Yürüyorum

Hem okulda,hem evde.okul kursum ayrıca özel derslerim vardı.Zoomdan kurs vermiyorum. böyle vermek bana hoş gelmiyor.Cocukla birebir yanyana olmalıyım.Kalemle çözdüğünü gormeliyim.
Pandemide okul derslerini öyle verdik fakat özel dersimi zoom üzerinden hiç düşünmedim canım.verenler var ama .o da onların kararı :KK52:

Hem okulda,hem evde.okul kursum ayrıca özel derslerim vardı.Zoomdan kurs vermiyorum. böyle vermek bana hoş gelmiyor.Cocukla birebir yanyana olmalıyım.Kalemle çözdüğünü gormeliyim.
Pandemide okul derslerini öyle verdik fakat özel dersimi zoom üzerinden hiç düşünmedim canım.verenler var ama .o da onların kararı :KK52:
Özverili insan.

Şehir dışı olursa belki mecburen olabilir.
Ama tabi göz teması ,jest,mimik başka olur.

Özverili insan.

Şehir dışı olursa belki mecburen olabilir.
Ama tabi göz teması ,jest,mimik başka olur.
Aynen öyle,göz teması çok önemli.Bazen elinden kalemi almak,çözümüne müdahale edip yanlışını o anda tespit etmek gerçekten önemli benim için.Aslinda zoom üzerinden derslerde de çocuklar iyi takip ettiği sürece verim alınıyor(geçen yıl benimkilerle gayet iyi ders işlemiştik.Herkese söz vermeye çalıştım hep) ama dediğim gibi birebir öğrenciyle zoom hiç denemedim canım.

:nazar:Bugün 10.300 civarında adım attım
bugünlerde acayip yoğunum yine.Fazla ugrayamiyorum.Canlar sizden de ses çıkmıyor.
Sudemcim nerede bizim kizlar:kahve:
Canım Aslı nin işleri var yoğun.
10 Mayıs dan sonra bomba gibi geliyor.😍

Fatmazell Fatmazell de evde adımları az.
Biraz da internet detoksu yapıyor.
Dua ile meşgul.
Dua gruplarında.

Diyarbakır'da hava ısınsın koşarak gelecek 🤩

Canım Aslı nin işleri var yoğun.
10 Mayıs dan sonra bomba gibi geliyor.😍

Fatmazell Fatmazell de evde adımları az.
Biraz da internet detoksu yapıyor.
Dua ile meşgul.
Dua gruplarında.

Diyarbakır'da hava ısınsın koşarak gelecek 🤩
Evet bugün sabah kırmızılar geldi🥲 yani bu ay da hüsran🥲ağrıdan kıvranıyorum gece ilaç alıp yatmayı planlıyorum🙈 evde adımım 300 500 ü geçmediğinden yazmak istemiyorum yürümeye başladığımdan tekrardan geleceğim 🤗🥰

Evet bugün sabah kırmızılar geldi🥲 yani bu ay da hüsran🥲ağrıdan kıvranıyorum gece ilaç alıp yatmayı planlıyorum🙈 evde adımım 300 500 ü geçmediğinden yazmak istemiyorum yürümeye başladığımdan tekrardan geleceğim 🤗🥰
Hayırlısı olsun canım ❤️
Her şeyde vardır bir hayır.
Sağlıkla gelsin.
Sen elinden geleni yap.

Ben geçen ay kesin olmaz diyordum başka türlü gebelik çıktı.

Allah ne verirse hayırlısını versin.❤️

X