yumurtlama gunum bugun-acayip stres yaptım

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
Arkadaşlar takip eden varsa bilir benim adetlerim cok duzensizlesmisti bebek istemeye basladıgımdan beri. gecen ay da hayıt adacayı vs ullanmıstım ama 46. gun gelmisti adetim.

bu ay da gunde 2 bardak haslanmıs sogan suyu, 2 bardak adacayı, hayıt kapsulu aldım.

ve bombaaaaaaaaaaaaaa:))))))))))))))))

12. gun ovulasyon belirleme testi cıktı. dun aksam 5 te yaptım testi.
yani 24-36 saat icerisinde insallah yumurtlama olacak. bu da demek oluyor ki insallah Allah'ım 28 gune dustu adetim. insallaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh. Yarabbim sana sukur.

Ama simdi de bu gece hic uyuyamadım stresten. stresszi bir ay gecirdim bu ay. olursa olur olmazsa oteki ay olur diye ama test olumlu cıkınca stres bastı. cok gerginim ne olur kafamı dagıtacak bir seyler soyleyin.

İsteyince herşey oluyor gördüğün gibi (Kafan dağıldı mı :)) )

Olacak olacak merak etme.Herşey oluyor sonunda yeterki gerçekten istenilsin.

tum bu ictiklerimi bu gunden itibaren bırakıyorum. bugun son. yumurtlama gerceklesi gerceklesmez bırakacam. iyice emin olayım da:) geri kacar mazallah:)
benim yumurta cok nazlı. esim saka yapıyor hatta.
saka olarak diyorum ki "bir vuramadın şu yumurtayı." diyor senin yumurta speedy gonzales. vın diye kacıyor.
family guy diye bir cizgifilm var. orada stewe diye bir bebek var. ama ne bebek. spermlere stewe adını taktık.

bakalım bizim stewe'lar speedy'i yakalayabilecek mi? insallaaaaaaaahhh.

yakalar yakalar bence sen yeterki kafanı takma bide birtki çaylarının dozuna dikkat et .yumurtlamadan sonrada içmemeni tavsiye ederim. .sitede çok komik konular var oralarada da takıl .aynı şeyleri yaşadığım için seni çoooook iyi anlıyom .sonra gelişmelerden haberdar edrsin bizi...sevindirici haberini kutlarız..:içelim:

canım heyecanını anlıyorum ama sitres yapma dikkatini başka konulara yönlendir ne güzel yakalmışsın yumurtlama gününü rahat olmaya çalışki stewe ler yakalasın bulduğun karakterse süper ama :roflol::roflol: artık bizede müjdeli haberini verirsin:icecream:

stewe'yi biliyor musun? valla ben hayranıyım. her gun izliyoruz burada. niye stewe adını taktıgımızı da soylyim.
stewe'nin annesi ve babası stewe'ye bir kardes getirmeye karar veriyorlar ve o gece asna fisne yapacaklar. stewe bunu duyuyor ve kıskanıyor. hemen ozel makinaları ile kendisini ve ucak gemisini spermler boyutuna kucultuyor. babasının agzından babasının testislerine gidiyor baslıyor oradaki tum spermleri oldurmeye. ates ediyor fuzeleri ile. cogunu olduruyor ki annesi hamile kalamasın ama biri ile basa cıkamıyor. sonra bakıyor digeri de enaz onun kadar zeki ve yaramaz. aha diyolar biz kafa kafaya verip kesin Louis'i öldürürüz. zaten stewe'nin mail adresi louismustdie@yahoo.com ama babası sonra stewe daha kucuk diye vazgecip tuvaletee masturbasyon yapıyor ve kardes tuvalette kaybolup gidiyo.e tabi bu stewe icin korkunc bir sey. tam da kafasına gore birini bulmustu. nefret ediyor anne babasından.kardesimin intikamını alıcam iyor komik komik.

ben bitiyorum stewe'ye. o gunden sonra spermlerin adı stewe.

kibele bende abd yim canim biliyorum o cizgi filmi family guy degilmi geceleri oynuyor daha cok ama super ya o bebek :) insallah olur bu sefer isabet olmustur umarim insallah ole olmustur

bu aksam:) bakicizzzz:) insallah stewe'ler yakalar yumurtayı. ikiz olsa. iri kız biri erkek. bir seferde cıkarsam aradan. hem de iki tat birden. oyyyyyyyyy...

canım inşallah olur allah gönlüne göre versin. işte bizim bebişler biraz nazlı galiba bize şimdiden naz yapıp bekletiyorlar yaramazlar:roflol: family guy biliyorum canım izledim bende bir kaç bölüm çok acayip birşey o aile yaa zaten oyüzden senin spermlere takığın ismi görünce hoşuma gitti koptumm:roflol::roflol:

a.s.
a.s.sogan ne için anlamadımda no panik

canim sogan suyu icmek de iltihap falan varsa faydaliymis. kaynattim sabah aksam birer bardak ictim zaten kokusu da pek olmuyor yani sogan gibi hic degil baska bir koku ama hissetmeden bir dikiste iciyordum bu sabahtan itibaren tum ictiklerimi biraktim. simdi beklemedeyim. hayirlisi bakalim.

kibele gozun aydın bak 20 li 30 lulardan 12.gune dustu ovulasyonun gozun aydın olsun inş tutar

evet bu ay stres yapmadım. her sabah sogan suyu ictim. adacayı ictim 2 kupa. hayıt kapsulu aldım bir tane ve folik asit. artık bilmiyorum hangisi etki etti. galiba 28 gun olack ama umuyorum ki adetim hic gelmesin ve hamis olayım. ama olsun adetlerim duzelsin de varsın bu ay olmasın gelecek ay olsun. svgiler

arkadaşım sana tavsiyem rahat ol boşver deee aman ben öyle diyorum ama tabi kafaamıda takmıyor değilim nedesem boş aslında ama bak öyle de içinden biraz faydası oluyor:)))

birde arkadaşım bu yumurtanın yaşam süresi hakkında değişik değişik yorumlar var...

yanii benım okuduğum yerde 12-24 saat arası yumurtanın ömrü olduğu yazıyordu ...bilemiyorum bazıları 3 gün diiyor benişmde kafam karışıyor zaten...off ya boşverrrmek en güzel....olursa olur diyecen çalışmaya başlayacan:))))

ayy ben gerçekden artık sıyırdım sanırım..kendimi normal görmüyorum:)))ne hale geldim yaww..

yok hic icr miyim. bitti. dun sondu ta ki bir sonraki donme kadar. umarım bir sonraki donem olmaz:)

soğan suyu yumuttlamamı sağlıyo adet mi söktürüyo kızlar ben anlamadım

iltihap icinmis sanırım. derya hakan'ın maillerini arattırırsan daha etaylı bilgi bulabilirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…