zayiflama cayi etkili oluyor mu ? Deneyip memnun kaldiginiz cay hangisi ?

annelala

54 yolculugu baslasin !!!
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2014
379
330
38
Mrb bayanlar spora gidiyorum her hafta basinda rejime baslayip 2 gün sonra birakiyorum vermem gereken 5 kilo var , hic zayiflama caylarini denediniz mi ? Hangisinden memnun kaldiniz ?

Mrb bayanlar spora gidiyorum her hafta basinda rejime baslayip 2 gün sonra birakiyorum vermem gereken 5 kilo var , hic zayiflama caylarini denediniz mi ? Hangisinden memnun kaldiniz ?
Ben sadece zayıflama çayı ile kilo verilebileceğini düşünmüyorum :) Yani öyle mucizevi ürünlere inancım yok ama günde 3-4 bardak yeşil çay ya da 5 li form çayları ya da 9 lu çaylardan deneyebilirsiniz. Yemekten önce ve ya sonra. Spor yapıyormuşsunuz verebilirsiniz kilolarınızı diye düşünüyorum.

Simdi arkadaslar zayiflamak icin ictiginiz bir cay varmi baslasam bende yada onerdiginiz okudum ama bir turlu karar veremedim bekliyorum lutfen

Yekta hnm o cok fazla karin agriyitor bide cok aci geldi bana kilo bayagi verdinizmi massallah o zaman size

şöyle söylüyeyim ben diyet yaptıgımda bağırsak sıkıntısı cekıyorum ve buna da caylar yardımcı oluyor.
zayıflama cayları senı daha cok lavaboya cıkarır bu :)

Cok tesekurederim simdi biberiye iciyorum yagi eritiyormus diye insaallah faydasini gorurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…