Sivilceli Ciltler Yüzümden nefret etmeye başladım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Dahada cok hassaslastim sanırım aslinda hep moralimi bozuyodu ama en azindan oturup aglamiyordum

Bir güzellik merkezinde Hydrafacial yaptır.
Ondan sonra düzenli olarak kil maskesi kullan, ve Siyah nokta karşıtı tonikler kullan. Ben 2-3 ay da 1 yaptırıyorum inanılmaz etkili hiç bir şey kalmıyor ve yüzüm pamuk gibi oluyor, denemeni tavsiye ederim. Nerede yaşıyorsun

Hepsini uyguluyorum sanirim yanlis urun kullaniyorum yada bana uygun degil aslinda dr onermisti kafama gore almamıştım

Tekirdagda yaşıyorum ahh keske gidebilsem zaten hydrafaciala gidebilsem eminim benimde böyle olmaz yüzüm ama malesef maddi acidan gitmem imkansız

hayvansal ürünleri bırakın. süt et tereyağı peynir. onlar da cilt problemlerine yol açıyor. detox yapın bolca yeşil elma ve salatalık yiyin. ciddi faydasını gördüm bende de t bölgesi yağlanması vardı. bunlar + peelingle maskeyle toparladım baya.

hamile olana kadar berbat bi yuzum vardi ne yaptiysam gecmiyor dahada artiyordu.hamilr kaldim 9 ay boyunca makyajdan kremden herseyden uzak durdum.cildim oyle bi duzeldi sivilceler gitti alnim tertemiz oldu.2 yil boyunca yuzume hic karismadim.cildim yagli oldugu icin nemlendirici bile surmezdim tek bi urun bile.dogumdan sonra sivilceler baya azaldi simdi sadece arada cikiyor adet donemi yada stres yapinca.sizde takmayin ve hicbir urun kullanmayin

Ins benimde oyle olur tesekkur ederim yorumunuz icin

Nereden aldiniz urunu

Hayir goz cevresinde olan cikinti sekilde sert beyazlardan bahsetmiyorum cenemde deri altinda beyaz noktalar halinde

Cilt bakımı çok pahalı birşey değil kaldı ki bu kadar kafaniza taktiginiz bişey için para biriktirmek vs zor olmasa gerek çünkü çok üzülüyorsunuz.. yerinizde olsam para biriktirip cilt bakımına giderdim

Vallaha bende siyah nokta yok ama geri kalan herşey aynı kac defa doktora gittim çok değil diye roaccutane vermediler ve hala devam ediyor, bence çocuk yapmadan bir sivilce tedavisi görün sonra emzirmeydi lohusalık ti bebekti derken yıllarca rafta kalır bu iş

Canim 150 200 tl arasinda degisiyor ustelik tek seferlik degilki her ay duzenli gitmek gerekiyr sonuc almak

Gecmis olsun ben de cildimden muzdarip biri olarak sizi anlıyorum.Cilt temizligine gidilince de bir süre sonra hatta cok kısa süre sonra tekrarlıyor.Kesin kalıcı çözümler bana da lazım.Gözeneklerim geniş,yağlı cildim var,pürüzsüz olsun istiyorum.Bu yaşta hala sivilce cıkıyor hele kuruyemişi çok yersem birkaç tane cıkıyor ben de dertliyim

Tesekur ederim umarım birgun bizimde cildimiz düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…