Zayıflamak istiyorum :(

Her yolu denedin, diyetisyen de fayda etmiyor ve 1 ay içinde kilo vermen lazım. Nasıl olacak, mucizevi bir içecek önerisi filan mı bekliyorsun ?
Eğer tahlillerin normalse diyetisyen ve diyetin fayda etmemesi imkansız. Bence sen listene fazla uymamışsın, kaçamak yapmışsın.
Göbek ve basen var demişsin. Göbek için mekik, basen için yürüyüş öneririm. Yürüyüşü tempolu ve en az 45 dakika yaparsan fayda görürsün.
Bunun yanında ekmeği, hamuru, tatlıyı, abur cuburu ve tabii şekerli meşrubatları kesersin. Günde 2 litre su içersin, sebze ve ızgara ağırlıklı beslenirsin. Bu şekilde mutlaka kilo verirsin.

Selam canim kann tahlili vermen de fayda var ben 87 kilodan 60 a kadar verdim hala devam bu arada boy 170 kilo 59.6 güncel halim.

Öncelikle kararlı olmak gerekiyor... 4. Takimda cok güzel dukan tavsiyeleri var oraya bi göz atabilirsin semurcan eşiğinde. Bölgesel olarak youtube de harika videolar var ben aktif yaşam videolari sayesinde yaklasik 10 cm kadar inceldim. Bacak inceltme ve basen üzerine çalıştım ancak göbek de var mutlaka bakmalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…