Sivilceli Ciltler Yüzümden nefret etmeye başladım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Anneyim20

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
794
437
Aynaya bakmak istemiyorum oturup agladigim oluyor Kizlar cildim yagli siyah nokta sivilce ozellikle cene bolgemde onlarca beyaz kapali komedon ve o igrenc pütürlü görüntü yagli ciltler icin bir temizleyici ile temizleyip nemlendiriyorum buhar yapiyorum komedon cubuguyla temizliyorum ama hergun ayni basa sariyor kapsamli bir cilt bakimina ihtiyacim var farkindayim ama suan gidecek imkanim yok zaten kullanabilecegim neredeyse tum kremleri dr gozetiminde kullandim ama bi sure duzelir gibi oluyor ama ayni son care roactan baslamam lazimmis onada cocuk icin tedavi goruyorum baslayamam ne olur fikir verin sivilceden cok bu beuaz kapali komedonlar puturlu goruntu beni cok yipratiyor psikolij olarak.

Son düzenleme:
Stres yaparsaniz daha cok artar. Allah daha büyük bir saglik sorunu vermesin diye dua ve şükredin. Doktorun verdigi ilaclari, kremleri kullanin. Duzelir. Doktorun onay vermediği yollar denemeyin daha kötü olur yoksa.
Amin .malesef duzelmiyor kremlerle hapada baslayamoyorum tup bebek tedavim var inanin abartmiyorum psikolojim bozuldu bu durumdan

Yeşil kıl.maskesi denedin mi

Bakın, son 7 senedir araştırdığım ve nihayet alıp kullanmaya başladığım gümüş solüsyon çok geniş kapsamlı tedavisi olan bir sıvı. İçerek ve cilde sürerek pek çok hastalığını içten ve dıştan temizliyor. Lütfen araştırın ve kullanın.

Alerjik yada tiksinti gibi bir durum var mı? Yada çocuk için tedavi görüyorum demişsiniz. Onun yan etkilerinden biri olabilir mi?

Nereden temin ettiniz eczNeden mi

Stres de çok etkiliyor cildi.Diyet düzenli beslenme-uyku ve bol su içmek ise yarayabilir.Kremler maskeler kısa süreliğine etki ediyor

Alerjik yada tiksinti gibi bir durum var mı? Yada çocuk için tedavi görüyorum demişsiniz. Onun yan etkilerinden biri olabilir mi?
Yok tup bebek tedavisiyle alakasi yok tedaviden oncede boyleydi malesef ama onceden bu kadar etkilemiyordu ruh halimi artik iyice kotuledi ve beni cok yipratiyor psikolijk olarak

Beslenmene dikkat edeceksin şu hazır gıdarlan, cips, çikolata, bisküit onları kes yeme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…