Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Mrb arkadslar 12 temmuZda prp yaptirmistim.hiç yumurtam yoktu.2.adetimde 1 yumurta oluştu tedaviye başladık.yumurtam dolu cikti fakat dollenmedi.tedavi iptal edildi.
Merhaba; bende prp den sonraki 2.adetimde 3 folikül görüldü 1 tane dolu çıktı. o da döllenmedi. Döllenmeme sebebini söylediler mi?

Sanırım bu konuda hayli yazan oldu ve ben PRP yaptırdım ve çok iyi sonuçlandı diyenlerin sayısı cok çok az veya ben atladım dolayısıyla cok etkileyici bir yöntem değil sanırım

Ben en son dr a gittiğimde (geçen ay) su anda Türkiye’de 43-44 yasında daha önce Doğum yapmamış ve spontane hamile kalmış kimse tok dedi aynı akşam internette dolaşırken Sebile Ölmez diye bir YouTuber a rastladım Kadın 44 yasında spontan hamile kalmış ve sağlıkla doğurmuş çocuğunu yani herkes herseyden bihaber

Rahimde perde ameliyatı olucam iyi bir doktor mu hakan hoca diyar bakırdan histereskobi de en iyi isim kim bilginiz varmi
Merhaba,

Doktorlar rahminizde perde olduğuna eminler mi? Bana da perde var demişlerdi, 4 tane dr'a göründüm ve sonrasında aslında perde olmadığını ve çift rahmim olduğuna karar verdiler. Perde ve çift rahim çok karıştırılan sorunlar ve gerçekten iyi bir dr ancak bunu yorumlayabiliyor.

Ben en son dr a gittiğimde (geçen ay) su anda Türkiye’de 43-44 yasında daha önce Doğum yapmamış ve spontane hamile kalmış kimse tok dedi aynı akşam internette dolaşırken Sebile Ölmez diye bir YouTuber a rastladım Kadın 44 yasında spontan hamile kalmış ve sağlıkla doğurmuş çocuğunu yani herkes herseyden bihaber
bizim arkadaşın ablası 49 yaşında doğurdu canım hem de bildiğim normal yolla

Rahimde perde ameliyatı olucam iyi bir doktor mu hakan hoca diyar bakırdan histereskobi de en iyi isim kim bilginiz varmi
[/QUOTE]
memleketim sivas çok araştırdım hakan hocayı diyarbakırı ve doktorlarını bilmem ama hakan hoca süper bi doktor bence tanıdığım ve araştırdığım doktorların en iyisi diyebilirim

Ben de dün ankara bahcecideydim arkadaşlar . Tek çaremin prp olduğunu bildiği halde doktor prp önermedi. Yani tam olarak söyle söyledi prp uygulaması boş bir tedavi hiç onu düşünme bile dedi . Ben aslında bülent hocaya yaptırmayı düşünüyordum ancak bana 2. Kez prp uygulamasinin hicbir faydasi yok diyen doktor oldu ...cok isterdim başarılı bir tedavi olsun diye ama artık çok inancım.kalmadi maalesef ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Doktorunuz berfu hanım mı kendi doğrularından başka hiçbir şeye açık değil o doktor

Son düzenleyen: Moderatör:
X