Sivilceli Ciltler Yüzümden nefret etmeye başladım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Gecmis olsun ben de cildimden muzdarip biri olarak sizi anlıyorum.Cilt temizligine gidilince de bir süre sonra hatta cok kısa süre sonra tekrarlıyor.Kesin kalıcı çözümler bana da lazım.Gözeneklerim geniş,yağlı cildim var,pürüzsüz olsun istiyorum.Bu yaşta hala sivilce cıkıyor hele kuruyemişi çok yersem birkaç tane cıkıyor ben de dertliyim
Burda ürün söylenemiyor sanırım yasak. Yazdım aşşağı da instgrm da @eczabakim dan öğrenebilirsiniz problemlerinizin çözümünü

Yani genel olarak öğrendiklerimi toparlayacak olursam kızlar bu gratislerfe falan satılan yağlı cilt için yok bilmem ne diye aldığınız çoğu ürün pazarlama oluyor. Ürün alırken içerik okumanız gerek. Bahsettiğim sayfa bunları öğretiyor, kendi deneyimlediği üründe tavsiye ediyor. Komedonlar benimde çene bölgemde vardı çok dermoskin aha/bha krem kullanıyorum bunlar kimyasal asit ve yüzü içerden soyuyor ama gözle görülmeyen mikro soyuk. Bunun için gündüz güneş kremi kullanmak şart. Tonik ve yüz yıka a jeli de kullanmanız gerekiyor daha anlatayım mı çok uzun oldu🙈

Yani genel olarak öğrendiklerimi toparlayacak olursam kızlar bu gratislerfe falan satılan yağlı cilt için yok bilmem ne diye aldığınız çoğu ürün pazarlama oluyor. Ürün alırken içerik okumanız gerek. Bahsettiğim sayfa bunları öğretiyor, kendi deneyimlediği üründe tavsiye ediyor. Komedonlar benimde çene bölgemde vardı çok dermoskin aha/bha krem kullanıyorum bunlar kimyasal asit ve yüzü içerden soyuyor ama gözle görülmeyen mikro soyuk. Bunun için gündüz güneş kremi kullanmak şart. Tonik ve yüz yıka a jeli de kullanmanız gerekiyor daha anlatayım mı çok uzun oldu🙈
Tesekkurler bilgilerinz icin💖

Dermoskine simdi goz attim ta be brig bha/aha olan kremdenmi bahsediyorsunuz eger o ise beyaz komedonlar icin bir vaatte bulunmamos sadece siyah nokta azaltir yaziyor ben yanlis urunemi baktim acaba🤔 sanki bir arkadas daha omermisti dermoskini beyaz komedonlar icin

Bakın, son 7 senedir araştırdığım ve nihayet alıp kullanmaya başladığım gümüş solüsyon çok geniş kapsamlı tedavisi olan bir sıvı. İçerek ve cilde sürerek pek çok hastalığını içten ve dıştan temizliyor. Lütfen araştırın ve kullanın.
Aynen gümüş suyu az bilinen ama son derece şifa kaynağı bir ilaç diyelim. Özellikle zaten mikrobik iltihaplı hastalıklara cok faydası var

Cilt temizleme aletinden al. Ultrasonik titreşimli silikon olanlardan. Benimde yanaklarımda vardı kapalı yağ bezeleri, pütür pütürdü. Yüz temizlemeye gidiyordum güzellik merkezlerine. Şu an hiç bir şey kalmadı. Siyah noktaları temizleyip kullanırsanız oluşumunu da önlüyor.
Artık bu ürünü tanıtmayı kendime hedef koydum. Herkes kullansın.
Ismini verebilir misiniz ?

