir, ornek yoğurt ve salata yı her öğün kullanarak başlayan bilirsin. 15 dakika leslie var(evde yuruyus) yatmadan önce veya başka bi arada yapsan yeterli. Ben bugün itibariyle 20 kilodan kurtuldum dikkat ederek.

X