Zayıflama Harekatı

esilaliya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
20
12
28
Selam hanımlar ben 28 yaşında bir çocuk annesi bir öğretmenim. Sabah tartıldım 67.600 gram çıktım. Gelin hep birlikte zayıflayalım birlikten kuvvet doğar. Gün içinde yediklerimizi, içtiklerimizi ,yağ yakıcı tariflerimizi fotoğraflı bir şekilde paylaşalım. Bir haftanın sonunda tartılıp kaç kiloya düşeceğiz bakalım.

İşte benim bu sabah kahvaltım böyleydi ekmek tüketmedim çayıma da çok az şeker attım. Saat 12 gibi de 35 dakikalık Leslie yaptım. Birazdan duş alacağım. Ve bir Türk kahvesi keyfi yapacağım.
IMG_20240808_102812.jpg

Selam hanımlar ben 28 yaşında bir çocuk annesi bir öğretmenim. Sabah tartıldım 67.600 gram çıktım. Gelin hep birlikte zayıflayalım birlikten kuvvet doğar. Gün içinde yediklerimizi, içtiklerimizi ,yağ yakıcı tariflerimizi fotoğraflı bir şekilde paylaşalım. Bir haftanın sonunda tartılıp kaç kiloya düşeceğiz bakalım.
67 kg muuuuuu ağlamak istiyorum 😣 en son evlendiğimde 68 kg . Doğum yaptım hala veremedim aslında uğraşmadım desem yeridir .94 e kadar çıkmıştım . 85 e düştüm geçen ay bu ay yine aldım tartılmadım ama 88 olmuşumdur . Bugün bende başladım kendimce 11 de kahvaltı yaptım
—2 yumurtalı 1 domatesli menemen yaptım oğlumla ortaklaşa yedik
—salatalık
—1 dilim ezine peynir
—şekersiz çay(Allahtan şeker kullanmıyorum )

14-00
—sade tarçınlı Türk kahvesi
—küçük şeftali
—4 badem 4 kaju Ve bol su
Araştırdığım kadarıyla sağlıklı şekerlerin yanında sağlıklı yağlar da alınması gerekiyormuş ki kas dan kilo kaybetmemek için. Yansın yağlarrrr

67 kg muuuuuu ağlamak istiyorum 😣 en son evlendiğimde 68 kg . Doğum yaptım hala veremedim aslında uğraşmadım desem yeridir .94 e kadar çıkmıştım . 85 e düştüm geçen ay bu ay yine aldım tartılmadım ama 88 olmuşumdur . Bugün bende başladım kendimce 11 de kahvaltı yaptım
—2 yumurtalı 1 domatesli menemen yaptım oğlumla ortaklaşa yedik
—salatalık
—1 dilim ezine peynir
—şekersiz çay(Allahtan şeker kullanmıyorum )

14-00
—sade tarçınlı Türk kahvesi
—küçük şeftali
—4 badem 4 kaju Ve bol su
Araştırdığım kadarıyla sağlıklı şekerlerin yanında sağlıklı yağlar da alınması gerekiyormuş ki kas dan kilo kaybetmemek için. Yansın yağlarrrr
Ben evlendiğimde 58 kiloydum hamilelikte 72 kiloya çıktım. 3 yılda 67 kiloya düşebildim sadece hiç iradeli davranmadım en büyük zaafım tatlılar ☹️ Her gün bu şekilde paylaşımda bulunalım birbirimize destek ve motive oluruz ☺

Ben evlendiğimde 58 kiloydum hamilelikte 72 kiloya çıktım. 3 yılda 67 kiloya düşebildim sadece hiç iradeli davranmadım en büyük zaafım tatlılar ☹️ Her gün bu şekilde paylaşımda bulunalım birbirimize destek ve motive oluruz ☺
Evet evet olur :)) bende çok pasif davrandım aslında . Benim tatlı değil de abur cubur bütün derdim . Eşimde tam tersi asla abır cubur sevmez 🤣 ama artık dikkat ettmm gerekiyor . Kaynanam mide ameliyatı oldu 130 kg dan 94 e düştü . Kıskanmıyor değilim . Bende istiyorum ama dedim şimdi 70 e kadar düşsem 2. Çocuğu yapıp sonrasında olsam kökten çözüm .🤣 2 tane sağlıklı evladım olsun yeter birde kız olsa tadından yenmez 🥲

