Sivilceli Ciltler Yüzümden nefret etmeye başladım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Haftada bir kil maskesi. Her aksam temizledikten sonra gül suyu veya maden suyuyla karistirilmis elma sirkesi.
Elma sirkesi yagli ciltlere birebir

Yag bezelerinden bahsetmiyorum cene bilgemde deri altinda beyaz kapali komedonlar

Dermapen dermaroller en gelişmiş teknoloji altın igne:)

hangi markaları kullandınız ne kullandınız acaba? ayse cakar o kadar cok üründen bahsediyor ki insanın kafası karısıyo

hangi markaları kullandınız ne kullandınız acaba? ayse cakar o kadar cok üründen bahsediyor ki insanın kafası karısıyo
Tabiki de hepsini almana gerek yok öncelikle cilt tipini bilmiorum o yüzden tam ürün ismi veremem ama ph ı iyi olan bi temizleyice geç. Ben cosrx in Goodmorning low ph ürününü kullandım tonik olarak klairsin supple prepation tonic cosrx snail essence ve nemlendiriciyle basladım. Araştırarak basladım sen de araştırip günlük rutin oluşturabilirsin sabah akşam yaptım ve psikoloji çok önemli mesela ben işe girdim okadar çok yoruluodum ki baska bişey düşenemiodum nezaman umursamadım ve bunları yaptım sivilcelerim geçti. Ama cilt bakımı da çok önemli bence bol su iç bi de. Ayşe çakar resmen cildini bastan yarattı eski videolarına bakıyorum da çok fark var. Ama çok fazla ürün alıo ona para dayanamaz. Ama genel olarak kore ürünleri en etkili ve içeriği temiz ürünler sende araştırarak kendini en uygun ürünleri bul. Güneş kremi kullan mutlaka. Zaten ürünler çok bereketli 6 ay gidio nerdeyse

Urunleri nerden aliyorsunuz

Maya maskesini öneririm ilaç kullanamıyorsanız . Maya kakao süt karıştırın yüzünüzde yarım saat bekletip yıkayın ardından buz ile cildinize gezdirin kızarana kadar nemlendirici olarak yağsız nemlendiricilerden kullanın yada orjinal zeyntinjagı yada salatalıkla yüzünüzü nemlendirebilirsiniz salatalıktan sonra birşey sürmeme gerek kalmıyor :) benim haftada bir kullandığım maskedir yüz temizleme fırçasından sonra derimi açarım buharlada yapabilirsiniz sonrada bunu uygularım tertemiz oluyor bendede sivilce problemi var bende cildiyeciye gidip ilaç kullanıyordum sonra bıraktım geçmiyorsada kendinize zaman verin stres yapmayın sivilceleriniz sizi çirkin yapmaz siz güzelsiniz kusur aramayın ne olmuş yani varsalar ? ama siz kusurlu diye görmeyin kabullenin siz çok güzelsiniz inanın :)

Oncelikle gecmis olsun umarim kisa surede gecer
Ben de ayni sorunla savastim uzun yillar simdi biraz duzeldi ama donem donem aziyor. Gitmedigim kullanmadigim krem kalmadi, ve kremlere olan inancimi tamamen yitirdim. Hepsi yalan dolan. Belki benim henuz denemedigim iyi biseyler vardir bilmiyorim bu arada roakutan kullandim lisede. Tertemiz olmustu ama 26-27 yas civari yeniden costu cildim. Ben biraz stres biraz ruhsal durumla alakali oldugunu da dusunuyorum. Hayatimda mutlu stressiz oldugum donemlerde azaliyor. Biraz bu konuda dikkatli olmak lazim. En hassas yerden tepki veriyor vucut, tipki daha yuksek seviye egzama zona gibi. Biraz rahatlamak lazim o yuzden ama insanin elinde olmuyor her zaman.
bilmem inanir misin, inanan biri misin ama, dua ise yarar.Bi barak suya duanu et, o suyu yuzune sur, bir de bunu dene. Kaybedecek bisey yok zaten...
Umuyorum en kisa surede kurtulursun, bebegine de kavusursun. Sevgiler

Tesekkur ederim deneyecegim.

Eklentiler

• IMG-20200411-WA0039.jpg
    244 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG-20200412-WA0020.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 128
merhaba cildimizi dıştan olduğu kadar içtende besliycez. araştırın inceleyin. Online Kayıt – Oriflame İş Fırsatı | Oriflame Türkiye

Son düzenleyen: Moderatör:
ahh ahhh hissetiklerimi yazmışsınız
aynaya bakamıyorum ağlıyorum sürekli yüzüm çok çirkin olduğu için
kaç yaşına geldim ilk defa bu kadar sivilcem çıktı bir krem kullanıyordum onun yan etkisi olarak çıktı sanırım
allahtan karantinadayız kimse görmüyor ama leke kalacak bunlar hep napcam ben bilmiyorum zaten çirkin bir kızdım simdi daha da çirkin hissediyorum kendimi

Üniversitedeyken aşırı olmasa da benim de yağlı tek tük sivilcelerim çıkardı. Ama devasa boyutta . Burnumda çenemde, kahrolurdum. Herşeyi denedim hiç bi şekilde fayda görmedim ta ki tıraş köpügu gozume ilisene dek. Allah ne verdiyse sürdüm. Kuruttum yuzumde sonra yikadim islakken bi guzel fircaladim yüzümü tüm ölü deri yag falan gitti. 1 hafta sonra bi baktım sivilceler küçüldü ve zamanla kayboldu. Şimdilerde 2 ayda bir bu yöntemi uyguluyorum hiç sivilcem çıkmıyor yada yaş artık sivilce yaşını geçiyor ondan da olabilir. Ama faydasını gördüm

merhaba cildimizi dıştan olduğu kadar içtende besliycez. araştırın inceleyin. Online Kayıt – Oriflame İş Fırsatı | Oriflame Türkiye
Üzülme yalnız değilsin seni okadar iyi anlıyorumki benimde yüzüm sivilce içinde evlenicem sırf buyüzden istemiyorum aynalara küstüm insanların suratına bakamıyorum dermapen gibi bi illeti yaptırdıktan sonra bütün cildim sivilce oldu neyaptıysam geçmiyor doktorada gittim nediyim ki

Niye kendine çirkin diyorsun hepimiz çoğu kişi aynı dertteyiz Allah çaresiz hastalık vermesin bunların çaresi var bulucaz eninde sonunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…