Zayıflamak istiyorum ama

Zynep09

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
1.032
280
31
Yardımınıza ihtiyacım var evlenince kilo aldım. Zayıflamak istiyorum bugün diyete başladım ama canım hersey yemek istiyor bir yandan da zayıflamayı cok istiyorum.Surekli bir iştah var önerileriniz var mı özellikle basen problemim var iştahımı nasıl azaltabilirim?

@Nhl_09
Diyetinize kesinlikle uymalısınız. Harcadığınız kalori, aldığınız kaloriden daha fazla olmalı.. Ara öğün yaparsanız zaten zamanla yeme isteğiniz de azalacak. Karbonhidrat, meyve, pirinç, beyaz un, şeker bunları hayatınızdan çıkarırsanız sizin için daha kolay olacaktır.

@Nhl_09
Diyetinize kesinlikle uymalısınız. Harcadığınız kalori, aldığınız kaloriden daha fazla olmalı.. Ara öğün yaparsanız zaten zamanla yeme isteğiniz de azalacak. Karbonhidrat, meyve, pirinç, beyaz un, şeker bunları hayatınızdan çıkarırsanız sizin için daha kolay olacaktır.
Asırı tatlı isteği oluyor bende

Kaç kilosunuz bilmiyorum ama boğazınızi tutmak zorundasınız. Yada öyle yapmayıp çaylardan da destek alabilirsiniz tıpkı benim yaptığım gibi

Acıktığında mutlaka bir şey ye ama sağlıklı olsun, diyetteyim diye yemezsen eğer bir sonraki öğünde gözün döner
kaçırırsın ipin ucunu.
3 beyazı söylememe gerek yok zaten o artık klasik :) uzak durulacak :110:
Şeker hiç olmasın, münkünse hafta da 1 gün sütlü tatlı günün olsun.
Onun dışında evde yürüyüş yapabilirsin. Leslie yaz youtube a çıkıyor videoları. 1 mil ile başla sonra 2-3 yükselirsin bu şekilde.
1 tane su şişen olsun at içine nane, limon, zencefil, greyfurt vs.. her gün iç.

X