Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Rabbim tez zamanda hepimizi sevindirsin, prp den önce fsh 17, amh 0.50 idi ilaçsız adet oluyordum.
AMİN... HERKES EMEĞİNİN KARŞILIĞINI KALBİNDEKİ İLE ALSIN İNŞALLAH. KİMSEYİ OLUMSUZ ETKİLEMEK İSTEMEM FAKAT GÖRÜNEN O Kİ PRP İLAÇSIZ REGLİ OLABİLEN FSH I 20 NİN ALTINDA OLAN VE DE AMH I 0.01 DEN YÜKSEK OLANLARDA DAHA İŞE YARIYOR TABİ Kİ BU KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞEBİLİR AMA BURADA YAZILANLARI OKUDUĞUM KADARI İLE VE KENDİ DENEYİMLERİME DAYANARAK VARDIĞIM SONUÇ BU.

PRP YAPTIRIP DA BU SÜREÇTE OLUMSUZ DÜŞÜNCELERE KAPILMAK İSTEMEYENLERE DE TAVSİYEM SİZE PRP SONRASI 8 HAFTA TAMAMLANACAK MUAYENEYE GELİNECEK DİYORLARSA 8 HAFTA BOYUNCA SİTEYE GİRMEYİN BEN ÖYLE YAPTIM ÇÜNKÜ İSTER İSTEMEZ HERKES OLUMLU YA DA OLUMSUZ HER ŞEYİ PAYLAŞIYOR. BENCE BU GÜZEL BİR ŞEY PRP YAPTIRACAKLAR KENDİ DURUMLARINA DA HAKİMLERSE BURADA YAZILANLARA GÖRE KARAR VERİP PRP YAPTIRABİLİRLER. ALLAH KERHEZİN GÖNLÜNDEKİNİ EN HAYIRLI ŞEKLİ İLE NASİP ETSİN

yani tedavi için rahimde yumurta da vs değişiklik oldu mu? bana da impryl dedi doktor da proxywomen alıyordum hep.

Geçen sene yazın tüp bebek tedavimde ilk defa 5. güne gidemeyen embriyolarım olunca doktorum bu hapı kullanmamı söyledi 3 ay. Bende kullandım. Yanında ekstra vitaminlerde kullanmıştım. 3 ay kullandıktan sonra tüp bebek tedavisi gördüm ve 5. güne giden 1 tane embriyomuz vardı. Genetik teste gönderilmişti. Genetik testten de geçti, sağlıklı olduğu haberi gelmişti. Ben faydasını gördüm.

Ben de impryl kullandım ve faydasını gördüm aynı durumu ben de yaşadım ama embriyo tutunamadı yalnız yanında qoenzyme qh kullanıyordum aynı zamanda

kızlar merhaba, bugün Bülent Tıraşı dinledim tv de. 45 yaşında menepozun başındayım. Acaba PRP konusunda daha evvel başarılı olanınız var mı aranız da benimle paylaşır mısınız lütfe.

kızlar merhaba, bugün Bülent Tıraşı dinledim tv de. 45 yaşında menepozun başındayım. Acaba PRP konusunda daha evvel başarılı olanınız var mı aranız da benimle paylaşır mısınız lütfe.
MENOPOZUN BAŞINDAYSANIZ AMH DEĞERİNİZ 0.01 DEN YÜKSEKSE VE FSH DEĞERLERİNİZİ DE 20 NİN ALTINA DÜŞÜREBİLİRSENİZ VE DE REGLİNİN 2.GÜNÜ MUAYENENİZ DE FOLİKÜL GÖRÜLÜYORSA PRP DAHA ETKİLİ OLABİLİR

Merhaba,
35 yaşındayım. Aranıza yeni katıldım. Maalesef amh ım 0,03 ve fsh ım 45. Doktorum Yücel Karaman. İlk tüp bebek denemem yumurtalarım büyümediği için yarıda kesildi. Doktorumun dürüstlüğüne çok güveniyorum. İlk şokun etkisiyle çok ünlü bir hastanede prof. bir bayan ile ayrıca görüştüm ve ağlayarak kaçtım. Tüp bebek tedavim yarıda kesilmiş ve ilaçla regl olmak üzere kendisine umut aramaya gitmişken ( farklı bir bakış açısı vb , insan çaresizken ne yapacağını bilemiyormuş), yumurtaların büyümüş hemen şu iğneyi yaptır yarın toplayalım boş çıkarsa az para alırız diyip aslında kendi doktorumun ne kadar dürüst olduğunu göstermiş oldu. Yücel Bey bende prp denemek istiyor bir aksilik olmaz ise bu hafta yapacak. Biliyorum prp daha çok yeni bir uygulama. Doktorum zaten bana %5-10 arasında şansı var dedi. Eğer orda uyuyan hücre varsa işe yararmış, yoksa işe yaramayacağını baştan söyledi ,ama denemek istiyorum..Çünkü anne olmak istiyorum..Sizlere gelişmeleri yazıyor olacağım. Gerçekten hem maddi hem manevi çok zor bir süreçmiş. Allah hepimizin yardımcısı olsun ve bizlere hayırlısını nasip eylesin. Sevgilerimle..