Aynaya bakmak istemiyorum oturup agladigim oluyor Kizlar cildim yagli siyah nokta sivilce ozellikle cene bolgemde onlarca beyaz kapali komedon ve o igrenc pütürlü görüntü yagli ciltler icin bir temizleyici ile temizleyip nemlendiriyorum buhar yapiyorum komedon cubuguyla temizliyorum ama hergun ayni basa sariyor kapsamli bir cilt bakimina ihtiyacim var farkindayim ama suan gidecek imkanim yok zaten kullanabilecegim neredeyse tum kremleri dr gozetiminde kullandim ama bi sure duzelir gibi oluyor ama ayni son care roactan baslamam lazimmis onada cocuk icin tedavi goruyorum baslayamam ne olur fikir verin sivilceden cok bu beuaz kapali komedonlar puturlu goruntu beni cok yipratiyor psikolij olarak.yeri burasi degil farkindayim ama bu bolumde daha cabuk cvp geliyor diye yazdim
Yagsız yemekler tuketın

Herkes bircok krem kullandigindan maske kullandigindan bahseder. Fakat %20 cilt bakimi %80 yediklerimiz ictiklerimiz. Yağlı tuzli seyler yemeyin. Bol su icin 2 litre her gon. Lifli gıdalar tüketin. Şekeri ve karbonhidratı azaltın. Spor yapıp terleyin evet terleyin sonra soğuk suyla yüzünüzü temizleyin
Spor sonrası yüzdeki teri hemen yıkamak gerekir. Terle birlikte toksinler atıldığı İçin yüzün geç yıkanması durumunda cildinizi sivilceler basar .Bu çok önemli bir bilgidir ama hiç söylemezler☺️

Ismini verebilir misiniz ?
Xiaomi inface2 sonic yüz temizleme cihazı.
Daha şimdi 2 mesaj aldım. Buraya da yazayım dedim.
Fiyatı çok uygun.
Alın, kullanın.
Ek: cildiniz çok kuruysa ve her gün makyaj yapmıyorsanız 2 günde 1 kullanın.
Cildiniz yağlıysa bile günde 1 kez kullanmak yeterli oluyor. Sabah akşam kullanınca benim cildim çok kurudu ve nemlendiriciye boğdum kendimi yine de hafif bir sızı oldu.
Derinlemesine temizliyor. Daha önceden konjak sünger, temizleme pedleri, temizleme fırçaları kullanmış biri olarak söylüyorum. Daha önce temizlemiyormuşum.
Gırgırdan sonra elektrik süpürgesiyle tanışmak gibi

Dermoskine simdi goz attim ta be brig bha/aha olan kremdenmi bahsediyorsunuz eger o ise beyaz komedonlar icin bir vaatte bulunmamos sadece siyah nokta azaltir yaziyor ben yanlis urunemi baktim acaba🤔 sanki bir arkadas daha omermisti dermoskini beyaz komedonlar icin
Yok canım o doğru bakmışsın. Orada yazmamışlar ama içeriğindekiler o komedonlara da yarıyor :) Ama şunu söyleyeyim kullandım 1 hafta etki etmedi yok ben Ekimden beri kullanıyorum ve devamlı kullanmazsan yine oluşuyor. Miktarı az ama ekimden beri bitmedi benimki merak etme eğer alacaksan söylemiş olayım :)

Xiaomi inface2 sonic yüz temizleme cihazı.
Daha şimdi 2 mesaj aldım. Buraya da yazayım dedim.
Fiyatı çok uygun.
Alın, kullanın.
Ek: cildiniz çok kuruysa ve her gün makyaj yapmıyorsanız 2 günde 1 kullanın.
Cildiniz yağlıysa bile günde 1 kez kullanmak yeterli oluyor. Sabah akşam kullanınca benim cildim çok kurudu ve nemlendiriciye boğdum kendimi yine de hafif bir sızı oldu.
Derinlemesine temizliyor. Daha önceden konjak sünger, temizleme pedleri, temizleme fırçaları kullanmış biri olarak söylüyorum. Daha önce temizlemiyormuşum.
Gırgırdan sonra elektrik süpürgesiyle tanışmak gibi
Evet titreşimli yıkama cihazları kan akışı sağlıyor yüze. Hemde iyi hissettiriyor. Bende kullanıyorum. Bunuda deneyebilirler

Bende de çok sivilce vardı ve her sivilce leke bırakıyordu cildim çukur çukur olacak diye ödüm kopuodu 2 sene mücadele ettim. Çok ağlıyordum resmen tam geçecek diye düşünürken yine çıkıyordu. Her sabah yüzümü kontrol ediyordum çıkmış mı yine diye. Bazılarını basit gelebilir ama çok zor bie psikoloji. Çünkü ne yapsan çare bulamıyorsun. Asla roacutan kullanmak istemedim. Çok zararlı sen de kullanma. Doğal çareler aradım. Her duydugunu yüzüne sürme. Doğal diye yüzüne limon yogurt cart curt sakın sürme. Cildin ph dengesini bozarsın. Zaten cildin ph dengesini düzelttiğinde sivilcelerinde iyileşecek. Sonra Kore cilt bakımı yapmaya basladım şuan cildim çok iyi oldu. Uzun süredir böyle bir sıkıntım kalmadı. Youtube da naturally serein kanalı var onun sivilcelerden kurtulma ve ayşe çakar ın sivilcelerimden nasıl kurtuldum videosunu izle mutlaka.