Evet evet olur :)) bende çok pasif davrandım aslında . Benim tatlı değil de abur cubur bütün derdim . Eşimde tam tersi asla abır cubur sevmez 🤣 ama artık dikkat ettmm gerekiyor . Kaynanam mide ameliyatı oldu 130 kg dan 94 e düştü . Kıskanmıyor değilim . Bende istiyorum ama dedim şimdi 70 e kadar düşsem 2. Çocuğu yapıp sonrasında olsam kökten çözüm .🤣 2 tane sağlıklı evladım olsun yeter birde kız olsa tadından yenmez 🥲
Ben de 2.çocuğu düşünüyorum bu aralar ne tesadüf ve ben de hamile kalana kadar ne kadar kilo versem kârdır gözüyle bakıyorum . Valla bende kız istiyorum bakalım nasip oğlanlar çok haylaz oluyor oğlum 4 yıldır beni bitirdi 🤣

Ben de 2.çocuğu düşünüyorum bu aralar ne tesadüf ve ben de hamile kalana kadar ne kadar kilo versem kârdır gözüyle bakıyorum . Valla bende kız istiyorum bakalım nasip oğlanlar çok haylaz oluyor oğlum 4 yıldır beni bitirdi 🤣
Yaşları aynı 🤣 Allah onlara da sağlık versin ama çokkk yaramazlar benimkide öyle 🤣🤣 bazen akıl sağlığımdan şüphe ediyorum beni kandırmaya çalışıyor 🤣🤣🤣

Akşam annemlere geldiğim için 3 kaşık kızartma bir kase süzme yoğurt yanında 1 küçük dilim peynir ve 1 dilim tam buğday ekmeği.
Annemin doğum günü olduğu için 1 dilim pasta ☹️
Eve geçince 30 dakikalık Leslie yapacağım ☹️

Sabah kahvaltım:
1 domates
1 salatalık
1 dilim peynir
Gün kurusu 1 tane
3 adet minik ay çekirdekli buğday unlu grissini
Bir tutam maydanoz
5 adet zeytin
2 haşlanmış yumurta
2-3 adet ceviz
Fotoğraf çekmeye fırsatım olmadan yedim çok acıkmıştım ☹️
Çok şükür kahvaltı öğünümü diyeti bozmadan yapabildim 😊

Ara öğün :Sade Türk kahvesi eşliğinde
Yarım adet ananas kurusu
Yarım adet mango kurusu
3-4 badem
2 ceviz
1kayısı ekşi
Bugün şekerim ya da tansiyonum oynadı sanırım 1 bardak tuzlu ayran yapıp içtim.
Akşam:
2 adet tavuklu sultan kebabı ve bir tabak salata yedim.
Sonrasında bol şu tükettim. Şimdi uyku zamanı 😊

Kahvaltım:
Roka
2 kayısı
2 ceviz
Yarım domates
2 yumurtadan tereyağlı omlet
4 adet ay çekirdekli grissini
5 zeytin
Yeşilçay ve limonlu su eşliğinde yenildi. 😊

Eklentiler

• IMG_20240810_101922.jpg
    IMG_20240810_101922.jpg
    160,8 KB · Görüntüleme: 16
Sabah kahvaltım bu şekildeydi. Yandaki iki kıtırı yemedim.

Eklentiler

• IMG_20240829_100835.jpg
    IMG_20240829_100835.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 14
merhaba
ben de daha önce sürekli diyet gruplarına katılıyordum ve inanılmaz faydasını gördüm.
3 kerem katıldım bir keresinde istediğim kiloya 2 kere de istediğim kilonun 1 2 kilo fazlasına erişebildim.
çok istiyorum ama tüm gruplar kapanmış yaa :KK43:
başlasak mı beraber, ben baya biliyorum kuralları aasasjdasjdh

Merhabalar E esilaliya sevgiiinur sevgiiinur zayıflamaya karar verdgm şu anlarda mesajlarınızı gördüm🤗
Merhaba gelincik :)) kız ben 2 aydır diyet ve spor yapıyorum pcos olduğum için çok zor veriyorum çok çok nadir serbestim oluyor tabi . 2 ayda 9 kilo verdim herşeyi yiyip kısmayarak ama spor yapıyorum her akşam 1 saat

X