Yumurtlama sonrası devam eden kasık ağrısı

Benim de iki gün önce yumurtlama günümdü. O gece sol kasık ve bacağımın ağrısından uyuyamadım normalde yumurtlamayı hissetmem testle anladım ve ilk defa böyle bi ağrı yaşadım. Acaba döllenmeyle ilişkisi olabilir mi diye düşündüm. 5 ekimden sonraki başka belirtileriniz neydi sizin?
Aşermeye başladım ben ilk gebeligimde de ne kadar testim negatif çıksa da adetime 1 hafta olsa da anlamıştım kendimden. Şuan da da anladım böyle bir kasık ağrısını sadcee kızıma hamile iken yaşadım zira. Aşırı yorgunum elim bir şeye kalkmıyor onun dışında bir belirti yok

Kizlar durumunuz ne benim bir kasik agrim var cok kotu kosarak wc gittim gelen giden yok

Aşermeye başladım ben ilk gebeligimde de ne kadar testim negatif çıksa da adetime 1 hafta olsa da anlamıştım kendimden. Şuan da da anladım böyle bir kasık ağrısını sadcee kızıma hamile iken yaşadım zira. Aşırı yorgunum elim bir şeye kalkmıyor onun dışında bir belirti yok
Benimde yorgunluktan ve kasik ağrısı ilk defa bide 7 olmadan akşam uykuk geliyo

Benimde yorgunluktan ve kasik ağrısı ilk defa bide
Kizlar durumunuz ne benim bir kasik agrim var cok kotu kosarak wc gittim gelen giden yok
İnşallah gebeliktir

Benimde yorgunluktan ve kasik ağrısı ilk defa bide

İnşallah gebeliktir
Kasık ağrısı adetten çok çok önce başlıyor ortalama ilişkiden 8 - 10 gün sonra demişti doktor bana. Benim aynen de öyle oldu. Adete yakın değil yani. Herkeste farklılık gösterebilir o ayri

X