Yunus suresi okuyoruz Depremde enkaz altında, dışarıda kalanlar için ..

Allah yar ve yardımcıları olsun çalışırken içimden okuyorum. Çok acı hem depremin büyüklüğü hem havanın soğukluğu ne denir ki. Kun fe yekün .

Çok kotu bi geceydi öyle bi salladı ki üzerimize yıkılacak sandık eşimle çaresizce ölmeyi bekledik hala titriyorum
çok geçmiş olsun okurken gözlerim doldu İzmir depreminde aynıydık öleceğiz çaresizce sarıldık sadece birbirimize çok geçmiş olsun rabbim daha büyük afadından felaketinden korusun.

Bir sayfa var Malatya’yla ilgili gördüm kuzumm içim parçalandı bizimkiler de iyi onlarda köye geçiyorlar Allahım hepinize yardım etsin.Herkes çok kötü durumda.Haftaya oraya geleceğim.Hevesim hiç kalmadı

O kadar üzgünüm ki ne söyleyeceğimi bile bilmiyorum, Allah herkesin yardımcısı olsun bu karda kışta ne kadar büyük bir afet Allah'ım. Deprem bölgesinde olanlar, yakınları oralarda olanlar inşallah iyidir. Allah herkesin yardımcısı olsun.

canlarım İstanbuldan İtfaiyeciler gidiyor yardıma dualarımızda onları da unutmayalım. Rabbim yardımcıları olsun enkaz altında kalanlara meleklerini göndersin ısıtsın onları sabırlar versin dayanma gücü kuvveti versin.

Allah im yardımcıları olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…