Sivilceli Ciltler Yüzümden nefret etmeye başladım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Burda ürün söylenemiyor sanırım yasak. Yazdım aşşağı da instgrm da @eczabakim dan öğrenebilirsiniz problemlerinizin çözümünü

Yani genel olarak öğrendiklerimi toparlayacak olursam kızlar bu gratislerfe falan satılan yağlı cilt için yok bilmem ne diye aldığınız çoğu ürün pazarlama oluyor. Ürün alırken içerik okumanız gerek. Bahsettiğim sayfa bunları öğretiyor, kendi deneyimlediği üründe tavsiye ediyor. Komedonlar benimde çene bölgemde vardı çok dermoskin aha/bha krem kullanıyorum bunlar kimyasal asit ve yüzü içerden soyuyor ama gözle görülmeyen mikro soyuk. Bunun için gündüz güneş kremi kullanmak şart. Tonik ve yüz yıka a jeli de kullanmanız gerekiyor daha anlatayım mı çok uzun oldu

Tesekkurler bilgilerinz icin

Dermoskine simdi goz attim ta be brig bha/aha olan kremdenmi bahsediyorsunuz eger o ise beyaz komedonlar icin bir vaatte bulunmamos sadece siyah nokta azaltir yaziyor ben yanlis urunemi baktim acaba sanki bir arkadas daha omermisti dermoskini beyaz komedonlar icin

Aynen gümüş suyu az bilinen ama son derece şifa kaynağı bir ilaç diyelim. Özellikle zaten mikrobik iltihaplı hastalıklara cok faydası var

Ismini verebilir misiniz ?

Yagsız yemekler tuketın

Spor sonrası yüzdeki teri hemen yıkamak gerekir. Terle birlikte toksinler atıldığı İçin yüzün geç yıkanması durumunda cildinizi sivilceler basar .Bu çok önemli bir bilgidir ama hiç söylemezler

Ismini verebilir misiniz ?
Xiaomi inface2 sonic yüz temizleme cihazı.
Daha şimdi 2 mesaj aldım. Buraya da yazayım dedim.
Fiyatı çok uygun.
Alın, kullanın.
Ek: cildiniz çok kuruysa ve her gün makyaj yapmıyorsanız 2 günde 1 kullanın.
Cildiniz yağlıysa bile günde 1 kez kullanmak yeterli oluyor. Sabah akşam kullanınca benim cildim çok kurudu ve nemlendiriciye boğdum kendimi yine de hafif bir sızı oldu.
Derinlemesine temizliyor. Daha önceden konjak sünger, temizleme pedleri, temizleme fırçaları kullanmış biri olarak söylüyorum. Daha önce temizlemiyormuşum.
Gırgırdan sonra elektrik süpürgesiyle tanışmak gibi

Yok canım o doğru bakmışsın. Orada yazmamışlar ama içeriğindekiler o komedonlara da yarıyor :) Ama şunu söyleyeyim kullandım 1 hafta etki etmedi yok ben Ekimden beri kullanıyorum ve devamlı kullanmazsan yine oluşuyor. Miktarı az ama ekimden beri bitmedi benimki merak etme eğer alacaksan söylemiş olayım :)

Evet titreşimli yıkama cihazları kan akışı sağlıyor yüze. Hemde iyi hissettiriyor. Bende kullanıyorum. Bunuda deneyebilirler

Bende de çok sivilce vardı ve her sivilce leke bırakıyordu cildim çukur çukur olacak diye ödüm kopuodu 2 sene mücadele ettim. Çok ağlıyordum resmen tam geçecek diye düşünürken yine çıkıyordu. Her sabah yüzümü kontrol ediyordum çıkmış mı yine diye. Bazılarını basit gelebilir ama çok zor bie psikoloji. Çünkü ne yapsan çare bulamıyorsun. Asla roacutan kullanmak istemedim. Çok zararlı sen de kullanma. Doğal çareler aradım. Her duydugunu yüzüne sürme. Doğal diye yüzüne limon yogurt cart curt sakın sürme. Cildin ph dengesini bozarsın. Zaten cildin ph dengesini düzelttiğinde sivilcelerinde iyileşecek. Sonra Kore cilt bakımı yapmaya basladım şuan cildim çok iyi oldu. Uzun süredir böyle bir sıkıntım kalmadı. Youtube da naturally serein kanalı var onun sivilcelerden kurtulma ve ayşe çakar ın sivilcelerimden nasıl kurtuldum videosunu izle mutlaka.

Bir de yüzüne kesedir, fırçalamadır yapma. Cildine nazik davran, her eczanede satılan dermokozmatik iyi değildir. Her sivilce karşıtı diye pazarlanan şeylere atlama. Ben çok çektim inan kurtuldum sen de kurtulursun bu yüzden moralini bozma seni çok iyi anlıyorum

He bi de Allah aşkına cilt bakımına falan da gitme hiç faydalı oldugunu düşünmüyorum. Kendi cilt bakım rutinini kendin oluştur. Her gün düzenli yap. Önerdiğim youtube videolarını izle herşeye cevap bulacaksın

beslenmenize dikkat edin, süt içmeyin benim doktorum direkt yasaklamıştı bana sütü. onun yerine yoğurt ve kefir.

bir de devedikenini araştırın. vitamin olarak satılıyor. internette milk thistle diye geçiyor. doktorunuza danışın bu bitki sivilcelere ve kapalı komedonlara çok iyi geliyor. düzenli kullanımla. eğer bebek tedavisinden dolayı roac. kullanamıyorsanız belki bu bitkisel bir alternatif olabilir. ama mutlaka doktorunuza danışın önce.

Bnde kullnmk istiyotum

Göz altındaki yağ bezeciklerinden bende de var ve roaccutane la bile geçmemişlerdi. Göz doktoruna sordum, lazerle yakılıyor ama siğil gibi düşün tekrar çıkabilirler dedi.
Sivilceler için de asitli jeller vs herşeyi kullandım ama çare olmuyor maalesef. Bugün doktoragittim, tekrar roaccutane kullanıcaz dedi ama tam doz değil kısa süreli. Sonrasında da doğum kontrol hapına geçicez

Sivilceyi hafife alırlar ama çaresi yok düşünsenize bende de olur mutlaka denemediğim yapmadığım bi roaccutane kaldı onun dışında yok fayda etmiyor koyverdim gitti bende artık önemsemiyorum clinique anti blemish fondoten kullanıyorum güzelce kapatıyorum eve gelince hemen çayaşavı yağı tonikle cildimi temizliyorum aleo vera jeli sürüyorum tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…