Mrb. Kök hücre ve pek aynı işlem değil.5000 tl ye yapılan yumurtalık prp sı.henüz kök hücre uygulaması acibademde baslamamis.suan labratubar hazırlık asamasindalar 1 yıl sonra baslayacaklarmis
yağ dokusundan kök hücre elde edip yumurtalıklara uygulanması, sanıyorum Kozyatağı Acıbademde başlamış.

Merkezler Kandaki trombosit sayı ve yoğunluğunu ne kdr uyguluyorlar acaba?
Kanımızda trombositlerin sayısı 1 milyon üzeri olduğunda büyüme faktörleri üretebiliyormuş ve hasarları tamir edebiliyormuş. Trombosit sayısı 1 milyon altında veren kitler büyüme faktörleri olmadığından etkili olamıyormuş, işlemde etkili olmuyor demek oluyor bu ozaman! Kullanılan kite göre tedavi fiyatı söyleniyor olabilir mi? Bahçeci prp için laboratuvarında sanıyorum Türk kitlerinden kullanıyor?
Size bilgi almak istediğiniz de bu teknik konularda açıklama yapan oldu mu?
Bilgi alan olursa lütfen paylaşabilir mi?

Merhaba,
35 yaşındayım. Aranıza yeni katıldım. Maalesef amh ım 0,03 ve fsh ım 45. Doktorum Yücel Karaman. İlk tüp bebek denemem yumurtalarım büyümediği için yarıda kesildi. Doktorumun dürüstlüğüne çok güveniyorum. İlk şokun etkisiyle çok ünlü bir hastanede prof. bir bayan ile ayrıca görüştüm ve ağlayarak kaçtım. Tüp bebek tedavim yarıda kesilmiş ve ilaçla regl olmak üzere kendisine umut aramaya gitmişken ( farklı bir bakış açısı vb , insan çaresizken ne yapacağını bilemiyormuş), yumurtaların büyümüş hemen şu iğneyi yaptır yarın toplayalım boş çıkarsa az para alırız diyip aslında kendi doktorumun ne kadar dürüst olduğunu göstermiş oldu. Yücel Bey bende prp denemek istiyor bir aksilik olmaz ise bu hafta yapacak. Biliyorum prp daha çok yeni bir uygulama. Doktorum zaten bana %5-10 arasında şansı var dedi. Eğer orda uyuyan hücre varsa işe yararmış, yoksa işe yaramayacağını baştan söyledi ,ama denemek istiyorum..Çünkü anne olmak istiyorum..Sizlere gelişmeleri yazıyor olacağım. Gerçekten hem maddi hem manevi çok zor bir süreçmiş. Allah hepimizin yardımcısı olsun ve bizlere hayırlısını nasip eylesin. Sevgilerimle..
Hangi doktor acaba merak ettim,İstanbul'da çok ünlü bayan prof semra kahraman mi yoksa?

Hangi doktor acaba merak ettim,İstanbul'da çok ünlü bayan prof semra kahraman mi yoksa?
Merhaba , yok değil kendisi. Gittiğim hastane en iyi özel hastanelerden birisi olduğu için çok ünlü bir hastane yazmıştım. Ama tabi o kadar ünlü bir özel hastaneye gidip ( Amerikan Has.) bir de prof bir doktor ile böyle bir şey yaşayınca gerçekten bu işi tüccarlığa dökenlerin olduğunu görüp çok üzüldüm. Bu arada perşembe günü PRP olacağım. Sizlere gelişmelerimi yazacağım. PRP sonrası 2 ay bekleme süresi olduğunu söyledi doktorum. 2 ay sonraki gelişmeleri de paylaşırım. İnşallah hiç birimizin emekleri boşa gitmez..Sevgilerimle.

Merhaba , yok değil kendisi. Gittiğim hastane en iyi özel hastanelerden birisi olduğu için çok ünlü bir hastane yazmıştım. Ama tabi o kadar ünlü bir özel hastaneye gidip ( Amerikan Has.) bir de prof bir doktor ile böyle bir şey yaşayınca gerçekten bu işi tüccarlığa dökenlerin olduğunu görüp çok üzüldüm. Bu arada perşembe günü PRP olacağım. Sizlere gelişmelerimi yazacağım. PRP sonrası 2 ay bekleme süresi olduğunu söyledi doktorum. 2 ay sonraki gelişmeleri de paylaşırım. İnşallah hiç birimizin emekleri boşa gitmez..Sevgilerimle.
İnşallah faydasını görürsünüz,yücel hoca onerdiyse vardır bir bildiği hayırlara çıksın inşallah

X