Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Hanımlar nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz? LadySubaru Melisa ya da Fesleğen kremi kullanıyordu ama Doa artık satmıyor bu kremleri.

Tca yi tirnak mantarinda nasil kullaniyorsunuz acaba??
Detay verebilir misiniz,bende de ayni sorun var ve denemek istiyorum da,nasil kullaniliyor??

Tca tirnak mantarinda nasil kullaniliyor acaba?

bende yeni öğrendim ve başladım... aynı aldığım yerden aldım % 30 olanı... ilk seansı yapalı 1 hafta oldu hakikaten işe yarayacağa benziyor... kullandığım hiçbişey fayda etmemişti en son çare tırnağı çektirecektim ki çaresini buldum... "bizde" diye bir alışveriş sitesinden alıyorum ben

Oncelikle hemen yanitlamaketinize ictenlikle tsk ederim.
Ben tca yi aldm.sorum;tirnakta nasil kullanacagim.
Yani dogrudan surecek miyim?
Ne kadar bekletecegim,
sonra suyla mi durulayacagim yoksa krem mi surmeli?

direk pamukla sür 1 dk sonra su ile durula
Cok tsk ederimmm,cook..hemen yarin denicem ve gelismeleri yazicam.

Ayrica yuzume de yapacagim ama onumuzdeki hafta bir gun olacak bu(bir programin gecmesni bekliyorum)

Ilk kez uygulayacagim,%20lik aldim(esmer tenli oldgum icin)..cok heyecanliyim aslinda ama bakalim nasil olacak

Tekrar tsk ederim ayak tirnaklari tuyosu icin,yuz uygulamasinda yine yardiminizi isteyebilirim

Ben o gece %20denemistim heyecanla tam 1dk beklettim ama suanda bir gelisme olmadi.en kisa zamanda %30luk tca da alacagim ve deneyecegim.fakat suanda elimde olmadigi icin onu ancak birkac hafta sonra deneyecegim.buradan ilac ismi verebiliyor muyuz bilmiyorum ama ben ayak tirnaklarimdaki mantar icin(tirnaklarin sertlesmesi,catlamasi seklinde oluyor benimki)hep ilac ve solusyon kullaniyordum ve sinirli etki yapiyordu.yani oyle super bir iyilesme ve de ozellikle kalici olmuyordu.bir sure sonra yine geriliyordu,iyilesme ve kullandigim ilac karacigeri yoran bir ilac...ama simdi sayenizde bir umidim daha oldu ve ilk firsatta%30 edinip deneyecegim,insallah iyi olur.kullandiktan sonra gelismeleri yazacagim.tabi bu arada ben gectigimiz sali gunu %20 ile yuzume uygulama yaptim ve bugun 3.gunum,bakalim nasil gelisecek?
Gelismeleri yazacagim en sonunda.simdilik soyle ozetleyeyim; sali gecesi yaptim ve yattim.
%20lik tca tam 50sn bekleme suresi.cok emin degilim ama(cunku panikle o sure cok hizli gecti,kronometre kurmustum ve ben daha surerken bir baktim 50sn hemen yikamaya gectim).
Iste bazi yerlere tam surememis olabilirim.bu arada %20 kullandim cunku bugday tenliyim ve lady subaru bu orani oneriyor ve 50sn diyor
Neyse iste seyir evresindeyim ve 2.gun icin ladysubaru nun belirttigi gibi; bir degisiklik yok suan.
Hafif kizarma oldu bazi yerlerde,bugun an itibariyle de biraz gerilme var.tam lady nin tarif ettigi sekilde gelisiyor simdilik.yarin 3.gun olacagi icin soyulma baslar diye umuyorum.evde raporlu oldugum bir donem oldugu icinde sansliyim.
Cok uzun yazdim sanirim ama tum gelismeleri anlatmak istedim.cunku ben hic fikrim yokken tamamen lady nin blogu ve buralardan duyup ogrendim ve baskalarinin tecrubelerini cok dikkatli okudum.hatta bu 196 sayfayi tek tek okudum,hala okuyorum
Belki benim tecrubelerimden de faydalananlar olur diye dusundum.
Simdilik bu kadar ama yine yazacagim gelismeleri

Herkese tekrar merhaba,
Ben %20 lik tca yi lady nin onerdigi uzre 50sn bekletip hizla yikadim.
Yalniz soyle bir durum var; once kronometreyi baslattim sonra hemen tca li pamukla isleme basladim.
Sali gecesi yaptim ve bugun 5.gun ancak oyle buyuk parcalar seklinde bir soyulmam yok.
Boyle minik minik, putur putur cenemde ve burun cevremde var sadece.
Acaba az mi bekletmis oldum diyorum.
Bir de salidan beri dus almamistim uygulamama bir sey olmasin diye(sampuan falan degmesin diye),bugun dus aldim ve sanki Yuzumdeki o gerilen yerler yumusadi
Yani dustan once surec sanki dogru ilerliyor gibiydi.
Kizarma,koyulasma ve gerilmee,burusma...
Ancak bugun oyle buyuk parcalar halinde soyulma yerine minicik kabuklanmalar var.
Ben kendi surecimle ilgili aklima gelen tum detaylari paylasmaya calisiyorum.
Olay akisima yorumlariyla katkida bulunmak isteyenleri hevesle bekliyorum.
Benzer Surecler yasayan arkadaslar aydinlatirsa sevinirim.
Bu arada esmer tenli oldugumu da bir kez daha belirteyim.
Aklima gelen diger bir detayda cok hizli sekilde yuzume tca yi surdukten sonra bu 50 sn icinde bazi yerleri 2 defa gecebildim(alin,yanak gibi).
Ama bununla birlikte bazi yerleri atladim ya da hafif yaptim sanirim,dudak ustu gibi.
Neticede alin ve yanaklari daha dikkatli yapmama ragmen suanda oralarda hareket yok.
Hani jel yuz maskeleri vardir ya,hafifce donar ve soyariz
Benim yuzumdeki gerginlik buna benziyor ama soyulmasi o maskelerdeki gibi bir tarafindan tutup kaldirilacak gibi degil
Cenemden cizgi cizgi,parca parca basladi o kadar...

arkadaşlar yazmıssınız bastakı yazıları okudum ama malum ck sayfa.memnunluk durumu nasıldır.bende kullanmak ısterım

Merhaba ben geçen yıl %15 ile başladım en son %20 yaptım etkisi hiç olmadi bu yılda dün ilk kez yaptım %20 ve%25 !ldim ikisini karıştırıp uyguladim bir buçuk dk.dayanabildim elmacık kemeklerim şişti gözümün altıda şiş bugün dahada çok şişmiş ve Yuzum mosmor dr a gitmelimiyim ladysubaru yardımcı ol lutfen

benı korkuttun kuzu ya nasılsın halen durumun aynımı

Acaba iki farklı yüzdeyi birleştirmeniz mi kötü bir etki yaptı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…