Yüzümdeki siğiller için ne yapabilirim?

patasanamavi:)

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
163
22
arkadaşlar yüzmde çıkan siğellerle başım fana helde.toplu iğne başı kadar 15 tane falan var.çaresini bilen varsa lütfen bana yazsın denemediğim ürün gitmediğim doktor kalmadı ne yapacağımı bilmiorum.dün sinirimden yoldum hepsinisenağlamasenağlama

canımcım evet biliıorum ama doktor iz kalabileceğini söyledi bende cesaret edemedim.yüzümde olmasa iz kalsada önemli değil.off ne yapacağımı bilmiorum

canım eğer gerçekten siğil ise o yüzünde çıkanlar ceviz yağını dene birşey kaybetmezsin..benim 8 yaşında kızımın elinde çıkmıştı geçen yıl...ne ilaçlar kullandık hiç bişey farketmedi..nette okumuştum ceviz yağı aldım...akşamları pamukla üstüne kapatıyordum yarım saat...4 gün sonra tertemiz oldu....

seneler önce benimde ellerimde tırnaklarımın kenarında sayamayacağım kadar çok vardı
ismini hatırlamıyorum şimdi uzun zaman oldu kırmızı bi kutusu vardı eczaneden ham maddesi asit olan bi ilaç almıştım ve onu kullanmıştım
ellerimide biraz o asitle yakmıştım ama olsun sonunda hepsi geçtiler =))

hee bide incir yaprağının sütü işe yarıyor diye duymuştum bi dene istersen canım ama onuda dikkatli kullan oda asit gibi yakıyomuş

seneler önce benimde ellerimde tırnaklarımın kenarında sayamayacağım kadar çok vardı
ismini hatırlamıyorum şimdi uzun zaman oldu kırmızı bi kutusu vardı eczaneden ham maddesi asit olan bi ilaç almıştım ve onu kullanmıştım
ellerimide biraz o asitle yakmıştım ama olsun sonunda hepsi geçtiler =))

hee bide incir yaprağının sütü işe yarıyor diye duymuştum bi dene istersen canım ama onuda dikkatli kullan oda asit gibi yakıyomuş

Sağ ayağımda vardı bundan 3 sene önce. İlk başta bir taneydi bir gün bir baktım 5 tane olmuşlar. Terlik giymek bile acı veriyordu. Yukarıdaki 2 yöntemi de uyguladım incir sütü berbat yaptı kaşındırdı kaşıdıkça yara oldu. Asitli ilaç iyi olablir ama bana onun da pek faydası olmadı.

Sonuçta yaktırdım çok canım yandı çok ağladım ama hepsi geçti. Doktor "tekrardan çıkabilir" dedi şükürler olsun ki çıkmadı. İz konusuna gelince evet canım maalesef hafif de olsa bir iz var...

Geçmiş olsun canım inşallah en yakın zamanda çözüm bulusun...

canım bende de vardı parmağımda düzenli olarak verrutol adlı ilacı kullandım sıvı bişey ve fırçası var minik onunla sürüyorsun zamanla yok etti umarım işine yarar geçmiş olsun.

Kesinlikle incir sütü birebir... Şu anda yeni yeni incirler oluşuyor onlardan kopart hemen süt akmaya başlar içinden onu siğillerinin üstüne sür. Sabah akşam yap mutlaka. Tabi yeni kopmuş olmaları lazım. Dene bak. Kısa bir süre sonra kuruyup yok oluyorlar. İz miz de kalmıyor...

Kesinlikle incir sütü birebir... Şu anda yeni yeni incirler oluşuyor onlardan kopart hemen süt akmaya başlar içinden onu siğillerinin üstüne sür. Sabah akşam yap mutlaka. Tabi yeni kopmuş olmaları lazım. Dene bak. Kısa bir süre sonra kuruyup yok oluyorlar. İz miz de kalmıyor...

incir sütü işe yarıyor gerçektena.sbir de , bizim yörede bazı insanlar(el almış olanlar) cumartesi günleri okurlar siğile,küçük bir saksıya da arpa ekerler,arpa yeşerdikten sonra sulamayıp kurumasını beklerler,o kuruyunca siğil de yok oluyor:1rolleyes:gerçekten yok oluyor:1closedeyes:

iLAÇLARI BİLMEM AMA BENİM ELİMDE VARDI Bİ TANE.ZAKKUM AĞACININ DALINDAKİ SU ONU YOK EDİYOR.AMA ANA SİİLİ BULMAN LAZIM.SİİLİ İĞNEYLE KANATIYORSUN,SONRA ZAKKUM AĞACINI DALINDAN KESİP(AĞAÇ DEDİĞİME BAKMA HANİ BOYU KISA PEMBE ÇİÇEKLER;FAKAT SICAK YERLERDE OLUYOR) 3 DAMLA O HAFİF KANATTIĞIN YERE DAMLATIYORSUN.1 HAFTADA İZİ KALMADAN GEÇİYOR.vE BU İŞLEM KANSERE KARŞIDA BAĞIŞIKLIK KAZANDIRIYOR,KORUYOR.BENİM ENİŞTEME Bİ RUS DOKTOR SÖYLEMİŞTİ.BENDE İŞE YARADI.YOKSA O İLAÇLAR ASİTLER ZARARLI AMA ZAKKUM VÜCUTTAKİ KÖKÜNÜ,ANA KAYNAĞINI KURUTUYORMUŞ..BİLGİLERİNE..

Ben bu işi yıllar önce hallettim.Bahsedilen bütün çareleri hemen hemen denedim.İşe yaramadıydı.Birgün fikirlerine pek önem vermediğim bir komşum birşey tavsiye etti.Hadi bir deneyeyim,kaybedeceğim ne varki dedim ve denedim.sonuç hızlı ve birdahada asla geri gelmedi.15 yıldır yok.Şimdi bunun ne olduğunu burada yazamam.Çünkü bu bir ilaç değil başkabirşey ve gençkızların kullanamayacağı birşey.Evli bayanlar siz anladınız mı onu?

ya ama lütfeb canım sölermisin.burdan özel mesaj atılamıormu?ama olmazkiiii.zaten 1 ay sonra ewleniıorum lütfen söleeeeeee.neyse o onuda yapacam artık walla

alevcim tamam canım mutlaka haber ederim.özel mesaj nasıl atılo?şu ananda acneleyse die bi merhem kullanıorum siğiller berbat bi hal aldı yüzüm normale bi dönsünde hemen eviz yağına başlayacam.bu arada ablamdada vardı doğumdan sonra geçti.1 ay sonra ewleniorum çoçukla geçeçekse hemen çoçuk yapacam :dance ALLAHTAN ümit kesilmez napim.arkadaşlar ilginiz için herkese teşekkür ediorum]

Canım sana özelden mesaj attım ama mesaj alman kapalı 50 mesaj yaz sonra özelden sende yazabilirsin
ayy canım benim çokkk sağol bende neden tamıorum diordum nese bol bol mesaj atıyım ben en iiisi:teytey:ya şey bide bişi sorcam çok alkasız olacak ama bu maden suyu dedikleri bildiğimiz sodamı?:bbo:

X