Bende de çok sivilce vardı ve her sivilce leke bırakıyordu cildim çukur çukur olacak diye ödüm kopuodu 2 sene mücadele ettim. Çok ağlıyordum resmen tam geçecek diye düşünürken yine çıkıyordu. Her sabah yüzümü kontrol ediyordum çıkmış mı yine diye. Bazılarını basit gelebilir ama çok zor bie psikoloji. Çünkü ne yapsan çare bulamıyorsun. Asla roacutan kullanmak istemedim. Çok zararlı sen de kullanma. Doğal çareler aradım. Her duydugunu yüzüne sürme. Doğal diye yüzüne limon yogurt cart curt sakın sürme. Cildin ph dengesini bozarsın. Zaten cildin ph dengesini düzelttiğinde sivilcelerinde iyileşecek. Sonra Kore cilt bakımı yapmaya basladım şuan cildim çok iyi oldu. Uzun süredir böyle bir sıkıntım kalmadı. Youtube da naturally serein kanalı var onun sivilcelerden kurtulma ve ayşe çakar ın sivilcelerimden nasıl kurtuldum videosunu izle mutlaka.

Bir de yüzüne kesedir, fırçalamadır yapma. Cildine nazik davran, her eczanede satılan dermokozmatik iyi değildir. Her sivilce karşıtı diye pazarlanan şeylere atlama. Ben çok çektim inan kurtuldum sen de kurtulursun bu yüzden moralini bozma seni çok iyi anlıyorum

He bi de Allah aşkına cilt bakımına falan da gitme hiç faydalı oldugunu düşünmüyorum. Kendi cilt bakım rutinini kendin oluştur. Her gün düzenli yap. Önerdiğim youtube videolarını izle herşeye cevap bulacaksın

beslenmenize dikkat edin, süt içmeyin benim doktorum direkt yasaklamıştı bana sütü. onun yerine yoğurt ve kefir.

bir de devedikenini araştırın. vitamin olarak satılıyor. internette milk thistle diye geçiyor. doktorunuza danışın bu bitki sivilcelere ve kapalı komedonlara çok iyi geliyor. düzenli kullanımla. eğer bebek tedavisinden dolayı roac. kullanamıyorsanız belki bu bitkisel bir alternatif olabilir. ama mutlaka doktorunuza danışın önce.

eğer son çare olarak roaccutanelık durumdaysanız malesef ne kullanırsanız onu kullanmadan geçmeyecek.cilt bakımına para verip gitmeye gerek yok ya.komedon sivilce siyah nokta bunlar için dermatoloji tedavisi şart.kendimden biliyorum.roac 5. ayımdayım ama cildim maşallah porselen oldu
Bnde kullnmk istiyotum

Göz altındaki yağ bezeciklerinden bende de var ve roaccutane la bile geçmemişlerdi. Göz doktoruna sordum, lazerle yakılıyor ama siğil gibi düşün tekrar çıkabilirler dedi.
Sivilceler için de asitli jeller vs herşeyi kullandım ama çare olmuyor maalesef. Bugün doktoragittim, tekrar roaccutane kullanıcaz dedi ama tam doz değil kısa süreli. Sonrasında da doğum kontrol hapına geçicez:bicak:

Sivilceyi hafife alırlar ama çaresi yok düşünsenize bende de olur mutlaka denemediğim yapmadığım bi roaccutane kaldı onun dışında yok fayda etmiyor koyverdim gitti bende artık önemsemiyorum clinique anti blemish fondoten kullanıyorum güzelce kapatıyorum eve gelince hemen çayaşavı yağı tonikle cildimi temizliyorum aleo vera jeli sürüyorum tamam

X